Imperia Online България  
Април 20, 2024, 04:02:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анексиране към каса  (Прочетена 4904 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #30 -: Септември 30, 2014, 15:37:59 »

За хората, кото не говорят английски превеждам отговора на модератора Smiley

Нещата са много прости.
Imperia Online иска да прави пари. За това те развиват играта, коят са създали и я подобряват. Коя разумна компания прави неща срещу своите клиенти?
Ако имате официален отговор във връзка с тази ситуация, това е то. Била е избрана Ерата с най-малко значение. Избран е тестов акаунт за тази цел. Този акаунт ще бъде използван за поправяне на съществуващите проблеми в играта. Естеството на акаунта, плюсовете и минусите на този акаунт НЕ СА ВАША ГРИЖА.
Един акаунт не може да спечели една ера. Какъв ще бъде крайният резултат (дали той ще бъде премахнат от играта или не, или дали той ще бъде оставен там), можете да зададете същите модератори, които са отговорили досега. Откриване подобни теми на различно място в този форум, само защото не сте доволни от отговора, който сте получили първият път, не променя нищо. Никой не ви се присмива. Ако ИО се присмиват на вас, то те се присмиват на техния бизнес. И кой прави това за 50 евро на ден?
Смятате ли, че IO оцелява с 50 евро на ден, които ЕДИН тестов акаунт предполагаемо е платил за елитна армия? (и той не е платил нищо .. аз ви уверям в това).
Закривам тема. Беше предоставен официален отговор. Не сте удовлетворени от отговора, който получихте?
Моля, свържете се с със съпорта или в темата, която е открита първоначално, или на адрес на електронна поща, предоставена в тази тема: support@imperialsupport.org.

Активен
observer
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #31 -: Септември 30, 2014, 16:30:04 »

Ауу, това вече е гадно Cry. Жалко, харесвах тази игра. Винаги съм считал, че всеки труд трябва да се възмездява и съм плащал в рамките на това, което смятам за нормално. За съжаление, след като се излиза от границите на средно статистическото "нормално", май ще трябва да си търся друга подобна игра. Явно всички ние, които в течение на години, играейки активно, сигнализирайки за всеки проблем в играта, молейки и настоявайки за разрешаването му, сме хора второ качество. В тази връзка имам само един въпрос и ще се радвам ако някой ми отговори. Какъв е начина да ми се върнат средствата вложени в диаманти (налични в профила ми)? Смятам, че е редно да оставя да се тества играта с хора, който не са сигнализирали за нито един проблем, но за сметка на това са придобили статут VIP, само защото имат наистина дълбок портфейл и да не създавам повече терзания на "Екипа" Undecided
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #32 -: Септември 30, 2014, 16:47:02 »

Сега понеже одеве нямах време да пиша го казах на бързо .
1-во - Едвали когато е правена И.О. ( дори и версия 6 ) някой е предполагал че играч може да пусне ЦВ9 и да има нужда да анексира терен Провинция 10 по рано от 14- тия ден .
2-ро - Правики си профил от любопитство във 177 видях въпросният играч и ми направи впечетление че той е анексирал всички ексклузивни територии преди да поиска да пуска 10-та .
3-то - Сега се поставете на мястото на Администрацията . Идва един човек които тотално променя вижданията за игра . Който не само налива пари , но и играе без Хакове , Бъгове и какво ли не . Е лично на вас няма ли да ви е любопитно да видите до къде може да достигне като ограничения Платформата ви ? Лично Аз - ДА . БИХ ГО НАПРАВИЛ ВИП ИГРАЧ И БИХ ГИ ВЗЕЛ ЗА ТЕСТ ПРОФИЛ , НО С ЕДИНСТВЕНОТО УСЛОВИЕ ДА ИМАМ ДОСТЪП ДО ПРОФИЛЪТ МУ И ДА ГО СЛЕДЯ .
4-то - Колко от вас са виждали профил да вади - елит на 14 ден ?
5-то - Да аз ви разбирам като човек който играе играта , но и разбирам и хората които я създават . Те искат да видят колко може това което създават , за да може да го подобряват . Ето защо този профил е - ТЕСТОВ .

