Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:47:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #120 -: Май 31, 2015, 11:22:58 »

Тук съм напълно съгласен с теб и както виждаш лично правя някакви теми из форума който да ни съберат . Ето например темата за " Великите хора " - тема в която няма да има никой засегнат . Другата тема е Не питай старило , питай патило . Битка на деня , добра идея и виж как я опорочиха . Това се случва именно защото определени хора си мислят ( така да го кажем ) леко над другите потребители . И истината е че повечето тук сме убедени че това става с твоята толерантност . Това е  .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #121 -: Май 31, 2015, 11:26:05 »

Пишете, забавлявайте се. Няма драконови мерки, както беше преди 6-7 години. Имате свобода, но не прекалявайте.

Отивам на работа, надявам се всичко да бъде наред от тук на сетне. Приятен ден от мен !  Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #122 -: Юни 01, 2015, 19:18:41 »

И да ни е честита поредната нова необявена добавка към играта - http://prntscr.com/7bw3g8
Не знам още дали е гениална или е безумна.Но определено ще има последствия.
Ерата в Бг18 започна преди  час така че ще го играем опитни зайчета Grin
Да си ядете ушите.....
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #123 -: Юни 01, 2015, 20:09:55 »

Треа баце да ти е гадно та да усетиш играта *xxx* Не е справедливо едни да копуват диамантове а други да се издържат от станове и да тормозят "кристалния земеделец" Тва е недопустимо. Всеки ще копува кристали СВАРОВСКИ за да има равенство. Дори бих предложил да се намали бройката на становете. Кво е това 2000 за свят. Намаля им се бройката и кристалната търговия се увеличава, от там скача и брутния вътрешен продукт, изплащаме външния дълг и поставяме във финансова зависимост Москва и Вашингтон, възражда се икономиката ни, ставаме Швейцария на балканите, Уейн Руни и Кристиано Роналдо заиграват съответно в Левски и ЦСКА защото клубовете ни са богати. Народа ни спира да работи защото му е достатъчно само ИО да си вкарва данъците. Идилия. Ангела Меркел официално съобщава на света че е наполовин българка. Бразилката Аманда става президент на Бразилия и поставя държавата си под опеката на ИО. След две години Аржентина, Бразилия, Еквадор и Мексико стават провинции на България а плажната ивица на Рио става пристанище на село Митровци, което от самосебе си се превръща в гигантска метрополия. Турция неистово отрича да е стъпвала в България. Ердоган поради лошата към нас турска история гузно си прави сепуку насред Капълъ Чарши Папата идва в България и целува ръка на Патриарха ни.. Френския държавен глава заявява - във Франция винаги са живели българи!Близнаците Пръдек стават хърватски крале, Доброслав Дим. е избран за президент на САЩ и Канада, които в името на ИО се обединяват. Русия низвергва Путин и чрез всеобщ референдум избира Мони Д. за опекун на руската федерация. Ресурсите и се стичат в нашата родина. ИО създава космическа програма. Марс е залесена с дъб, върба, мушкато и бегония и колонизирана. Обявена е за колония на Бели Мел а Галахад е губернатор там и трафикант на оръжие и бели робини, на когото нечиста кариера била пророкувана от форумна шефка. Осъществен е контакт с извънземи чрез откритото от програмистите на ИО, четвърто измерение. Пристигат звездолети на инопланетяните, които автоматично и на момента стават фенове на Лудогорец. Каталунеца става национален селекционер и копува Барса. В последствие е избран за президент на Камерун.eulsivex става посланник на мира и добрата воля.Лидерите на националния ни отбор като докзани специалисти стават континентални командори. Диамантените мини в ЮАР, Чукотка и Камчатка са под опеката на Отон, който с меч на рамо символизира власта и просветата във златната и кристална ИО Империя. Ваня и целия сном от ефирни и божествени създания стават весталки в диамантения храм и от там разпръсквайки своя позитивизъм и флуиди, под музиката и ритмите на Пинк Флойд, обгръщат цялата империя с доброта и богатство.
« Последна редакция: Юни 01, 2015, 23:54:44 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #124 -: Юни 01, 2015, 21:42:21 »

мииии... твърде силна безплатна екстра се получи с тези станове, тоя офис знаете ли какъв наем има и тези висококвалифицирани специалисти какви заплати искат?   Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #125 -: Юни 01, 2015, 22:05:39 »

И да ни е честита поредната нова необявена добавка към играта - http://prntscr.com/7bw3g8
Не знам още дали е гениална или е безумна.Но определено ще има последствия.
Ерата в Бг18 започна преди  час така че ще го играем опитни зайчета Grin
Да си ядете ушите.....


