Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:28:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Срамота!  (Прочетена 6427 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #15 -: Септември 27, 2014, 22:58:59 »

Ти не четеш ли?Казах че нямам вече общо с Монтана,дали има чертички,запетайки или кавички-все тая.Този съюз и борбата в него разби играта на толкова много хора,че не искам да си спомням даже Wink

А ти ме попита защо те питам теб, и ти отговорих, нека не се питаме дали четеме Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #16 -: Септември 27, 2014, 23:01:34 »


Цитат
ПП. Който и да вземе рийлма, това ще е най-тъпата ера , която някога съм играл. Не ме кефи така. Undecided


Срам, не срам, ще поискам аз от вашто житце сбрано... *beer*

ПП. Вечна памет на героите, висели да пазят съюзни армии
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #17 -: Септември 27, 2014, 23:03:40 »


Срам, не срам, ще поискам аз от вашто житце сбрано... *beer*

ПП. Вечна памет на героите, висели да пазят съюзни армии
Ти си най-големия,нали знаеш Wink Не говоря за акаунта ти Grin
И внимавай,че е петък *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #18 -: Септември 27, 2014, 23:07:27 »

в понеделник, Ванче, в понеделник - знаем се  Grin
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #19 -: Септември 27, 2014, 23:21:26 »

А кога се рестартира света смисъл след като минат 24-те часа или понеделник вторник, че сега не са работни дни ?
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #20 -: Септември 27, 2014, 23:21:43 »

Обещаното си го търся като наследство...сети се кво Wink
Да нося ли поздрави на барманките?  Grin Grin
Активен
havit_97
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #21 -: Септември 27, 2014, 23:25:01 »

Понеделник Ачо  Tongue Cool *ok*
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #22 -: Септември 27, 2014, 23:27:13 »

Понеделник Ачо  Tongue Cool *ok*

 *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #23 -: Септември 27, 2014, 23:37:46 »

Само от чисто любопитство - защо България се отказаха от финални атаки? Жоро ни поздрави след последните атаки преди няколко дни, още тогава ли е взето решението да няма повече опити? "Куцо, кьораво и сакато" гледам, че се е опитвало да прави геройства.
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 23:40:04 от gogata2013 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #24 -: Септември 27, 2014, 23:46:59 »

Да,още тогава махнахме цялата обсада. Уни ни забавляваха до финала Smiley Не трябваше така да постъпвате с тях Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #25 -: Септември 28, 2014, 01:48:49 »

Така, изказахте се неподготвени.... cassiopea си е моя акаунт, така че, ударихте на камък със злобеенето, Сегами си има негов акаунт и си пише от там!
...но както отбеляза уважаемата Ваня и ти си доста запознат с кухнята на Монтана та затова реших че си от предателите й.
Ако още веднъж видя въпросната думичка - предателите - в твой пост, по отношение на хората напуснали монтана, в това число и АЗ, заради това че са взели решение да напуснат един съюз и да отидат в друг - не ми е проблем да дойда пак, ясно ли е!!! Не стигам до лични разправии с никой но ти прекали миличка. Запази си собственото мнение за себе си , ако обичаш.  
Спри да пишеш глупости , толкова елементарни и измислени оправдания написа че не е смешно а трагично. Този акаунт от който пишеш, въпросния господин сам е твърдял че играе с него - не че го наглежда. Ти от кога си му собственик не знам и още по малко ме вълнува.
Ако някой е запознат с кухнята на Монтана до момента в който съм била там, със сигурност съм Аз. Ти най-малкото имаш право да определяш аз, друг, втори или трети, дали сме или не сме такива или онакива. Ти не си от Монтана , дори да си влизала там просто не си част от нея. Това също трябва да ти е пределно ясно и да спреш да пишеш не много вероятно компетентното си мнение по отношение на събития.
Внимавай в картинката ( Който намери за редно , може и поста да ми изтрие заради закани или нещо подобно , не се интересувам особено - държа само да е достатъчно дълго тук че да го прочете цитираната, моля.)

