Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:52:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Генерал не вдига ниво при успешна битка срещу генерал 20-то ниво!  (Прочетена 6352 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2014, 12:06:09 »

Извинявам се на всички за неосведомеността си. Оказа се, че е въведена промяна във формулата за изчисляване на опита на генералите, с която промяна аз не съм била запозната до тази сутрин. В какво се състои промяната, ще разберете посредством новина в играта.  Embarrassed Съжалявам, че ви заблудих и обърках.  Embarrassed
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2014, 12:10:29 »

Извинявам се на всички за неосведомеността си. Оказа се, че е въведена промяна във формулата за изчисляване на опита на генералите, с която промяна аз не съм била запозната до тази сутрин. В какво се състои промяната, ще разберете посредством новина в играта.  Embarrassed Съжалявам, че ви заблудих и обърках.  Embarrassed


Ваня то това беше ясно и без ти да ни съобщиш, ама поне като си за гъби винаги бери и за нас поне да си изкарваш заплатата по някакъв начин. Поне веднъж не се излагай, кой ти вярва за нещо вече, гледаме слънцето къде е като се появиш в форума.......... *crazy*
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 09, 2014, 12:17:22 »

В какво се състои промяната, ще разберете посредством новина в играта.  Embarrassed Съжалявам, че ви заблудих и обърках.  Embarrassed

 А кога да ги очакваме тия новини ? В БГ17 в раздел НОВИНИ   няма нищо поместено !
Трябва ли да мине една седмица  за да си изясним ситуацията ?
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2014, 12:18:07 »

 Grin
Така ами - правете си промени и ни осведомете след 1-2 седмици, па ние да си бухаме главите в стените през т'ва време.  *rose* *rose* *rose*
Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2014, 12:18:46 »

По принцип е редно първо да се публикува новината, а после да се правят промените - но благодарим за отговора и ще чакаме Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 09, 2014, 12:22:24 »

Зная какво е редно. Понякога се се случват подобни недоразумения, съжалявам още веднъж и се извинявам, ще получите новината до края на деня.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 09, 2014, 12:28:16 »

Извинявам се на всички за неосведомеността си. Оказа се, че е въведена промяна във формулата за изчисляване на опита на генералите, с която промяна аз не съм била запозната до тази сутрин. В какво се състои промяната, ще разберете посредством новина в играта.  Embarrassed Съжалявам, че ви заблудих и обърках.  Embarrassed
Мн се радвам че знаеш какво е редно ама им кажи на тези който само си праят клипове за световното малко да си седнат на задниците да си опичат акъла и да разберат че не става само с лапане на пари ... тр и малко да уважават клиентите си ... баси фирмата баси чудото .... представи си поръчваш си онлаин Тениска .... ама вместо бяла то носят черна вместо размел L  размер XXL вместо картина на кола имаш картинка на Мъжки полов орган с 3 букви ... и фирмата ти казват сори политика на фирмата е да прави промени при доставката .... *wall* нищо лично към теб ама колегите ти имат нужда от  *sos* *sos* *sos* *sos*
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #22 -: Октомври 09, 2014, 12:31:27 »

Ваня да използвам докато си тук и гледаш.Втори ден наследника ми си седи на 13то ниво губернатор без да вдига никакви точки - http://prntscr.com/4ug7ch
Смених провинцията на която е губернатор няколко пъти.Никакъв ефект.
Може ли да получа някакво разумно обяснение по въпроса ?
Ник  - lokopokotoko
Свят - 177

Поздрави
Лазо
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 09, 2014, 12:37:56 »

Ваня да използвам докато си тук и гледаш.Втори ден наследника ми си седи на 13то ниво губернатор без да вдига никакви точки - http://prntscr.com/4ug7ch
Смених провинцията на която е губернатор няколко пъти.Никакъв ефект.
Може ли да получа някакво разумно обяснение по въпроса ?
Ник  - lokopokotoko
Свят - 177

Поздрави
Лазо

Ще погледна.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #24 -: Октомври 09, 2014, 14:28:50 »

Не е ясно как да вдигам генералски опит.Наследника ми не вдига губернаторски точки....
Дали "погледна" вече ? Да не помислиш че се оплаквам  Wink Просто това леко ми спира играта и съм малко в небрано лозе  *PUNISH*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #25 -: Октомври 09, 2014, 14:48:17 »

Не е ясно как да вдигам генералски опит.Наследника ми не вдига губернаторски точки....
Дали "погледна" вече ? Да не помислиш че се оплаквам  Wink Просто това леко ми спира играта и съм малко в небрано лозе  *PUNISH*

Изпратила съм случая за проверка, моля за търпение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2014, 15:52:49 »

Не е ясно как да вдигам генералски опит.Наследника ми не вдига губернаторски точки....
Дали "погледна" вече ? Да не помислиш че се оплаквам  Wink Просто това леко ми спира играта и съм малко в небрано лозе  *PUNISH*

Оправено е.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #27 -: Октомври 09, 2014, 16:55:38 »

БЛАГОДАРЯ !
Това е първия случай в който подобен проблем се решава в рамките на работния ден!Продължавайте в същия дух  *rose*
Чак не ми се вярва  *ok*

Поздрави
Лазо
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 09, 2014, 16:56:58 »

БЛАГОДАРЯ !
Това е първия случай в който подобен проблем се решава в рамките на работния ден!Продължавайте в същия дух  *rose*
Чак не ми се вярва  *ok*

Поздрави
Лазо

Не искам да споря, но не е първият, няма да е и последният. Разгледайте форума.  Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #29 -: Октомври 09, 2014, 23:08:09 »

А какво стана с новините за новата формула по която се изчислява опита на генералите ?
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!