Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:52:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 79035 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #630 -: Ноември 27, 2014, 02:42:28 »

Ти не си тъп ... ти си мега гига хипер тъпо парче беееееееееее бе може да си такъв бееееееееее  биел всеки в точките ми браво къде са ти военните точки на световното бе ? къде са ? http://prntscr.com/5aii9m мамул с мамул ти знаеш кви играчи обиждаш бе ... играчи на който никога няма да им стигнеш нивото ... и лимбизето има мн медали зад гърба си и Милен  ..... ти или си найстина мн мн мн тъп или не си разбрал че това е ОТБОРНА ИГРА БЕЕЕЕЕЕЕЕ ОТБОРНАААААААА ИМАШ ЛИ СИ НА ИДЕЯ КАКВО ЗНАЧИ ОТБОР  *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
писал съм бил от алекс таратанци съм писъл един път влезнах и се отвратих от поведението на половината   Shocked
Ко беее , сложи си една хлопка бееее    *hahaha*  Аз за разлика от твоите приятели не съм играл за военни точки ,  а за да има армия отбора и всичката армия която правя , всичкия ресурс , всичко е отишло в хазната и за отбора (това е отборна игра ). Клуте и Лимбизето може и да имат някакви точки , те армия не са дарили на отбора , трепат си някакви смешни остатъци от армии за военни точки , ресурс не са дарили в хазната и само искат да са лидери (това не е отборна игра ). Ако имаш някакви съмнения че не говоря истината , по-нагоре има снимки кой какво е дал за отбора . Относно какви играчи беееее , който излъже лев да не види , син да му се роди и зет да му докара .   [:-}
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #631 -: Ноември 27, 2014, 02:48:42 »

за твое сведение никога не съм играл срещу теб или с теб в една ера :д но като чета ти и елементарни работи незнаеш щом казваш че да ти се върне армията след като си я пуснал да я даряваш и са ти взели замъка преди да стигне че е бъг си смешен да не говорим че никога не си играл на международно ниво и се биеш в гърдите колко си велик в бг еди кои си
Не , не е бъг за това изтрих темата . Поредния саботаж беше , тоя път от Вики който се разбрал без мое знание да дава замъка на Англичаните и докато аз кротко си смятах засечките по Иранеца , " някак си " армията се върна която бях пуснал да спира англичаните , Докато не си признаха мислех че е бъг да , с ръка на сърцето . Другия командир пък пусна 3 обявления никой да не бара армията че той се заемал да пази замъка (6) и една минута преди атаката реши че му пречат реинфорсите и нищо не може да направи . Еми който иска да играе с такива хора ( и с другите дето пък само плюят без да помогнат с абсолютно нищо ) да заповяда , аз повече с такива хора не искам да се занимавам .

П.П. И общо взето имаше свободни командирски постове и бяха раздадени ей така , защото никой не желаеше да е командир и да носи някаква отговорност
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 02:51:06 от Old.School » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #632 -: Ноември 27, 2014, 02:50:20 »

Ко беее , сложи си една хлопка бееее    *hahaha*  Аз за разлика от твоите приятели не съм играл за военни точки ,  а за да има армия отбора и всичката армия която правя , всичкия ресурс , всичко е отишло в хазната и за отбора (това е отборна игра ). Клуте и Лимбизето може и да имат някакви точки , те армия не са дарили на отбора , трепат си някакви смешни остатъци от армии за военни точки , ресурс не са дарили в хазната и само искат да са лидери (това не е отборна игра ). Ако имаш някакви съмнения че не говоря истината , по-нагоре има снимки кой какво е дал за отбора . Относно какви играчи беееее , който излъже лев да не види , син да му се роди и зет да му докара .   [:-}
Стига с твойте пари бре, за 1,7к диаманти извадих на гвардия на 10-ти ден, за 2к ще изкарам паладини , за 3к  ще ти бия икономиката, за 6к ще ти мина и контрата,  която си направил с 18к.

Казах ти , единственото хубаво нещо на това световно е, че ти НЕ СЕ НАУЧИ НА НИЩО.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #633 -: Ноември 27, 2014, 02:52:27 »

Не , не е бъг за това изтрих темата . Поредния саботаж беше , тоя път от Вики който се разбрал без мое знание да дава замъка на Англичаните и докато аз кротко си смятах засечките по Иранеца , " някак си " армията се върна която бях пуснал да спира англичаните , Докато не си признаха мислех че е бъг да , с ръка на сърцето . Другия командир пък пусна 3 обявления никой да не бара армията че той се заемал да пази замъка (6) и една минута преди атаката реши че му пречат реинфорсите и нищо не може да направи . Еми който иска да играе с такива хора ( и с другите дето пък само плюят без да помогнат с абсолютно нищо ) да заповяда , аз повече с такива хора не искам да се занимавам .
Кво си смятал бре малоумник? имаш 4:33 минути между атаката на Англия и атаката на Иран - за това време НЕ МОЖЕШ да отидеш и да се върнеш до поста, трябв да засичаш на пали-гаси. В атаки в 2 секунди  си е самоубийство.

Ебати тапирите, не е истина - 8 часа държахме замъка преди някой "корифей" да се намеси
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #634 -: Ноември 27, 2014, 02:55:14 »

Стига с твойте пари бре, за 1,7к диаманти извадих на гвардия на 10-ти ден, за 2к ще изкарам паладини , за 3к  ще ти бия икономиката, за 6к ще ти мина и контрата,  която си направил с 18к.