Достатъчно простотия и помия се изля тази ера, достатъчно думи се казаха , достатъчно обиди се отправиха. Ако ще вадим кирливите ризи, няма да ми стигне една страница пост, за да опиша и напиша всичките събития вкл. с моето участие. Защото бях до, около и крещейки си с главните лица във въпросното събитие. Не мисля че е редно неща от кухнята да се вадят наяве. Какво се е случило , кога, заради кого, с кого и всякакви такива , са неща случили се и останали в Монтана.
Една молба към всички от България и Монтана...
Моля, спрете да слагате на кантар заслугите на този или онзи, приноса на един или друг, спрете да мерите кой колко и какво е направил за съюза си в даден момент. Всеки един от нас е дал всичко от себе си в съюза в който е бил в един или друг момент. И не на последно място - Моля, спрете да се обиждате и да си отправяте упреци. Кой както намерил за добре и както преценил , така играл. Нека поне един път българите да бъдем хора.
Дали можем...не е мисията невъзможна но много под съмнение...

Поздрави на всички, за мен беше огромно неудоволствие да съм част от миналите събития, радвам се неимоверно много че ерата свърши.
Но пък беше удоволствие да се запозная с нови и готини хора, да опозная стари приятели и да анализирам държание и характери. Някой хора ще кажат че пак анализирам но това си ми е по рождение дефект явно.

 
 Cool
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #26 -: Септември 28, 2014, 02:03:51 »

Защо триете теми , и защо заключвате други такива?
Защо не напишете как прекарахте Универсал в "жаждата за златото"?
Защо не напишете че нито един от този съюз, не е взел нито един замък от тези които имахте /това го знаят всички които са играли в този свят/, като изключим последния, който ви го подариха ?
Защо не напишете че сте играли със стратегия начертана ви от други и не показахте нищо нито ново, нито адекватно на армиите които имахте, дори снощи не можахте да сметнете влиянието си и прекарахте Универсал за пореден път! верно - жаждата е била голяма и неутолима!
Извинете се на Универсал, срамно е да се пъчите на техен гръб! Дано поне са прогледнали и те!
Защо не кажете за нагласените съюзни битки м/у вашия съюз и звездите, за да си пълните хазната в средата на ерата и с множеството акаунти с които играете и от които преливате ресурс, да ги цитирам ли !
Сред вас има и много стойностни хора, не ги срамете!
 
Парите са много в тази игра, но не са всичко ! Жалко е че още не сте го разбрали!
А вие Г-н модератор, лично вие играете с по няколко акаунта и знаете и колко други от съюза ви го правеха, защо не им направихте забежка, защо не докладвахте, защо толерирахте прането на рес през пазара?
Толкова много защо!

Вместо да говорим "по принцип" и "де факто" , бихте ли ги изброили поименно "стойностните" и "мекеретата"?

Монтана вкара около 15 акаунта в топ 20 (зависи от влуктуациите за даряването, както и къде са решили да прекарат акаунтите за последно), какъв точно беше проблема да се вземат 9 от 9 замъци? Няма да публикувам огранизацията на защитата на последната Монтана(защото нямам принос към това) .

Tavori, като си от  "кухнята" на Монтана, кажи каква беше "последната капка в гащите" за да се разцепи съюза?

Не ви ли е срам бре? Образно казано сме си бъркали по всички дупки, а после само моралистите са напуснали Монтана?  Докажи!!!

Влади  си мълчи, нямам си на идея какво и как е стигнало го него - всички взехме решения, заради които да сме в мир със себе си. Но и тук Жоро за сефте не е прав - диамантите купували в Монтана - диамантите купиха и в България.


