Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:31:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19552 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #30 -: Октомври 22, 2014, 22:07:47 »

Нека и аз добавя малко хейт,тези технически проблеми и мен започнаха да ме дразнят-имам 3 медала и сериозно искам да стана син-играя в съюза с най-голяма мощ и влияние(то друг съюз няма влияние) в бг12-сега хора,които меля постоянно си фермят и правят защити,и вместо да им коля армията и да им взимам ресурса не мога,дори собствените си провки не мога да ударя-за какво говорим.Аз играя във версия 5-макар че тя не изисква много камък за ичтаво развитие играчи от моя съюз като Реалмдаун-проверете класирнето във свят 12 финалвендета кококо и тн,та тези хора плащат солидно количество за камъни и въпреки че версия 5 беше заменена от бъгавата 6-ца хората още плащат за този продукт и въпреки това не получават качествена поддръжка,което ме възмущава-докога питам и аз също като лазо-не стига че 6-цата е пълна с лайна,ами сега и 5-цата се опитвате да съсипете-дайте шанс на диамантените да дадат още пари за диаманти и да правят армии докато не могат да ги нападт-ще ми се да видя един свят без диаманти-да ВЪВ ВЕРСЯ %,да видим какво ше стане там
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #31 -: Октомври 22, 2014, 22:32:39 »

Ами щом глобалния проблем е че при спрени атаки,опонентите наваксват с диаманти,а вие не ги нападате(не че не могат да отговорят-ми харчете и вие),да формулирам някакво искане Grin

Може ли при спрени атаки и технически проблеми,диаманти да не могат да се харчат? Щото нали,ако ти е развалено таксито,кинти нема как да вадиш Wink

П.П. Сега да не ревнете-ма ние искаме си копаме с диаманти Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #32 -: Октомври 22, 2014, 22:38:29 »

При технически проблеми, би трябвало никой да няма достъп до играта. По този начин когато проблема (евентуално) бъде отстранен, играта да си продължава от там до където е стигнала, без някой да има каквито и да е приимущества, било то платени или не. Така е било в други игри, които съм играла и мисля че е много по-удачен вариант.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #33 -: Октомври 22, 2014, 22:42:22 »

Те техн проблеми са и бъговете-те тогава трябва вечно да са с табелка closed Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #34 -: Октомври 22, 2014, 22:54:53 »

Не е бъг а технически проблем. Като почнат и с тех да те цакат не виждам кефа от играта, колкото и широко да си скроен.Нашия кеф се имплантира в техна печалба. Това е идеята на играта, на всяка игра.  Когато шибаш парите си Безкомпромисно но благовидно, рано или късно и те спират да текат, защото шашави има но мазохистите са малко. Извинавам се за израза.
« Последна редакция: Октомври 22, 2014, 22:58:16 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 22, 2014, 23:10:14 »

Ами ще кажат- вие  тези диаманти сте ги  приготвили  за харчене, какво  губите.  Губи  се  това че във  война  за да я обявиш си  сметнал армиите на противника към  настоящия момнт и  си решил че го побеждаваш а сега с тези отлагания му се дава възможност да се коригира и тези, обявили и водили до сега войните трябва да набият двойно диаманти за да запазят статуквото, тоест, печелите грубо, кофти и гадно на гърба на обикноения потребител. Това е. Нищо кото да ви уличи в злоупотреби но гнусотиярта е на лице ако няма компенсации. Кофти история. Всеки в този форум разбира и ви е влизал в положение и това е резонно, всеки тук търпя година и више неуредици и изчиствания във версията, но това вече не са неуредици в нея а са си технически проблеми.  Играча няма вина че нещо ви не сработва.
Компенсация трябва и е належаща. Мое мнение.

Веднъж да сме на едно мнение с теб.  Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #36 -: Октомври 22, 2014, 23:32:43 »

Един бивш модератор от одавна отминало време го има в подписа си...


"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #37 -: Октомври 22, 2014, 23:59:14 »

Крайно време е да разберете всички които играете тази игра и четете този форум че почти нищо случайно не се случва тук !

