Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:10:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЦА - място за изливане на негативи  (Прочетена 19536 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #105 -: Май 30, 2015, 13:32:14 »

лaзо дa не се пьчи a дa си кaже кaк печелите медaл в зaщитa когaто сте сьборили военен пост... преднaтa ерa беше тaкa тaзи по сьщия нaчин ... преднaтa лaзо ги льжеше     подложи дa вземa медaлa и те вземaм в сьюзa  ся пaк венков си подлaгa профилa

НЕ ИЗДЪРЖААААМ ХАХАХАХАХ  Grin Grin Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #106 -: Май 30, 2015, 14:30:53 »

Борка ( нарочно ти казвам така ) моето момче има граници които не е добре са прекрачват . Има неща които не са нужни да се говорят тук по форума . Просто се показва колко си ... Да кажем .... не си човек на място . Аз никого , дори когато бях подпалил на Кеер не съм нападал никой с нещо извън играта . На всеки е ясно че едно нещо може да се тълкува според гледната точка , но да кажеш на Пловдив село .... направо ставаш за смях .
1 - во . Пловдив е едно от 5 де най-древни села на земята който продължават да се обитават и до днес .
2 - ро . Пловдив е едно от 10 те най-древни села изобщо на земята .
3 - то . Пловдив е най-древното село в Европа
4 - то . Когато в село Пловдив е имало култура .... не знам какво е било във Варна .
5 - то . Все пак за 2019 Пловдив ще е културното селце на Европа .
Мен лично не може да ме засегнеш на селянин или на град защото реално не ми дреме за теб , но поне не се излагай пред хората .
До тук със селото .

Другото което искам тук да те питам . Кажи ми ти какво си постигнал в И.О. без да си бил обслужващ персонал в Кеер ? Ей това ми е интересно . Да не говорим че в 177 ясно ти показаха колко те уважават господарите ти . Така че ако си един мъж с достойнство ( лично за мен ти не си , но все пак това е моя оценка ) мисля че е време да спреш да се заяждаш с Лазо и другите . Лазо и Креаторс ... хубави - лоши , добри - слаби .... те си имат своите моменти на слава . Играят както си знаят и както могат и не им пука за теб . Но на всички във Форумът им стана ясно , че ти не можеш да се премериш с това че те са най-успешният БГ отбор за БГ18 .
 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #107 -: Май 30, 2015, 15:57:07 »

Лазо игра с Мечовете в международен свят 160 миналата ера Каталунец.Вярно,беше го шубе и първо ме пита,дали и Вие сте тук,за да знае дали да модира.После като му взех 1000 диаманта такса за участие,върнах му 2000 за да ми даде чекъри и скриптове и той(Лазо)реши все пак да играе.Под стрес и треперещ,той участва във съюз,който без много онлайн и напъване,спечели 14или 15 войни поредни(не съм статистик,не помня вече)и размаза всички съюзи,на които можеше да се обяви война.Не се бихме само с 1вите(поляците),но това не беше,щото ни бяха много големи,извън обхват и мн  мн над диамантите ни,а защото Лазо го беше страх и се молеше да не воюваме(аз също с него се молих на Лидера).Та тези поляци,играха вашата игра.Замъци,нето,баш майстори,но....раздадоха толкова медали(и на част от нас)на Скорпионите,че когато нашия Лидер пусна война на Скорпионите,Лазо първи избяга.Викаше:Сигурно и Каталунеца е там  Grin
Войната завърши около 800к-200к(пак да кажа,не съм статистик)за нас.Поляците се радваха че бием,както сигурно и вие чоплите и гледата в чуждите битки.Направете си ги Каталунец.
п.п.Сори ,че говоря в мн.ч. и нека никой от Кийп не ми се сърди за това,но Каталунеца винаги говори от ваше име,та затова....

п.п.п. Каталунец,на есен си избираш 9 човека+теб=10 и избираш свят.Няма реалм,няма замъци.Няма войни.10 срещу 10 до края на ерата.Бой до откат.Тогава ще говорим.Сега всички сме големи...на приказки.

