Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:59:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Генерал не вдига ниво при успешна битка срещу генерал 20-то ниво!  (Прочетена 6351 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ICHBINDERTOD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 09, 2014, 23:11:33 »

http://prntscr.com/4ulvfg
още битки които не дават опит...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 09, 2014, 23:43:51 »

Мина времето в което с 100 коня отиваш на полева и трупаш опит срещи защитник с високо ниво генерал Smiley  Много от платежоспособните клиенти мрънкаха та мрънкаха а админите се сетиха нямат келипир от това и направиха промени ся тр и да се бие армия и да се трошат крепост и да се губи някаква част от армията .... каква е точно промяната не мога да кажа и аз ама от бой по независими градове на световното дигнах генерал до 5 то ниво ... от бои по стан също се дава опит в 177 свят а не прави чест на Ваня че за пореден път излъга във форума ....
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 10, 2014, 09:56:29 »

Мина времето в което с 100 коня отиваш на полева и трупаш опит срещи защитник с високо ниво генерал Smiley  Много от платежоспособните клиенти мрънкаха та мрънкаха а админите се сетиха нямат келипир от това и направиха промени ся тр и да се бие армия и да се трошат крепост и да се губи някаква част от армията .... каква е точно промяната не мога да кажа и аз ама от бой по независими градове на световното дигнах генерал до 5 то ниво ... от бои по стан също се дава опит в 177 свят а не прави чест на Ваня че за пореден път излъга във форума ....

Ще се появи новината. За мен също е особено неприятно, когато се получават такива ситуации, в които излиза, че съм ви излъгала.  Sad
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 10, 2014, 11:03:51 »

Понякога се се случват подобни недоразумения, съжалявам още веднъж и се извинявам, ще получите новината до края на деня.

  А сега де !
 За кой ден говорим Ванче Huh? МАй ще трябва вече да ги давате тия обещания по дати или поне по дни от седмицата !!!
 
 
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
edimandalay
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #34 -: Октомври 10, 2014, 13:53:27 »

Какъв точно е проблемът, че трети ден не се дава обяснение, което би трябвало просто да се напише. Ако не можете да го напишете върнете старото положение и когато станете готови го пускайте.Абсолютно некоректно поведение към хора, който си плащат. Пак ще го напиша - по този начин губите много хора, но едва ли това тук го чете някой, който може да взима решения...
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 10, 2014, 15:55:26 »

Опитът на генералите

Опитът на позицията генерал се трупа, когато Велик човек, назначен на поста генерал, печели битка срещу играчи в обхват по 2, независим град и Варварски стан.

Генералите печелят 1 точка опит в битка срещу играч, ако избият войска в златен еквивалент (не умножен по 2 за точки, а истинския), който се равнява на броят на нетните точки на потребителя, преди битката, разделени на 100. Тоест опитът на генерала се пресмята, като умножим златния еквивалент (GE) на избитата войска по 100 и резултата разделим на нетните точки на потребителя преди битката.

Генералите печелят една точка опит в битка, ако нападнат независим град или Варварски стан, чиято войска в златен еквивалент (не умножен по 2 за точки, а истинския) е равна на броят на нетните точки на потребителя, преди битката, умножени по 1,5. Тоест, опитът на генерала се пресмята, като разделим златния еквивалент (ЗЕ) на цялата войска на независимия града или Варварски стан на нетните точки на потребителя, умножени по 1,5.


Защо ревете ами не прочетете има си го в описанието на играта ........
Ванчето и тя да вземе май да го прочете ми се струва
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #36 -: Октомври 10, 2014, 16:41:13 »

Защото когато се променя нещо такова е редно да се пусне официално съобщение.Това до голяма степен променя играта по един или друг начин.
И без да съм чел това вече съм наясно в какво се изразяват промените.Въпроса е принципен !
Аман от адвокати!!!!
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #37 -: Октомври 10, 2014, 16:56:40 »

Защото когато се променя нещо такова е редно да се пусне официално съобщение.Това до голяма степен променя играта по един или друг начин.
И без да съм чел това вече съм наясно в какво се изразяват промените.Въпроса е принципен !
Аман от адвокати!!!!

Нещо се обърка ми се струва. Адвокати няма, ама чакате на готово, а това нещо е там повече от седмица, просто не са обявили като са я въвели, а посочвам Ванчето да го прочете че да влезе малко в час с тая игра, че съвсем и изгуби края от четене на вицове в форума...... *hihi*
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #38 -: Октомври 10, 2014, 18:46:26 »

Нещо се обърка ми се струва. Адвокати няма, ама чакате на готово, а това нещо е там повече от седмица, просто не са обявили като са я въвели, а посочвам Ванчето да го прочете че да влезе малко в час с тая игра, че съвсем и изгуби края от четене на вицове в форума...... *hihi*
Какво според Вас означава "наготово" - трябва ли всеки ден всеки да чете "Как да играем" от А до Я, за да провери дали няма промяна в текста?
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 10, 2014, 18:51:06 »

Има го в новините след 3 дена го публикуваха http://clip2net.com/s/j44FSI
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #40 -: Октомври 10, 2014, 19:11:53 »

Доообре! Само искам да попитам новият модел зареден ли е вече в симулатора, за да можем да си го смятаме?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #41 -: Октомври 13, 2014, 12:34:16 »

Доообре! Само искам да попитам новият модел зареден ли е вече в симулатора, за да можем да си го смятаме?

Да, симулаторът смята според новата формула.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!