Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:42:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19590 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #75 -: Октомври 26, 2014, 22:48:43 »

Кондорчо вие ни поканихте иначе нямаше да дойдем:)

Спрете се на истина.Темата се изражда в лични нападки и пристрастия а не това беше целта.Каталунеца да спре да говори глупости просто за да каже нещо.Една дума срещу вас не беше казана преди той да се обади.

Браво Лазо точно казано,но....
Активен

kondorcho
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #76 -: Октомври 26, 2014, 22:54:53 »

Лазо,лично ти каза,че единствената ви цел оттук е да не сме първи и вие ще ни пречите за това.Това ми беше идеята,като написах предния си пост.Или отричаш да си го казвал?В това ти изявление виждам само злоба и завист......сори,ако бъркам!
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #77 -: Октомври 26, 2014, 22:57:09 »

Кондоре идеята като дойдохме беше да пречим на другите и да помагаме на вас,защото нас реалма не ни интересува,но след някой номера като например развалянето на федерацията заради оказаният ви натиск и неудържаната дума и насъскването на Пконе се стигна до тука.Казвам го точно кратко и ясно дано да няма неразбрали.И се извинявам,че отговарям преди Лазо ако греша нека ме поправи
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #78 -: Октомври 26, 2014, 22:59:25 »

Не грешиш никак Smiley
Просто не е тук мястото да си изясняваме междусъюзните отношения.
Хайде спрете се на истина моля ВИ !
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 23:08:19 от lazo313 » Активен
kondorcho
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #79 -: Октомври 26, 2014, 23:04:45 »

Целия мир го развали максимус с подкрепата на лидера ви......от това,че не сме федерация,не сте загубили нищо....ние сме 0% влияние и федерация или не,все тая.....бе както и да е.....играйте както се решили,дори и злоба и завист да е определящото в поведението ви,не ни пречите....ние също играем за кеф и дали сме първи или втори,не е от съдбоносно значение.....забавлявайте се и това е......дори може да се пробвате да биете девила.... :)Що не им пуснете пак война Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #80 -: Октомври 26, 2014, 23:39:21 »

Голямо мазнене на Девилите виждам вече във втори свят Grin  Добри играчи,но и те без синия камък просто модират.Моите уважения към Лазо-страхотен лидер.Опорочаването обаче във всички светове с мистериозния рес от васали е факт и всички възползвали се,са просто тарикати с надъхване повече от необходимото.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #81 -: Октомври 27, 2014, 13:22:01 »

Обаче от екипа реагират по най правилния начин !
Мълчат си Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #82 -: Октомври 27, 2014, 16:25:48 »

Е вие не давате на тоя екип да пият по една ракия и да си образуват по някое дете, да не говорим че имат нужда и от нещо чуждо и ако зависеше от вас то вие да сте ги направили монаси и монахини... Немой така да ги гърчите. А поразхлабете режима. Та вие сте диктатори, феодали, вие сте спахии - изедници и безсрамници. Може ли така?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #83 -: Октомври 27, 2014, 16:42:27 »

Появи се някаква светлинка в тунела.Изчисляват щетите  Wink
Да видим какво ще покаже калкулатора тоя път  *pardon*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #84 -: Ноември 03, 2014, 12:00:29 »

Изчаках достатъчно време за да видя какво ще стане след бъга при смяната на времето.Стана едно голямо нищо!Писаха се някакви небивалици че щели да нулират ресурси и да заключват акаунти....глупости.Мога да посоча 30 човека в няколко свята който заради нетото което натрупаха промениха баланса в играта драстично.И в крайна сметка какво излиза?Всички сме равни ама някой са по равни от другите...В тази игра няма правила.Правилата са според зависи от момента и от човека към който трябва да се прилагат.
Прекалено много бъгове и неясни промени се правят и като цяло в един момент негативите стават доста повече от позитивите.В началото на тази тема бях задал няколко "риторични" въпроса.Е сега вече знам отговора на най важния от тях.Начина е да се спре с играта.Не е лесно защото ако сте били активен играч е доста трудно да се върнете обратно към реалността но пък си заслужава  Wink.В крайна сметка губи само ИО а вие всички печелите !


Поздрави
Лазо
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #85 -: Ноември 03, 2014, 13:30:49 »

Лазо, както обикновено си адски прав! Формата " играеш, докато другите си избиват комплексите" не е моят формат! Smiley

Успех на всички Smiley [:-}
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #86 -: Ноември 03, 2014, 15:42:51 »

от 2007 насам все едно и също корупция  *hahaha* тази ера ми е последна стига толкова нерви  *BEACH*
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #87 -: Ноември 03, 2014, 15:44:52 »

Не само на вас ви е последна приятели  Lips Sealed [:-}
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #88 -: Май 21, 2015, 04:09:25 »

ъп, че и актуален  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #89 -: Май 22, 2015, 21:00:05 »

Абе Лазо сега има още повече за какво да ги атакуваме админите . давайте да съживим темата , но предлагам да не се нападаме между нас ,а всички да говорим против админите   *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!