Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:45:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19532 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #60 -: Октомври 26, 2014, 14:50:06 »

Приказвай си, не ми пречиш Smiley
Активен

-Naughtyred
Retired.
gogata2013
Гост
« Отговор #61 -: Октомври 26, 2014, 17:48:21 »

ей го един от сутрешните герои на игрите "тука има-тука нема"

http://prntscr.com/4zxasm

Мести момчето, мести, ама с товарна станция 1 колко да премести? Едни лоши хора идват да му приберат лихвите от тази нощ и чак КЛАНА напусна от зор. А за капак си изби 5600 шпионина  Grin
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 18:12:28 от gogata2013 » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #62 -: Октомври 26, 2014, 21:56:51 »

Каталунецо драги ми драскачо ревеш като булка да не казвам за какво..набарал съм момента възползвал съм се изхарчих 1.3к диамантни и го докладвах този бъг.Това че ти неможа да намажеш си е лично твой проблем и последна моя грижа.Айде съм здраве и дано загубите Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 26, 2014, 22:16:04 »

Каталунецо драги ми драскачо ревеш като булка да не казвам за какво..набарал съм момента възползвал съм се изхарчих 1.3к диамантни и го докладвах този бъг.Това че ти неможа да намажеш си е лично твой проблем и последна моя грижа.Айде съм здраве и дано загубите Grin
Ама какъв ви е проблема с мен ? Лидера ти мрънка а то ко ти си набарал момента възползвал си се ок .... тука оревахте форума за нас а не си гледате във вашата кошара Smiley Нито сте 1 ви по нето нито по военни Девилите колкото пъти ви хванаха толкова пъти ви биха и направиха за смях типично по български когато някой бг съюз има шанс за златото и не сте с тях решавате да се правите на мъже и само почвате да драчите и пречите ... ми ок играйте си играта ама не ми се изкарвайте божи кравички като единствената ви сила е синия камък колкото пъти ви занулят толкова пъти си вадите армията с диаманти и се пишете за големи играчи.... ти се налага с толкова мн рес който не можа да изхарчиш и наби мод и отвори голямата уста... е не става хем да лапате от баницата хем да ревете кой ми изяде баницата  Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #64 -: Октомври 26, 2014, 22:17:27 »

Абе Каталунец ходи се застреляй някъде че ставаш смешен вече Smiley
С чужда пита помен правиш...ти къде си в цялата тая работа ?Освен някакъв смотан глашатай за друго ставаш ли ?Аман от пишман играчи като тебе.Копай си там и стига си се обаждал където можеш и където не можеш.
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 22:21:12 от lazo313 » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #65 -: Октомври 26, 2014, 22:20:37 »

Бла бла бла...имаме харчим,но да не говорим на тема ДИАМАНТЕН БЛЯСЪК.Може да не сме нито 1ви по военни или нето,но ние си играем за нашият си кеф,а не да избиваме комплекси като вас.Така живо,здраво и квото сабя покаже Smiley И другото което е,че Лидерът ми не е мрънкал,а само е споделил проблема и ако го познаваш като човек ще разбереш за кво иде речи,но на теб явно ти е грешно разбирането за понятието мрънкане и споделяне
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 22:22:55 от Apuyc1912 » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #66 -: Октомври 26, 2014, 22:30:11 »

Ето ти снимка от военната класация - http://prntscr.com/500qwj
Някъде виждаш ли се ?Щото аз от моя съюз виждам доста хора...може да не сме първи но си играем играта.А вие сте първи само че използвате всички възможни вратички в тая игра.И нека не говорим за диаманти че на истина ще кажа неща който не искам.Разбирам някой от хората който ни бият да говори ама ти за какво се обаждаш ?Къде бяхте споменати персонално ?Помолих да не го обръщаме на лично заяждане и ти и Радо не издържахте.Айде вземи си седни малко на задника и стига си спамил на всякъде просто колкото да кажеш нещо.Keep_Calm са на 1во място но това не е заради тебе Smiley

Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 26, 2014, 22:33:17 »

Ей, каталунец ли си там какъв, кой кого е направил за смях ... Smiley ама ти си най смешен бе, с глупавите си писания на ляво и дясно. Смешник!
Дреме ни на нас кой ни е бил и кой не е , този проблем е на смотания ти съюз! Айде...
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #68 -: Октомври 26, 2014, 22:34:22 »

Ето ти снимка от военната класация - http://prntscr.com/500qwj
Някъде виждаш ли се ?Щото аз от моя съюз виждам доста хора...може да не сме първи но си играем играта.А вие сте първи само че използвате всички възможни вратички в тая игра.И нека не говорим за диаманти че на истина ще кажа неща който не искам.Разбирам някой от хората който ни бият да говори ама ти за какво се обаждаш ?Къде бяхте споменати персонално ?Помолих да не го обръщаме на лично заяждане и ти и Радо не издържахте.Айде вземи си седни малко на задника и стига си спамил на всякъде просто колкото да кажеш нещо.Keep_Calm са на 1во място но това не е заради тебе Smiley



Без да се заяждам... ама по една друга класация ... вие най много медали сте раздали тая ера... военни точки се печелят и като се омажете в някой ...  *rose*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #69 -: Октомври 26, 2014, 22:34:39 »

Придържайте се към добрия тон. Не е нужно да се обиждате. Чувствайте се предупредени.

Лека вечер Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #70 -: Октомври 26, 2014, 22:36:57 »

night_ranger то си ни го пише в инфото на съюза Smiley
За това няма да спорим  Wink
Активен
kondorcho
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #71 -: Октомври 26, 2014, 22:38:15 »

Седнете си на задниците и отидете в някой друг свят да играете.Не успяхте да сте първи фермери,не ви отива и да сте добри бойци,за това не проявявайте типичното за българина завист и злоба .Идете някъде в някой свят,където ще сте най добрите,като в бг18 и се кефете,а не да се опитвате да пречите тук.....и ни дайте Димов,той определено се разграничава от болните ви амбиции!
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #72 -: Октомври 26, 2014, 22:41:13 »

Кое му харесахте на Димов, диамантите?? Ти колко пъти си писал с него та го коментираш Smiley Или шпионите ти говорят Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 26, 2014, 22:45:03 »

Кондорчо вие ни поканихте иначе нямаше да дойдем  Grin

Спрете се на истина.Темата се изражда в лични нападки и пристрастия а не това беше целта.Каталунеца да спре да говори глупости просто за да каже нещо.Една дума срещу вас не беше казана преди той да се обади.
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 23:32:52 от lazo313 » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #74 -: Октомври 26, 2014, 22:47:50 »

Добре извинявам се Smiley  Smiley
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!