Просто те могат да си позволят да жертват една ера ( за жалост вие сте попаднали в нея ) . Но да достигнат максимума .

Надявам се сега вече да сте наясно че с ГОЛФ няма как да гониш БУГАТИ - пък било то и голфа да е 6-ца Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #33 -: Септември 30, 2014, 17:03:18 »

Сега понеже одеве нямах време да пиша го казах на бързо .
1-во - Едвали когато е правена И.О. ( дори и версия 6 ) някой е предполагал че играч може да пусне ЦВ9 и да има нужда да анексира терен Провинция 10 по рано от 14- тия ден .
2-ро - Правики си профил от любопитство във 177 видях въпросният играч и ми направи впечетление че той е анексирал всички ексклузивни територии преди да поиска да пуска 10-та .
3-то - Сега се поставете на мястото на Администрацията . Идва един човек които тотално променя вижданията за игра . Който не само налива пари , но и играе без Хакове , Бъгове и какво ли не . Е лично на вас няма ли да ви е любопитно да видите до къде може да достигне като ограничения Платформата ви ? Лично Аз - ДА . БИХ ГО НАПРАВИЛ ВИП ИГРАЧ И БИХ ГИ ВЗЕЛ ЗА ТЕСТ ПРОФИЛ , НО С ЕДИНСТВЕНОТО УСЛОВИЕ ДА ИМАМ ДОСТЪП ДО ПРОФИЛЪТ МУ И ДА ГО СЛЕДЯ .
4-то - Колко от вас са виждали профил да вади - елит на 14 ден ?
5-то - Да аз ви разбирам като човек който играе играта , но и разбирам и хората които я създават . Те искат да видят колко може това което създават , за да може да го подобряват . Ето защо този профил е - ТЕСТОВ .

Просто те могат да си позволят да жертват една ера ( за жалост вие сте попаднали в нея ) . Но да достигнат максимума .

Надявам се сега вече да сте наясно че с ГОЛФ няма как да гониш БУГАТИ - пък било то и голфа да е 6-ца Wink .
Ние се поставяме на тяхно място, а те дали се поставят на наше МАЙ НЕ !!!
ок нека поговорим Smiley
1 със липсата на ограничение на диаманти 14 дена за елит е напълно нормално ( др е въпрос че май той стигна елита за 13 но това са подробности Smiley )
2 за 2 нищо не мога да кажа така беше анексира си ексклузивните зони орева международния форум и веднага го огря с тестов състезател
3  ок даваш му бонуси ала бала ами другите ? скоро това с анексирането ще е достъпно за всички ами ок нека той си направи нетото и да дръпне пък иди го гони ...
4 признавам за 14 дена с елит не бях виждал профил
5 ами просто е да кажат в новините че тази ера е тестова ще има тестов играч и ще се пробват различни работи ... ок ама не по лесно е на ден по хиляди пъти да ми излизат оферти за покупка на диаманти и тем ми ти подобни работи с цел печалба
Модератора в международния форум е казал един профил не може да вземе цяла ера... аре бе да то до преди няколко дена не можеше и по рано от 14 дена да се премахват каси ама  нали видяхме ко стана Smiley
относно големия проблем с премахването на каси и ко ще стане ако някой си влезе в профила ... ами ПРОСТО Е !!!
НА  никой не му трябва мъртва империя на картата ... когато една империя стане угаснала каса тя може да бъде премахната чрез анексиране ... никои няма полза картата да се пълни с мъртви профили ... така освен място за анексиране може да се намери и място регистриране на нов профил в близост до премахнатата империя Smiley а профила който е бил премахнат и иска да играе наново  започва ерата отначало с ново място на глобалната карта от нулата защото посмъртно не може да ме убедите че е голяма загуба един профил на 400 точки да изчезне или да започне отначало ... за целта може и да не ни заграждате толкова на гъсто а ексклузивната зона да стане от 11 квадранта което да дава взъможност поне за цв11  просто е елементарно е стига да се намери нужното желание !!!
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #34 -: Септември 30, 2014, 17:45:13 »

