Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:57:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #45 -: Октомври 26, 2014, 14:02:41 »

Скъпи диаманти Grin

Tова с 6те милиона нето дето ги качи (ще карам без имена) го гледахме на живо като стриим на световното  Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #46 -: Октомври 26, 2014, 14:14:32 »

Скъпи диаманти Grin

Tова с 6те милиона нето дето ги качи (ще карам без имена) го гледахме на живо като стриим на световното  Grin
Мн интересно как за хора който дигат 6 млн нето се дава голям рев голямо нещо а за твоите който дигнаха двойно нето и набиха мод понеже не могат да изразходят милионите рес натрупани в профилите си нито дума не казваш ниМА АРИУС КОЙТО ДИГНА ДВОЙНО НЕТО ПРОСТО ЕИ ТАКА НАБИ МОД ? НИМА ДАРКОВ КОЙТО ДИГНА ДВОЙНО НЕТО И ТОЙ НЕ Е ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАН ... АМА В ПОРЕДЕН ПОСТ СЕ РЕВЕ А 6 МЛН НЕТО НЕ ЧЕ НЕ ГОВОРИШ ЗА НАС .... НАЛИ Smiley
ПРЕДЛАГАМ ДА СЕ ЗАПОЧНЕ ДОСЪДЕБНО ПРОЙЗВОДСТВО С ЦЕЛ ДА РЕШИШ ПРОБЛЕМА Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #47 -: Октомври 26, 2014, 14:19:22 »

Каталунец гузен негонен бяга ... Кой ял ял ти какво се плюнчиш сега.Половината ви съюз избухнахте като ракета носител.За разлика от теб аз ще продължа да карам без имена.За двете имена който ти даде а мога да ти кажа 7 от вашите.Това е във всички светове не само при нас.Гледам че половината от хората дето са се възползвали четоха темата но никой не посмя да се обади  Embarrassed Нещата не се въртят само около Keep_Calm.Във всички светове го има това.На ясно ли си колко е опорочена играта ?
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 23:41:01 от lazo313 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #48 -: Октомври 26, 2014, 14:19:48 »

Стига сте започвали да се обвинявате.Всички ,които са бъркали в кацата-под ножа.Няма наши,няма ваши.Има една дума за цялата ситуация-ОПОРОЧАВАНЕ. *stop*
п.п.  Чакам адекватна реакция и от приятеля на Каталунеца-Марто.Надявам се да докладва всичко и той. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #49 -: Октомври 26, 2014, 14:20:20 »

С две ръце се подписвам под тези мъдри думи !
Да съгласен съм всички от моя съюз който са се възползвали да си понесат наказанието!Само че тези който са избухнали най много са най големите наливачи на диаманти.Как точно се предполага че ще ги санкционират  *crazy*Въпроса е съвсем риторичен...
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 14:22:47 от lazo313 » Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 26, 2014, 14:28:25 »

Ама вие какво очаквате да се случи. Имало е бъг това е. Който намазал намазал. Както преди няколко ери от империята казаха, това е наша грешка и няма да има наказани това е.
Купете си още диаманти че да оправим и това че сега не сте купили достатъчно.

 *rose*

Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 26, 2014, 14:28:57 »

С две ръце се подписвам под тези мъдри думи !
Да съгласен съм всички от моя съюз който са се възползвали да си понесат наказанието!Само че тези който са избухнали най много са най големите наливачи на диаманти.Как точно се предполага че ще ги санкционират  *crazy*Въпроса е съвсем риторичен...
Долна лъжа ..... един диамант не са използвали .... ходят събират каси и грабят варвари  Smiley
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #52 -: Октомври 26, 2014, 14:29:19 »

аз пък за пръв път да съм съгласен с тебе Grin

Моля не го превръщайте в лична драма между нашите два (с Девилите три всъщност) съюза Smiley Нещата на истина са много по глобални.
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 14:31:21 от lazo313 » Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #53 -: Октомври 26, 2014, 14:35:34 »

Ква драма просто ми е смешно Smiley Винаги досега ние сме докладвали и ревали в тоя форум за клонирани армии, всякакви други бъгове и т.н. и нищо не се е случвало Smiley
Сега седя и гледам сеир Smiley Защото нищо няма да се случи щом е по вина и е пропуск на империята. Това е Smiley
Поне ще има повече армии за трошене Smiley