Не само техническите проблеми са способ за да се изцедят колкото е възможно повече от парите на потребителя ! По мои наблюдения във v6 има умишлено заложени подвеждащи описания на различни сгради които водят до заблуда начинаещите играчи със цел  парично облагодетелстване .Също така умишленото бавене на отстраняването на редица бъгове е със същата насоченост ! да не говорим че и самата механика на провеждане на битките  е във цялата си същност направена именно така че да се случват колкото е възможно повече разбивания във крепостите на противника !
  За съжалени на всички ни обаче има една малка подробност която дава пълна свобода на екипа на ИО да ги прави тия неща Sad А именно - че сме се съгласили със тези условия когато сме се регистрирали тук !

  Това е положението и изхода е само един ! Всеки се сеща за какво говоря  и може сам да реши дали да продължи !
 аз лично избрах да играя тази игра но да не давам нито стотинка за нея докато не видя че си заслужава да правя каквито и да е харчове ! Вярно че не се боря за медали  и предни класирания но пък си се забавлявам на едно сносно средно ниво ! спрете да бъдете максималисти и ще видите че може и да се забавлявате безплатно тук Smiley

Успех на всички в бъдещите ви начинания !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #38 -: Октомври 23, 2014, 00:48:29 »

Българина разбира за какво идва реч само като му бръкнеш в джоба. Мисля че ние достатъчно бъркахме в нашите. С каква идея го казвам това - ми до сега Империя Онлайн получаваха пари за диаманти и сандъци в един недоизпипан, бъгав продукт. Мина повече от година.. и все същите проблеми. Тук там я се оправи някой бъг я не. "Оправят се" работещите неща но така че не работят вече. И ние... плащаме отново за бъгавия продукт, тестван на наш гръб при това. В цял свят тестерите на игри получават възнаграждение за работата си. Какво получихме ние ... същите проблеми, и нови?! Може би прекалих , а може би не но .... 
Време е Империя Онлайн да плати за недовършения си продукт , който продава, за който получава не малко кинти и който не успя една година да вкара в нормална функционалност!  Аз предлагам всички да бъдат компенсирани с по един пакет от 39,99 евро вкл. сандъка(малко е ама нейсе, за толкова нерви вкарани в едно уж забавление). Диамантите не ги копаят на територията на офиса(надявам се) та управлението може да си позволи да се поизръси малко за своите клиенти(играчи) , заради тези ненавременни технически проблеми които са от време оно и спъват развитието и стратегията на играчите.
Не разбирам едно - тестов сървър няма ли "Империя Онлайн"!? Няма ли как всичко което се прави като подобрения да се тества в реално време на отделна машина и да се види какъв ще е ефекта а не да се плесва директно в играта и после олеле... Извинете ни за причиненото неудобство!?! - е то бива да ви извиним ама един, два, три пъти , колко още??? Кога всичко в тази игра ще работи нормално и играча ще забрави да пита - къде е съпорта?!?


Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #39 -: Октомври 23, 2014, 12:51:31 »

Съгласен съм със Хамелеона,особено механиката на битката е причината да не играя версия 6,и оправданието вс едно-нисък морал,няма какво още да добавям-бсолютно коректно го е изложил човека,и то си е така-не може с 4 пъти повече армия от по-висок клас-ти го нападш с тежки той се брани с леки ти да губиш и да ти разправят нисък морал-ама то механиката е различна от версия 5,еми да различна е-на 5-цата става горе-долу тая НЕ СТРУВА
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #40 -: Октомври 23, 2014, 16:49:41 »

Драмата продължава Grin Пуснаха атаките но само вижте колко за колко проблема алармираха за час и половина.....
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #41 -: Октомври 23, 2014, 18:31:10 »

Grin е аз успях да изнасиля 3-ма така че а дано има медал и да ставам син,пък те нека правят още лайна-аз тея дето направиха армия ги изчуках-съветвам и вие да направите същото преди "внезапно" да се появи още някой бъг с атаките
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #42 -: Октомври 26, 2014, 13:52:43 »

За пореден път МАЗАЛО Smiley
6 милиона нетни точки за един час как ви се струва  *hahaha*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 26, 2014, 13:58:52 »

Прекалено много хора във всички светове  са се възползвали от проблема.И ми е много интересно ИО как ще реагират....майната му и на играта и на всичко Smiley Просто ще гледам сеир вече.
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #44 -: Октомври 26, 2014, 13:59:21 »

Аз нямам нищо против спирането на атаки - тъкмо ще си почина от натрапниците  Grin
Защо съм недоволен:
*Чакам 2 дни 1 отговор, а писах на съпорта.
*Всеки използва непозволени средства.
*Скъпи диаманти  Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!