Срам ме е , ама наистина - имал съм "Цирк Глобус" със КОМЕКОН, ама това тук мина всякакви граници(там поне си посипахме главите с пепел и замълчахме).
« Последна редакция: Септември 28, 2014, 02:07:01 от gogata2013 » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #27 -: Септември 28, 2014, 02:14:46 »

Цитат
Ако още веднъж видя въпросната думичка - предателите - в твой пост, по отношение на хората напуснали монтана, в това число и АЗ, заради това че са взели решение да напуснат един съюз и да отидат в друг - не ми е проблем да дойда пак, ясно ли е!!! Не стигам до лични разправии с никой но ти прекали миличка. Запази си собственото мнение за себе си , ако обичаш.  
Спри да пишеш глупости , толкова елементарни и измислени оправдания написа че не е смешно а трагично. Този акаунт от който пишеш, въпросния господин сам е твърдял че играе с него - не че го наглежда. Ти от кога си му собственик не знам и още по малко ме вълнува.
Ако някой е запознат с кухнята на Монтана до момента в който съм била там, със сигурност съм Аз. Ти най-малкото имаш право да определяш аз, друг, втори или трети, дали сме или не сме такива или онакива. Ти не си от Монтана , дори да си влизала там просто не си част от нея. Това също трябва да ти е пределно ясно и да спреш да пишеш не много вероятно компетентното си мнение по отношение на събития.
Внимавай в картинката ( Който намери за редно , може и поста да ми изтрие заради закани или нещо подобно , не се интересувам особено - държа само да е достатъчно дълго тук че да го прочете цитираната, моля.)

Достатъчно простотия и помия се изля тази ера, достатъчно думи се казаха , достатъчно обиди се отправиха. Ако ще вадим кирливите ризи, няма да ми стигне една страница пост, за да опиша и напиша всичките събития вкл. с моето участие. Защото бях до, около и крещейки си с главните лица във въпросното събитие. Не мисля че е редно неща от кухнята да се вадят наяве. Какво се е случило , кога, заради кого, с кого и всякакви такива , са неща случили се и останали в Монтана.
Една молба към всички от България и Монтана...
Моля, спрете да слагате на кантар заслугите на този или онзи, приноса на един или друг, спрете да мерите кой колко и какво е направил за съюза си в даден момент. Всеки един от нас е дал всичко от себе си в съюза в който е бил в един или друг момент. И не на последно място - Моля, спрете да се обиждате и да си отправяте упреци. Кой както намерил за добре и както преценил , така играл. Нека поне един път българите да бъдем хора.
Дали можем...не е мисията невъзможна но много под съмнение...

Поздрави на всички, за мен беше огромно неудоволствие да съм част от миналите събития, радвам се неимоверно много че ерата свърши.
Но пък беше удоволствие да се запозная с нови и готини хора, да опозная стари приятели и да анализирам държание и характери. Някой хора ще кажат че пак анализирам но това си ми е по рождение дефект явно.
 
 Cool


Анализираш Стеф, анализираш отново Grin

Остави присадките да изпитат звезден миг, явявайки злобата си и доказвайки мотивите ни да напуснем въпросния съюз. Това касае Касиопея.
Не съм плюл никой от монтана във форума за да ми пращат копоите си да го правят.
Ако ще се връща лентата назад, аз ще ви го направя най - качествено, защото всеки един от вас мамеше с мое съгласие, както и аз естествено, ще върна лентата дори до първа ера и ще обясня и там как ни подариха замъка, как клонирахме армия и кои бяха клониращите и то ще бъде подплатено със снимки от чат-стаи и всичко както си му е реда. Но....

... но това са глупости.
Още веднъж честито на трите съюза медалисти, всеки един от които достигна това за което мечтаеше тази ера.

П.П.
Цитат
Влади  си мълчи, нямам си на идея какво и как е стигнало го него - всички взехме решения, заради които да сме в мир със

Одавна съм заебал шибания бг-17 и си джиткам за кеф другаде. Тук влизах да се даря и толкова. Излязох от България щото не ме кефи медал от тази ера.
« Последна редакция: Септември 28, 2014, 02:36:47 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #28 -: Септември 28, 2014, 02:37:46 »

Цитат
Остави присадките да изпитат звезден миг, явявайки злобата си и доказвайки мотивите ни да напуснем въпросния съюз. Това касае Касиопея.

Имам в предвид Касиопея.

Не помня предни ери да е имало гласуване кой да взема решения.
« Последна редакция: Септември 28, 2014, 02:43:58 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #29 -: Септември 28, 2014, 02:43:32 »

« Последна редакция: Днес в 02:36:47 от Галахад »  *pardon* Grin
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!