Imperia Online България  
Април 28, 2024, 22:01:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изгубена армия  (Прочетена 1064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vicklee
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Септември 27, 2014, 14:56:13 »

Здравейте, при една от последните ми атаки тръгнах с около 300 стрелци и почти толкова ме4оносци. В доклада нямах убити стрелци  но накрая бях останал с около 40 стрелеца. Другите просто изчезнаха!  Моля проверете какво става? Играя във V6 160 със никнейм vick.lee.7 през facebook!
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #1 -: Септември 27, 2014, 15:53:17 »

Моля напишете и дата и час на битката.
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 16:11:05 от Angie » Активен
vicklee
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Септември 28, 2014, 19:38:50 »

Датата и часа не ги помня вече... както и да е, ще го преживея, се някак Smiley  Но как замък без една единица армия и колички ме победи, дадох една камара жертви, че даже и обоз ми взе...Huh? Аз ли не разбирам нещо като хората?!
[battleRep=21172]vick.lee.7 срещу migomega[/battleRep]
19:28ч. на 28.09/неделя/
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #3 -: Септември 29, 2014, 13:37:20 »

Армията е избягала поради нисък морал. Трябвало е да изпратите и обсадни машини, както и повече мечоносци, които да Ви помогнат да разрушите стените преди морала на армията да падне до критични стойности.
Активен
vicklee
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2014, 11:59:59 »

Разбрах... май... Smiley И поради тази ли причина току що ме разбиха с много по-малка армия като съотнощение:
[battleRep=41411]originalistas срещу vick.lee.7[/battleRep]
Баси, май не е за мен тази игра... прекалено много условности и неща които трябва да знае човек за да просперира.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2014, 12:55:26 »

Разбрах... май... Smiley И поради тази ли причина току що ме разбиха с много по-малка армия като съотнощение:
[battleRep=41411]originalistas срещу vick.lee.7[/battleRep]
Баси, май не е за мен тази игра... прекалено много условности и неща които трябва да знае човек за да просперира.

Преди да започнете да се биете, ще ви посъветвам да прочетете военния модел на играта. Докато не го направите, всичко ще е магия.
Няма файда от разбивания, та там ще намерите доста истини по въпроса, защо се разбивате ?!

-Относно тези доклади от битките, които публикувате, ще ви кажа, че те са видими само за вашите съюзници и никой друг.
Без дата и час на битката, никой не може да ви каже нещо. Може да имате 20 битки с този противник и няма как да гадаем коя е въпросната.

Късмет.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!