п.п.п.п. https://www.youtube.com/watch?v=g2tUUAXhdsk
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #108 -: Май 30, 2015, 16:25:32 »

Лазо игра с Мечовете в международен свят 160 миналата ера Каталунец.Вярно,беше го шубе и първо ме пита,дали и Вие сте тук,за да знае дали да модира.После като му взех 1000 диаманта такса за участие,върнах му 2000 за да ми даде чекъри и скриптове и той(Лазо)реши все пак да играе.Под стрес и треперещ,той участва във съюз,който без много онлайн и напъване,спечели 14или 15 войни поредни(не съм статистик,не помня вече)и размаза всички съюзи,на които можеше да се обяви война.Не се бихме само с 1вите(поляците),но това не беше,щото ни бяха много големи,извън обхват и мн  мн над диамантите ни,а защото Лазо го беше страх и се молеше да не воюваме(аз също с него се молих на Лидера).Та тези поляци,играха вашата игра.Замъци,нето,баш майстори,но....раздадоха толкова медали(и на част от нас)на Скорпионите,че когато нашия Лидер пусна война на Скорпионите,Лазо първи избяга.Викаше:Сигурно и Каталунеца е там  Grin
Войната завърши около 800к-200к(пак да кажа,не съм статистик)за нас.Поляците се радваха че бием,както сигурно и вие чоплите и гледата в чуждите битки.Направете си ги Каталунец.
п.п.Сори ,че говоря в мн.ч. и нека никой от Кийп не ми се сърди за това,но Каталунеца винаги говори от ваше име,та затова....

п.п.п. Каталунец,на есен си избираш 9 човека+теб=10 и избираш свят.Няма реалм,няма замъци.Няма войни.10 срещу 10 до края на ерата.Бой до откат.Тогава ще говорим.Сега всички сме големи...на приказки.

п.п.п.п. https://www.youtube.com/watch?v=g2tUUAXhdsk
  ми брaво поляците игрaли нaшaтa игрa ... сегa вия я игрaете обирaйки диaмaнтените профили рaно рaно... кaкто и дa е вaшa си рaботa никогa не сте игрaли срещу нaс a ни изкaрaхте кaкви ли не... ирониятa я влaдеете до сьвьршенство ...некa не сме 10 нa 10 некa сме 10 нa 5 зa вaс.. некa игрaем ние без диaмaнти a вие с голям пaкет некa сме с един чaс и без стaнове a вие дa сте по цял ден и нощ некa ни нaпaдaте a ние дa не отговaряме тогaвa ще е честно  Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #109 -: Май 30, 2015, 16:37:03 »

Къде ви нападам.Аз индиректно замесвам съюза Кийп,защото ти никога не говориш от свое име,а винаги от името на Кийп.Тази ера ние сме обрали някакви профили Grin Аз дори напуснах поста дипломат.По 20 молби на ден.Добре-обрахме профилите,като ги ''накарахме'' да искат да идват сами.Как?Нито замъци,нито медали,нито реалми.Как? Сам си отговори.В момента отново военната класация е окупирана,от нашите копачи.Големи копачи ти казвам-с 99%хранилища са.С по 50 стана.Ама някак 1ви-щото бият станове Wink
10-10.Не бягай от това с измислени твои интерпретации.Ти си ги избери-Лидер бъди.И после пиши тук и иронизирай и клепай другите.Да те видим.Айде Каталунец.До есен. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #110 -: Май 30, 2015, 16:42:33 »

Къде ви нападам.Аз индиректно замесвам съюза Кийп,защото ти никога не говориш от свое име,а винаги от името на Кийп.Тази ера ние сме обрали някакви профили Grin Аз дори напуснах поста дипломат.По 20 молби на ден.Добре-обрахме профилите,като ги ''накарахме'' да искат да идват сами.Как?Нито замъци,нито медали,нито реалми.Как? Сам си отговори.В момента отново военната класация е окупирана,от нашите копачи.Големи копачи ти казвам-с 99%хранилища са.С по 50 стана.Ама някак 1ви-щото бият станове Wink
10-10.Не бягай от това с измислени твои интерпретации.Ти си ги избери-Лидер бъди.И после пиши тук и иронизирай и клепай другите.Да те видим.Айде Каталунец.До есен. Cool
вземи нaпрaви предложение зa смянa нa прaвилaтa некa дa печели не този с зaмьците и влиянието a този с нaй-мн военни ясно е че сьн не спите дa ги имaте
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #111 -: Май 30, 2015, 17:16:23 »

