Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:18:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: predlojenie  (Прочетена 2175 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
master_bg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Октомври 11, 2014, 14:23:59 »

Imaiki vpredvid mnogobroinite nedovolstva otnosno upotrebata na diamanti , koiato pravi nevazmojna ravnostoinata i sportsmenska igra , pedlagam sazdavane na svetove bez dimanti , s vhodna taxa oba4e i s pari4en nagraden fond ! Konkretni resultati : 1) eliminirane na korupciata  s diamanti ; 2) normalno e organizatorite na igrata da imat svoiat interes - prihodite ot vhodnite taxi 6te badat mnogo po-goliami ot tezi na zakupenite diamanti ; 3) tazi " versia " 6te privle4e mnogo novi igra4i ! Tazi versia moje da bade napravena naprimer na niakolko niva : po-niskite niva da sa s po-malka vh. taxa i saotvetno s po-malak nagraden fond i t.n. - taka 4e " za vseki vlak 6te ima patnici " ! Moje bi edna anketa 6te bade umestna .
« Последна редакция: Октомври 11, 2014, 14:47:41 от master_bg » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2014, 21:56:19 »

Входни такси-ми не искам да давам 100 или 200 лева наведнъж за няква игра-иначе за другото съм абсолютно съгласен-и аз имам такова предложение,отдавна писано,и ми казаха че не става-вероятно и тук ще кажат и въпреки това аз съм ЗА светове без диаманти
Активен
master_bg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2014, 11:02:19 »

Predelno iasno e , 4e svetove , nito bez diamanti , nito bez " vhodni vnoski " niama da ima , tyi 4e e izli6no da gi obsyjdame ! Moiata idea e novata versia da e alternativna ( svetove s diamanti 6te ima vinagi - kakto e i v realniat ni sviat ) . Svetovete s vhodnite vnoski i s nagradnia fond , ne samo 6te privle4at mnogo novi igra4i , no i 6te dadyt ogromen tlasyk na igrata " Imperia online " , da se pribliji do sporta , koeto dopylnitelno 6te vdigne reitinga i popoliarnosta i ! Otnosno " vnoskite " : koito ne iska ili ne moje da plati naprimer 200 , 6te se zapi6e na po-nisko nivo ! Primerni " vhodni vnoski ( taxi ) " : 1) 25 ; 2) 50 ; 3) 100 ; 4) 200 ; 5) 500 . Razbiraemo e , 4e vseko nivo 6te startira sled nabiraneto na minimalnia kvorum !
Активен
SunnyDays
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2014, 12:36:28 »

Нито си първия, нито си последния, който предлага това авторе  Smiley
Никой няма да направи свят без печалба + това хората едва ли искат да плащат входна такса, която няма да бъде много-много евтина  Grin
Ако може да пишеш на чист български, че трудно се чете.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2014, 12:54:36 »


Никой няма да направи свят без печалба + това хората едва ли искат да плащат входна такса, която няма да бъде много-много евтина  Grin

Не подавайте на хората грешна информация.... Има напълно безплатни светове, където не само регистрацията, а и екстрите са без пари  Wink
Ето къде може да се регистрирате http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/register2.php
Активен

SunnyDays
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2014, 12:59:20 »

Не подавайте на хората грешна информация.... Има напълно безплатни светове, където не само регистрацията, а и екстрите са без пари  Wink
Ето къде може да се регистрирате http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/register2.php
Хората не са такива, както бяха в лидлъла (бият се кой да влезе първи, за промоциите) Grin
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 13:26:00 от SunnyDays » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2014, 13:25:55 »

Аз ти говоря версия 5-старите версии много ясно безплатни-нека да има версия 5 безплатен свят и тогава ще съм доволен-да си задържат бъгавата версия 6 не ме интересува,но версия 5 няма свят без диамнти
Активен
master_bg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2014, 14:44:43 »

Никой няма да направи свят без печалба + това хората едва ли искат да плащат входна такса, която няма да бъде много-много евтина  Grin
Huh? Za kogo niama da ima pe4alba ? Naprimer : 2000 igraci x 25 lv. = 50000 lv. Da re4em 50 % otivat za nagradnia fond , drugite 50 % ostavat za organizatorite . V starite svetove ima bezplatni diamanti , no te ne zadovoliavat dostaty4no interesite na igra4ite - tova sa zamira6ti svetove ! Otnosno ezika : pretendiram , 4e pi6a na 4ist bylgarski ezik , samo 4e ne izpolzvam Kirilicata ( za koeto se izviniavam ) , za6toto ne razpolagam s neia - pi6a ot 4ujbina !
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2014, 15:09:42 »

Никой няма да направи свят без печалба + това хората едва ли искат да плащат входна такса, която няма да бъде много-много евтина  Grin
Huh? Za kogo niama da ima pe4alba ? Naprimer : 2000 igraci x 25 lv. = 50000 lv. Da re4em 50 % otivat za nagradnia fond , drugite 50 % ostavat za organizatorite . V starite svetove ima bezplatni diamanti , no te ne zadovoliavat dostaty4no interesite na igra4ite - tova sa zamira6ti svetove ! Otnosno ezika : pretendiram , 4e pi6a na 4ist bylgarski ezik , samo 4e ne izpolzvam Kirilicata ( za koeto se izviniavam ) , za6toto ne razpolagam s neia - pi6a ot 4ujbina !

  На хазартна игра ли искате да го обърнете това продуктче Huh?
Ще има май санкции от комисията по хазарта ако това се направи по тези правила Grin
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
master_bg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2014, 15:48:10 »


  На хазартна игра ли искате да го обърнете това продуктче Huh?
Ще има май санкции от комисията по хазарта ако това се направи по тези правила Grin
 I koi e hazartniat element ?! Nagradnia fond li ? Ima go vyv vseki profesionalen sport ! Na men mi haresva da znaia kakvo govoria - nadiavam se s vseki da e taka .
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2014, 18:17:36 »

 
 I koi e hazartniat element ?! Nagradnia fond li ? Ima go vyv vseki profesionalen sport ! Na men mi haresva da znaia kakvo govoria - nadiavam se s vseki da e taka .

 Grin Както сам ти се изрази :   Ima go vyv vseki profesionalen sport !
 А да се научиш първо какво е професионален спорт и какво е игра за развлечение и удоволствие !!!
Много ти куцат тия понятия май !
 Надявам се да си ме разбрал вече правилно Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
master_bg
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2014, 20:27:22 »

Viarvam , 4e vsiako dete v pyrvi clas 6te razli4i igrata ot profesionalnia sport ! Moeto jelanie e , usporedno s igrata da se syzdade sportna sekzia !  Надявам се да си ме разбрал вече правилно Wink
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2014, 09:32:00 »

Viarvam , 4e vsiako dete v pyrvi clas 6te razli4i igrata ot profesionalnia sport ! Moeto jelanie e , usporedno s igrata da se syzdade sportna sekzia !  Надявам се да си ме разбрал вече правилно Wink

  Спортната секция няма нищо общо със твоето предложение !
 Ти търсиш някакъв награден фонд изразен в реални пари !
За това ти е нужен друг термин Wink

  СЕГА РАЗБРА ЛИ МЕ ?Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!