Е това въведение е точното определение за КАЦА  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Духче
Гост
« Отговор #126 -: Юни 01, 2015, 22:18:58 »

Тихо...не всичко е загубено,оставиха ни възможността за сватби,и то напълно безплатно  Embarrassed. Има ли нещо по—хубаво от йедене,пийене и некоя сгодна женица...в една военна игра  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #127 -: Юни 01, 2015, 22:52:34 »

А най-голямата недомислица е ..... Стана ще има проучване Военна Медицина .... Ей ако някой ми обясни каква е логиката , ще е гениален  Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #128 -: Юни 01, 2015, 23:58:36 »

А най-голямата недомислица е ..... Стана ще има проучване Военна Медицина .... Ей ако някой ми обясни каква е логиката , ще е гениален  Grin Grin

Верно бе, ужас *hahaha*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #129 -: Юни 02, 2015, 00:53:21 »

Добре, де, защо има Нощ на музеите, а няма Ден на стриптийз клубовете?   *scratch*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #130 -: Юни 02, 2015, 07:32:25 »

Поспах , аз леко тази вече , но тези нововъведения не ме оставиха на мира . Сънувах атаки от варвари и това как се разбивам в опит да хвана армиите им  . Тази сутрин станах с чувството , че трябва да съсипя поне една 9-ка и 10 ка . Погледжам новата таблица ( известно време ще се играе с нея докато свикнем )  Контрашионаж ниво 17 и 19 ... Пфу имам 24 . значи влизам спокойно . Пращам аз качулките , натискам бутона за шпиониране и .... оставам изумен . Контра шпионажа добре , ама къде са и шпионите на Варварите  Shocked Shocked Shocked . Та това ме наведе на 2 ри въпрос . Каква е логиката да имаш контрашпионаж при положение че нямаш шпиони който да залавят противниковите   Shocked Shocked Shocked ? Честно ви казвам ако съм на мястото на Мони Д . ще има яко викане и крякане . Изобщо тези хора защо не си правят труда да се позамислят . Добре идеята е да прецакат хората без диаманти , ама поне да се замислят , а не да скачат на бананите ... Ваня много те моля предай на Мони че съм готов да ви бъда консултан БЕЗПЛАТНО  , имате наистина спешна нужда от хора които да ви помогнат срещу ....  дуракоустойчивост .... За тази дума се сетих , защото по-добро определение не можах да намеря .  Grin Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #131 -: Юни 02, 2015, 11:03:24 »

А най-голямата недомислица е ..... Стана ще има проучване Военна Медицина .... Ей ако някой ми обясни каква е логиката , ще е гениален  Grin Grin
В.М наред с високия морал е може би най-важното проучване за успешна  крепостна обсада при наличието на полева битка.След полевата битка има въстановяване на армията.След определен брой на мелетата и обсадата В.М е вече без значение,но това може би е при последните нива на становете.При ниските нива ще играе съществена роля.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #132 -: Юни 02, 2015, 11:10:50 »

Поспах , аз леко тази вече , но тези нововъведения не ме оставиха на мира . Сънувах атаки от варвари и това как се разбивам в опит да хвана армиите им  . Тази сутрин станах с чувството , че трябва да съсипя поне една 9-ка и 10 ка . Погледжам новата таблица ( известно време ще се играе с нея докато свикнем )  Контрашионаж ниво 17 и 19 ... Пфу имам 24 . значи влизам спокойно . Пращам аз качулките , натискам бутона за шпиониране и .... оставам изумен . Контра шпионажа добре , ама къде са и шпионите на Варварите  Shocked Shocked Shocked . Та това ме наведе на 2 ри въпрос . Каква е логиката да имаш контрашпионаж при положение че нямаш шпиони който да залавят противниковите   Shocked Shocked Shocked ? Честно ви казвам ако съм на мястото на Мони Д . ще има яко викане и крякане . Изобщо тези хора защо не си правят труда да се позамислят . Добре идеята е да прецакат хората без диаманти , ама поне да се замислят , а не да скачат на бананите ... Ваня много те моля предай на Мони че съм готов да ви бъда консултан БЕЗПЛАТНО  , имате наистина спешна нужда от хора които да ви помогнат срещу ....  дуракоустойчивост .... За тази дума се сетих , защото по-добро определение не можах да намеря .  Grin Grin Grin Grin
Не всеки се занимава със станове- за това нека ти е простено невежеството. Има изключително бърз и ефикасен начин за проверка на армия и проучвания на варварски стан, който не е свързан с шпионаж. Откакто въведоха тази екстра въобще и не ползам спай за станове.

Но контрашпионажът, без комбинация с шпионаж при становете е безмислен - ако ти тръгнат- веднага виждаш армията им, а и винаги може да разбереш състава на номадската армия и без шпионаж
« Последна редакция: Юни 02, 2015, 11:29:32 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #133 -: Юни 02, 2015, 11:29:14 »

Не всеки се занимава със станове- за това нека ти е простено невежеството. Има изключително бърз и ефикасен начин за проверка на армия и проучвания на варварски стан, който не е свързан с шпионаж. Откакто въведоха тази екстра въобще и не ползам спай за станове.
Моля те не го издавай, ще вземат да го махнат Smiley и ще трябва да вдигам шпионажа.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #134 -: Юни 02, 2015, 12:42:13 »

Моля те не го издавай, ще вземат да го махнат Smiley и ще трябва да вдигам шпионажа.
То тогава признавам, че  и задниците с карта няма да могат да си намерят, ако не го знаят  това.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!