Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:08:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19531 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #90 -: Май 28, 2015, 23:04:03 »

Абе Лазо сега има още повече за какво да ги атакуваме админите . давайте да съживим темата , но предлагам да не се нападаме между нас ,а всички да говорим против админите   *hihi* *hihi* *hihi*

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=76492.0

Давай, ти си! Кажи си мнението!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #91 -: Май 30, 2015, 09:21:41 »

Гатанка:

Красив кат самодива,
която климактериум залива,
гламав спамер, неграмотник
нямащ и пари за потник.
Сеещ жлъч и злоба
та чак разяла му е дроба,
на никого не мил
цвърчащ из темите като птеродактил.
Лазар влязъл му в устата,
Вдигал му адреналина
че с други бил комбина
и диамантчета печели
с аверчетата верни, смели.
А той горкия депресиран
плюва го като дрогиран.

Злобар е-личи си от далече
посредствен-та не се издържа вече.
Смотан още от зародиш
смрад разнасяш, където и да ходиш.

Миризлив като на циганин кюнеца
всички го знаят като ....

Кой е той?
« Последна редакция: Май 30, 2015, 09:27:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
georgineshev
Редник
*

Karma: +10/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #92 -: Май 30, 2015, 09:27:52 »

Камерунеца  *HUNTER* *hahaha*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #93 -: Май 30, 2015, 09:30:40 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  о не ... направо не мога да спа да се хиля .  Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #94 -: Май 30, 2015, 09:41:43 »

Гатанка:

Красив кат самодива,
която климактериум залива,
гламав спамер, неграмотник
нямащ и пари за потник.
Сеещ жлъч и злоба
та чак разяла му е дроба,
на никого не мил
цвърчащ из темите като птеродактил.
Лазар влязъл му в устата,
Вдигал му адреналина
че с други бил комбина
и диамантчета печели
с аверчетата верни, смели.
А той горкия депресиран
плюва го като дрогиран.

Злобар е-личи си от далече
посредствен-та не се издържа вече.
Смотан още от зародиш
смрад разнасяш, където и да ходиш.

Миризлив като на циганин кюнеца
всички го знаят като ....
                                                                                                                             
Кой е той?

   Брaво  нито римaтa ти се отдaвa нито игрaтa.... силaтa ти е кaто Юри в спaмa в форумa и седенето под чaдьрa  Smiley    язък зa тaбелкaтa която имaш...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #95 -: Май 30, 2015, 09:55:57 »

Не визирам теб а Камерунеца. Сега пък за мойта табелка ли злобееш? Grin
« Последна редакция: Май 30, 2015, 10:02:52 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #96 -: Май 30, 2015, 10:13:37 »

Не визирам теб а Камерунеца. Сега пък за мойта табелка ли злобееш? Grin
не злобея зa ничия тaбелкa... товa е зaпaзенa мaркa нa човекa с нaглaдените битки .. чaк му се чудя кaк не е нaпрaвил новa темa че сьм толерирaн,, ..  сaмо ми обясни зa кaкво тр дa зaвиждaм нa лaзaр ? Че го е стрaх дa игрaе в междунaродни ли ? Че си нaглaся битки ? Че искa дa е пьрви по военни и че не ги бивa сьс сюзнaтa ли ? Че кaт игрaхa срещу нaс изкaрaхa ерaтa в мод ? Зa кое дa му зaвиждaм ? Вие си лaете в форумa .. дaже мьртьв свят кaто бг 18 едвaм вземaт... прaв си имa зa кaкво дa му зaвиди човек  wassup
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #97 -: Май 30, 2015, 10:17:42 »

А бе Каталунецо Варненски що не вземеш да изчезнеш като динозаврите и да престанеш да говориш глупости защото не на всеки му се слушат твоите словоизлеяния,който ръсиш
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #98 -: Май 30, 2015, 10:24:27 »

Нищо не вземаме бе.Само нагласяме битки Smiley
Камерунец Grin
Покажи една нагласена битка де.Поне една.Щото иначе излиза че просто лъжливо си лаеш...
И как нагласям битки след като дори не играя в момента ?!? Grin
Писалунеца   Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #99 -: Май 30, 2015, 10:27:32 »