 Grin Grin Grin
http://www.goguide.bg/koi-kakvo-zashto/331-10tE-NAIMYJKI-FRAZI
« Последна редакция: Май 30, 2015, 17:46:11 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #112 -: Май 30, 2015, 18:31:34 »



Забавни сте!  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #113 -: Май 30, 2015, 19:23:55 »

HSinclair - виж сега какво прави Каталунеца , да ти кажа . Виж как подхлъзва и говори от името на Кеер . То не че и аз не се ядосвах на това , но разбрах че само той и ония другия говорят така , а те дефакто са слугите . И понеже си го знаят че те там са глас безвопълен тук се правят на голяма работа . Ние така , вие така . Е питай го Каталунеца какво е направил извън Кеер . какво е постигнал ? Лично мое мнение , а да ти кажа и на 99% от сега играещите в Кеер ( Каталунец не се сърди ама нали знаеш че 30% от този Кеер аз ви ги доведох Wink ) . Та те бези Визата и Мастера са пътници . Даже ако някой им дръпне една война ще я загубят поради модиране Smiley . То сега какъв смях е в 191 не е истина . Ама те като говорят говорят от името на отбора а не от тяхно име Wink . Че да не си личи колко са посредствени като играчи ;0 .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #114 -: Май 30, 2015, 19:44:37 »

HSinclair - виж сега какво прави Каталунеца , да ти кажа . Виж как подхлъзва и говори от името на Кеер . То не че и аз не се ядосвах на това , но разбрах че само той и ония другия говорят така , а те дефакто са слугите . И понеже си го знаят че те там са глас безвопълен тук се правят на голяма работа . Ние така , вие така . Е питай го Каталунеца какво е направил извън Кеер . какво е постигнал ? Лично мое мнение , а да ти кажа и на 99% от сега играещите в Кеер ( Каталунец не се сърди ама нали знаеш че 30% от този Кеер аз ви ги доведох Wink ) . Та те бези Визата и Мастера са пътници . Даже ако някой им дръпне една война ще я загубят поради модиране Smiley . То сега какъв смях е в 191 не е истина . Ама те като говорят говорят от името на отбора а не от тяхно име Wink . Че да не си личи колко са посредствени като играчи ;0 .
  aххх кaк искaм дa те нaпсувaм,... и aз и милен може дa говорим от името нa сьюзa .... имaли сме пост който ни позволявa товa ...     кaкво сьм постигнaл без киип ли ? Виж версия 5      .... виж ерa 1 нa бг 18 ...   стигa льгa зa хорaтa от сьюзa.   Aмaн от льжите ти a ти кaкво си нaпрвил извьн кееп бе кaкво ?.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #115 -: Май 31, 2015, 01:59:49 »

Това е темата, която ще затворя след хрониките в 191, ако продължите да се държите така. Просто е, да се говори нормално.
От думи боли повече. Или го можете, или се учите или мълчите. Стига вече. Провокирате ме да се държа строго, после се оплаквате до Папата.

Решете си с Каталунеца проблемите където искате, форумът не се гради между вашите драми, проблеми и взаимоотношения. Явно е, че не сте порастнали достатъчно, за да разрешите делението по друг начин и се налага намеса. Ваш е изборът, къде ще го направите, но това няма да е форумът. Ако продължат дразгите, ще си отпочинете обстойно. Стига глупости, разсъждавайте малко преди да се изказвате !!