Здравей Каталунец89 не те познавам или не и профилът ти . Но се оказа че познавам този който ви мъти водата ( и главите на всички ) . Мога да ти кажа само едно , че в личен разговор преди 3 дни той ми сподели учуден че е успял - След като е оставен на спукойствие да изкара елити за няма и 13 дни и е подобрил предният си рекорд от 15 дни  *freak* *freak* *freak* ( така някак си му преведох думите  Embarrassed ) . Но да отидем на проблема който е според мен .

Според мен проблема е в това ,  че никой от администрацията ,  не се е наел и не ви е разяснил като на бели хора за какво идва дума и че профилът му ще е под строг административен контрол . Сега видях че вие сте му май основен кокурент за реалма ( въпреки че светът ви е само на 2 седмици , а вие имате централен замък , което само по себеси е похвално  Cool . БРАВО ЗА ТОВА и моите уважения ) .
Да тъжно е че в този тип игри диамантите са основата на всички и че самата игра страда . Самата аз лично спрях да играя И.О. имено поради тази пречина . Сега съм се пренасочила в други он-лайн игри където факторът - платежоспособност ще сведен до минимум . Примери много .
 
ЕТО ТУК Е МОМЕНТА ВСИЧКИ ИГРАЧИ ДА СЕ ОБЕДЕНИМ И ДА ПОСИКАМЕ ДА БЪДАТ СЪЗДАДЕНИ СВЕТОВЕ В КОИТО ДИАМАНТИТЕ НЯМА ДА ИМАТ ЗНАЧЕНИЕ .
ПРИМЕР : ЕРА Х4 , НО С ДИАМАНТИ ДА СЕ КУПУВАТ САМО - ПРЕМИУМ ПАКЕТ НИЩО ДРУГО . ТОГАВА ЩЕ СЪМ СИГУРНА ЧЕ ТОВА ЩЕ Е ЕДИН НАИСТИНА МНОГО ИНТЕРЕСЕН СВЯТ .

Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #35 -: Септември 30, 2014, 17:57:33 »

Здравей Каталунец89 не те познавам или не и профилът ти . Но се оказа че познавам този който ви мъти водата ( и главите на всички ) . Мога да ти кажа само едно , че в личен разговор преди 3 дни той ми сподели учуден че е успял - След като е оставен на спукойствие да изкара елити за няма и 13 дни и е подобрил предният си рекорд от 15 дни  *freak* *freak* *freak* ( така някак си му преведох думите  Embarrassed ) . Но да отидем на проблема който е според мен .

Според мен проблема е в това ,  че никой от администрацията ,  не се е наел и не ви е разяснил като на бели хора за какво идва дума и че профилът му ще е под строг административен контрол . Сега видях че вие сте му май основен кокурент за реалма ( въпреки че светът ви е само на 2 седмици , а вие имате централен замък , което само по себеси е похвално  Cool . БРАВО ЗА ТОВА и моите уважения ) .
Да тъжно е че в този тип игри диамантите са основата на всички и че самата игра страда . Самата аз лично спрях да играя И.О. имено поради тази пречина . Сега съм се пренасочила в други он-лайн игри където факторът - платежоспособност ще сведен до минимум . Примери много .
 
ЕТО ТУК Е МОМЕНТА ВСИЧКИ ИГРАЧИ ДА СЕ ОБЕДЕНИМ И ДА ПОСИКАМЕ ДА БЪДАТ СЪЗДАДЕНИ СВЕТОВЕ В КОИТО ДИАМАНТИТЕ НЯМА ДА ИМАТ ЗНАЧЕНИЕ .
ПРИМЕР : ЕРА Х4 , НО С ДИАМАНТИ ДА СЕ КУПУВАТ САМО - ПРЕМИУМ ПАКЕТ НИЩО ДРУГО . ТОГАВА ЩЕ СЪМ СИГУРНА ЧЕ ТОВА ЩЕ Е ЕДИН НАИСТИНА МНОГО ИНТЕРЕСЕН СВЯТ .