Варианта е само един да върнат всичко един ден назад Smiley когато спряха атаките ама те това няма да го направят Smiley

Така че пийте си гледайте сеир и войни да има Smiley
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 14:38:36 от night_ranger » Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #54 -: Октомври 26, 2014, 14:40:17 »

Наказани няма да има, тъй като никой не е виновен за чуждите грешки, нали? Дори и да се беше репортвало, няма кой да отговори в събота, че нали няма дежурни. Варианта, който всички търсят е бекъп. Надяваме се да имат такъв.
Активен

-Naughtyred
Retired.
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #55 -: Октомври 26, 2014, 14:41:28 »

Българина разбира за какво идва реч само като му бръкнеш в джоба. Мисля че ние достатъчно бъркахме в нашите. С каква идея го казвам това - ми до сега Империя Онлайн получаваха пари за диаманти и сандъци в един недоизпипан, бъгав продукт. Мина повече от година.. и все същите проблеми. Тук там я се оправи някой бъг я не. "Оправят се" работещите неща но така че не работят вече. И ние... плащаме отново за бъгавия продукт, тестван на наш гръб при това. В цял свят тестерите на игри получават възнаграждение за работата си. Какво получихме ние ... същите проблеми, и нови?! Може би прекалих , а може би не но ....  
Време е Империя Онлайн да плати за недовършения си продукт , който продава, за който получава не малко кинти и който не успя една година да вкара в нормална функционалност!  Аз предлагам всички да бъдат компенсирани с по един пакет от 39,99 евро вкл. сандъка(малко е ама нейсе, за толкова нерви вкарани в едно уж забавление). Диамантите не ги копаят на територията на офиса(надявам се) та управлението може да си позволи да се поизръси малко за своите клиенти(играчи) , заради тези ненавременни технически проблеми които са от време оно и спъват развитието и стратегията на играчите.
Не разбирам едно - тестов сървър няма ли "Империя Онлайн"!? Няма ли как всичко което се прави като подобрения да се тества в реално време на отделна машина и да се види какъв ще е ефекта а не да се плесва директно в играта и после олеле... Извинете ни за причиненото неудобство!?! - е то бива да ви извиним ама един, два, три пъти , колко още??? Кога всичко в тази игра ще работи нормално и играча ще забрави да пита - къде е съпорта?!?



  Ех мечти,мечти... ИО няма да ти прати 1 син камък, а ти ми говориш за камъни 40 евро Grin
Не съм пробвал В6, но не ми стига времето да прочета  ПРОБЛЕМИТЕ в тази версия  *hahaha*
Всеки ден спират атаките, а оправданията "Извинете, но поради технически проблеми атаките са спрени" са смешни, въпреки че някой път е хубаво за мен  Cool
Играта е направена, за да печели и никой няма да си направи "мишавия" труд  да оправи играта веднъж и завинаги.
« Последна редакция: Октомври 26, 2014, 14:49:50 от mariqn.antonov33 » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #56 -: Октомври 26, 2014, 14:42:41 »

Може пък на истина да ни изненадат с един бекъп...
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #57 -: Октомври 26, 2014, 14:43:13 »

Lazo313 хиляда приказки си изговорил, но не разбирам какъв ти е зора, ти така или иначе тези хора ги виждаш само в класацията.  *pardon* Играй си играта на милион нето.
Активен

-Naughtyred
Retired.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 26, 2014, 14:45:11 »

Наказани няма да има, тъй като никой не е виновен за чуждите грешки, нали? Дори и да се беше репортвало, няма кой да отговори в събота, че нали няма дежурни. Варианта, който всички търсят е бекъп. Надяваме се да имат такъв.

Ако направят бекъп няма как да върнат изхарчените диаманти ще са за сметка на играчите, а тогава ще настане зверски рев Smiley Все пак като им знам как им работят бекъпите и логовете е пълен смях да ви кажа Smiley Дори тестовият им сървър пак всеки може да си влезе стига да знае как и да си тества квото иска Smiley
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #59 -: Октомври 26, 2014, 14:46:46 »

Темата си е моя Радо ще си говоря колкото си искам  Wink
Избърши се че още имаш мед по бузите.... Grin

За пореден път поздрав за теб - https://www.youtube.com/watch?v=XZkAQoa1plM
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!