Проблемите са провокирани от лично отношение, а не са свързани с проблеми в играта, за да се толерират. Следват наказания !
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #116 -: Май 31, 2015, 08:34:47 »

Това е темата, която ще затворя след хрониките в 191, ако продължите да се държите така. Просто е, да се говори нормално.
От думи боли повече. Или го можете, или се учите или мълчите. Стига вече. Провокирате ме да се държа строго, после се оплаквате до Папата.

Решете си с Каталунеца проблемите където искате, форумът не се гради между вашите драми, проблеми и взаимоотношения. Явно е, че не сте порастнали достатъчно, за да разрешите делението по друг начин и се налага намеса. Ваш е изборът, къде ще го направите, но това няма да е форумът. Ако продължат дразгите, ще си отпочинете обстойно. Стига глупости, разсъждавайте малко преди да се изказвате !!

Проблемите са провокирани от лично отношение, а не са свързани с проблеми в играта, за да се толерират. Следват наказания !


Хахахахахахахахахахахахахахахахахахаха Давай подкрепяй безсилните си съотборници , нека само тяхното мнение да се вижда . За никой вече във Форума не е тайна че играеш в Кеер_Calm че си съотборник с половината от тях и че ги защитаваш . Както и да е де . Хубавото е че благодарение на теб ( да лично на теб ) сумаси и хора спряха да пишат по форума  . И според мен е редно Ваня или Отон да направят допитване дали да те оставят на тази длъжност , защото колкото повече имаш права толкова по малко хора ще четат този форум . Честито но съм сигурен че над 60% от потребителите са на това мнение .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #117 -: Май 31, 2015, 10:51:35 »


Хахахахахахахахахахахахахахахахахахаха Давай подкрепяй безсилните си съотборници , нека само тяхното мнение да се вижда . За никой вече във Форума не е тайна че играеш в Кеер_Calm че си съотборник с половината от тях и че ги защитаваш . Както и да е де . Хубавото е че благодарение на теб ( да лично на теб ) сумаси и хора спряха да пишат по форума  . И според мен е редно Ваня или Отон да направят допитване дали да те оставят на тази длъжност , защото колкото повече имаш права толкова по малко хора ще четат този форум . Честито но съм сигурен че над 60% от потребителите са на това мнение .

Юри, твоето мнение си е твое. Лошото е, че провокираш много и ти се връзват във форума. Доста хора ти го написаха, че го правиш. В доста теми мълчахме.
Но, така не се получава. Редно е да има дисциплина някаква, защото това е една малка общност около играта. Вие, пишещите, може да не се обиждате и провокирате и в същото време да дискутирате. Реално, дискусия с обиди не се води.

Личните отношения между играчите, ще си ги решавате на ЛС. Не може целият форум, цялата тази общност да чете вашите драми.
Целта е чрез форума да се води диалог с играчите, а не да се плюем. Вникни 1 път в думите, които съм написал и спри да се оправдаваш с това къде играя и какво правя. Изтърка се вече. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #118 -: Май 31, 2015, 11:06:45 »

Добре я ми кажи само едно , като какво ще определиш темата която Каталунеца отвори за БГ18 за нагласените битки ? Ние от къде падаме ? И би ли казал ако изключим Изгубеният кой друг извън Кеер има нещо против мен ? Та аз с Половината от Мечовете съм се разбрал , постигнал съм примирие с Лазо и Максимус . Да не говорим че  Ваня ( HJ ) дори ми подкрепя в някой от мислите ми . Та кажи кой са хората против мен освен едни 3 ма потребители . Че то на тази логика против каталунеца сме 20 човкеа тук . Ето за това повечето хора мислят че си тенденциозен .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #119 -: Май 31, 2015, 11:13:39 »

Не играя в бг18 и мнение нямам. Поне имам морал и за неща, за които не знам къде и какво се случва и прави, няма да дам коментар.
Има Админи, те биха потвърдили ако има нещо или да отрекат съответно, ако няма нищо.

Хората може да мислят всичко -никой не ги спира в това. Въпроса е принципен и не се свежда до това, а до целта на целия форум. Поне се хвалеше, че си бил в доста форуми, значи това ти е ясно. Може да сте врагове в играта, но поне се уважавайте тук.
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!