Това е загубена кауза и ще ти кажа защо... не един и два пъти са искали играчи точно това свят без диаманти или ограничаването им Но това не е рентабилно за администраторите което аре до някъде ги разбирам нали ... за мамалигата и ние го знаем заедно с него спечелихме 191 преди 3 седмици познаваме го Михаи се казва няма да споменавам къде живее и какво работи че да не ми трият поста ...  мн добре го знаем как играе и с какви средства ,,,
Ваня хиляди пъти ми е обеснявала как всички сме равни как няма деление на такива който плашат и такива който не ... дам направо не си личи разлика ... какво значи профил под контрол ? тои на 13 тия ден ми вади елит и с лична армия ни тръгва по замъка  да имам аз тоз контрол ... седят си в профила му и само гледат до къде ще стигне гаврата по нас ...
за Този знаем ами кой знае още колко подобни мешеници правят и какви ли не бонуси се дават и на други за който не знаем това коренно променя правилата на играта който те са писали а именно че не се месят ...  и още нещо ко стана махнаха касата човека си анексира до кога ще продължат привилегиите към този и какви ли още работи за който не знаем се тестват с него ... то ограниченията по този начин падат и този става неуязвим ... недеи си боже да вземе да го свалим от трона кой знае ко ще ни праят пък тогава...
ПС: поста ти найстина е хубав и смислен Smiley
« Последна редакция: Септември 30, 2014, 17:59:57 от kataluneca89 » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #36 -: Септември 30, 2014, 18:14:08 »

АРЕ още един въпрос защо ние не можем да правим колонии на спец ресурс все влизаме на ексклузивна зона xcipt може     http://prntscr.com/4rrrry   http://prntscr.com/4rrswb    ?  така 2 привилегии до тук вие ко искате да го избутате сам да си спечели златото  ли ко ? за касите ясно аре да видя тук какво е оправданието ?  
« Последна редакция: Септември 30, 2014, 18:21:08 от kataluneca89 » Активен
anita2000
Лейтенант
***

Karma: +7/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 245


Профил
« Отговор #37 -: Септември 30, 2014, 18:23:00 »

В случая отново става въпрос за премахване на неактивен играч за да се направи колония - предполагам повечето, които играят са забелязали, че е почти невъзможно да се направи колония на специален ресурс защото картата е толкова препълнена, че е почти невъзможно колонията да не граничи с нечия ексклузивна зона. Когато някой от обикновените играчи се опита да основе колония - не може - когато обаче господин ВИП реши да прави колония - въпросният акаунт, който пречи се премахва от картата. - Така де - трябва да се тества и това все пак.  *ok*

Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #38 -: Октомври 01, 2014, 11:36:48 »

Добре де просто кажете какво толкова му тествате на румънеца касите ясно измихте си ръцете с това оправдание колониите пак ясно поне кажете всичко което тествате с него да си знаем с какво той ни води ?  и кажи как да се борим с него или просто искате да пробвате как един диамантен бос може сам да спечели ера ? 7
Само ни кажи какви тестове и бонуси му давате и как да се борим с него нищо друго не искаме Smiley
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 11:38:35 от kataluneca89 » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 01, 2014, 11:56:44 »

След първия тест не сме правили нищо повече с акаунта му, не сме освобождавали терени за колониите му. Не му даваме никакви бонуси, бъдете сигурни в това. Води ви не благодарение на нас. Играйте си играта, правете това, което според вас е нужно за постигане на успехи и ще ги постигнете. Знаете много добре, че победата в Империя Онлайн не се гарантира само с количеството диаманти.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #40 -: Октомври 01, 2014, 15:34:44 »

Не че нещо,но само с диаманти не става..трябва и акъл Smiley Имаше един такъв диамантен бос в БГ18 ера3 ама с отборна игра показахме как се печели благодарение на лидерът ни...Така че вместо това онова се замислете как трябва да играете,защото не всичко е диаманти в играта Wink
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!