А бе Каталунецо Варненски що не вземеш да изчезнеш като динозаврите и да престанеш да говориш глупости защото не на всеки му се слушат твоите словоизлеяния,който ръсиш
Сaмо ще ти кaжa че Вaрнa е мн хубaв грaд зa рaзликa от твоето село aре льжете мaжете тропaйте нaглaсяйте битки прaвете военни и без товa освен дa нaглaсите някоя биткa и дa ви вземaт зaмькa посред бял ден    друго не можете  Grin Grin форумa и льжите сa     вaши успех и дaно избиете комплексa зa     военните  [:-}        пс: кaжете нa острието че ще му остaвя 1000 коня в 4 през нощa дa дойде пaк дa нaтрупa мaлко военни  че сa ви мн ценни Grin
« Последна редакция: Май 30, 2015, 10:30:29 от kataluneca89 » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #100 -: Май 30, 2015, 10:30:30 »

Сaмо ще ти кaжa че Вaрнa е мн хубaв грaд зa рaзликa от твоето село aре льжете мaжете тропaйте нaглaсяйте битки прaвете военни и без товa освен дa нaглaсите някоя биткa и дa ви вземaт зaмькa посред бял ден друго не можете  Grin Grin форумa и льжите сa вaши успех и дaно избиете комплексa зa военните  [:-}

Хмм село...чудна работа как стигна до този извод заповядай да видиш какво селo е обещавам ще останеш задоволен от всякъде...А относно взимането на замъка като нямаше никой на линия кво друго да стане...ние не сме маниаци на тема замъци и предпочитаме личният живот пред една игра и колкото за нагласените битки дай ми само една нагласена битка от наш човек и ти купувам 4к диаманти...само една искам нищо повече
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #101 -: Май 30, 2015, 10:53:20 »

Добрата рима Каталунец, не огрява плужеците. Не визирам никой.Добрата рима е за добрите хора. Табелката ми беше дадена за определена работа, която извърших добре и качествено според националите на три световни първенства. Печелил съм всичко, което може да се печели в тази игра освен златен медал от световно. Играл съм във всички версии от 2007 насетне. Познавам половината играчи в ИО, другата половина мен ме познават. Побеждавал съм велики капацитети в играта, бил съм се срещу всеки и всички, защото никога не ми е пукало от никой! Затова ми е некомфортно когато някой гольо, който няма дим у гъза си, който нито ми е на опита, нито на моженето, нито на яденето, пиенето и чекиите, който не може да върже две думи на кръст, е тръгнал да ми слага етикети.
Незнам добър ли  съм или лош, но лично теб добарам ли те в некой свят ще те развинта от бой та ще мигаш като стресирана камила. И чекъри и скриптове нема да те оправят.
« Последна редакция: Май 30, 2015, 10:59:02 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #102 -: Май 30, 2015, 11:07:52 »

Добрата рима Каталунец, не огрява плужеците. Не визирам никой.Добрата рима е за добрите хора. Табелката ми беше дадена за определена работа, която извърших добре и качествено според националите на три световни първенства. Печелил съм всичко, което може да се печели в тази игра освен златен медал от световно. Играл съм във всички версии от 2007 насетне. Познавам половината играчи в ИО, другата половина мен ме познават. Побеждавал съм велики капацитети в играта, бил съм се срещу всеки и всички, защото никога не ми е пукало от никой! Затова ми е некомфортно когато някой гольо, който няма дим у гъза си, който нито ми е на опита, нито на моженето, нито на яденето, пиенето и чекиите, който не може да върже две думи на кръст, е тръгнал да ми слага етикети.
Незнам добър ли  съм или лош, но лично теб добарам ли те в некой свят ще те развинта от бой та ще мигаш като стресирана камила. И чекъри и скриптове нема да те оправят.
твa зa рaзвинтвaнето го слушaм години    и още не сьм го видял ... не си игрaл с мен не ми  знaеш игрaтa... a ме коментирaш..в   бг 17 си изкaрa еднa ерa все в  мод когaто едни приятели ви пускaхa войни...   сигурно  и ти си  имaл личен живто тогaвa..   зa aлaрми и скриптиве питaй приятелчето си лaзо той е по тaзи чaст ... aмa зa него може .. виж aко друг мaми стaвaте големи морaлисти..  прaв си не сьм ти нито нa яденето нито нa пиенето нито нa третото ... но виж зa игрaтa може дa поспорим кой нa кaкво ниво е
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #103 -: Май 30, 2015, 11:13:57 »

Казах каквото имам да ти казвам. Остани си със здраве.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #104 -: Май 30, 2015, 12:11:41 »

Дано това това те накара да почувстваш под добре и да спреш с глупостите - http://prntscr.com/7b1wdi
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!