Казах ти , единственото хубаво нещо на това световно е, че ти НЕ СЕ НАУЧИ НА НИЩО.
Аз за пари никога дума не съм казвал , вие постоянно повдигате тая тема . Завистта явно ви яде много сериозно , ми имам мозък , спечелил съм пари , харча си ги  *hahaha* На 7 ден имах паладини аз Wink
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 03:03:24 от Old.School » Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #635 -: Ноември 27, 2014, 02:58:03 »

не тои не е на себе си просто и невярва  и незнае и как си вкарва автоголове сам ,даже съм убеден че незнае и за какво му говориш
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #636 -: Ноември 27, 2014, 02:59:47 »

Кво си смятал бре малоумник? имаш 4:33 минути между атаката на Англия и атаката на Иран - за това време НЕ МОЖЕШ да отидеш и да се върнеш до поста, трябв да засичаш на пали-гаси. В атаки в 2 секунди  си е самоубийство.

Ебати тапирите, не е истина - 8 часа държахме замъка преди някой "корифей" да се намеси
Тя армията ми беше в поста малоумнико , тежката изпратих  да спре Англия (явно и ти си бил и в тоя саботаж) , 150к гвардия имаше при мен за засечка на 5 атаки по 50к тежки мечове . Две секунди може да са самоубийство за теб , има хора на които една секунда им е достатъчна . Айде моля ти се , без художествени измислици  *hihi*
Активен
D.O.N.
Гост
« Отговор #637 -: Ноември 27, 2014, 03:13:05 »

Нещо не разбрах, ще спирате Англия, като те въртят замък с вас и ви го пазят, демек това е саботаж
и ще давате замъците си на Иран, това ли е бил гениалния лидерски план   Shocked
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #638 -: Ноември 27, 2014, 03:13:28 »

Аз за пари никога дума не съм казвал , вие постоянно повдигате тая тема . Завистта явно ви яде много сериозно , ми имам мозък , спечелил съм пари , харча си ги  *hahaha* На 7 ден имах паладини аз Wink
Чукай си ги в главата сега , може и за следващата ера да останат- да започеш по NPC-тата с тях

Тя армията ми беше в поста малоумнико , тежката изпратих  да спре Англия (явно и ти си бил и в тоя саботаж) , 150к гвардия имаше при мен за засечка на 5 атаки по 50к тежки мечове . Две секунди може да са самоубийство за теб , има хора на които една секунда им е достатъчна . Айде моля ти се , без художествени измислици  *hihi*
833 хил армия ти беше върната от "засечката" на Англия.  Гвардия от теб до 8-ми замък стига за 30 минути.  Не знам кой искаш да убедиш , че имаш дори бегла представа как се играе със съюзна армия.


Ейййййййййййййй, развали ми празника - не мога за бебе да се нарадвам кат охората от твоите мизериии.
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 12:33:22 от Vania » Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #639 -: Ноември 27, 2014, 03:17:23 »

Нещо не разбрах, ще спирате Англия, като те въртят замък с вас и ви го пазят, демек това е саботаж
и ще давате замъците си на Иран, това ли е бил гениалния лидерски план   Shocked
Не е лидерския план , щото лидера хал хабер си нямаше за плана на limbizeto и  Viktoria89
Активен
Viktoria89
Редник
*

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #640 -: Ноември 27, 2014, 03:21:26 »

ami ako lidera vliza6e po 4esto 6te6e da znae kakvo stava ..... tova 4e nqkoi iskad da pomognat i ti ne go ocenqva e tvoi problem ..... *rose*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #641 -: Ноември 27, 2014, 03:22:17 »

Не е лидерския план , щото лидера хал хабер си нямаше за плана на limbizeto и  Viktoria89
Специално за хора като теб, Васил и Живко на началната страница на ИО требе да сложат табела "RESTRICTED AREA FOR MONKEYS" , буквално....
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #642 -: Ноември 27, 2014, 03:22:41 »

Чукай си ги в главата сега , може и за следващата ера да останат- да започеш по NPC-тата с тях
 833 хил армия ти беше върната от "засечката" на Англия.  Гвардия от теб до 8-ми замък стига за 30 минути.  Не знам кой искаш да убедиш , че имаш дори бегла представа как се играе със съюзна армия.


Ейййййййййййййй, развали ми празника - не мога за бебе да се нарадвам кат охората от твоите мизериии.
Не знам дали си пиян , със сигурност си глупав . 150к гвардия имаше в сборния пункт до замъка , те пристигат за 2:30 . 83к паладини бях пратил от мен да отиват подкрепа за замъка , но те нямат нищо общо със засечките . Ясна ми е твоята съюзна игра " нападат ни , викайте някой да ни взима замъка " .


« Последна редакция: Декември 02, 2014, 12:34:10 от Vania » Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #643 -: Ноември 27, 2014, 03:25:37 »

значи англичаните са проблема, въпреки че ви пазиха замъка 8 часа, казаха го на лайфа днес, а не това че Иран и Турция взеха замъците , така ли
ти къде си бил по това време, как опази снощи замъка ви от Турците
а през деня - когато иранците ви одумкаха , ти какво напарви, кой замък спаси, каква стратегия имаше, раздаде ли задачи на хората си  те знаеха ли как да пазят замъците
светни ни че нещо съвсем се обърках като те чета, нищо не ти се разбира



Old.School Old.School
25.11.2014 22:57

ми нали ще даряваме бе , спирай последните 2
ofsnp ofsnp
25.11.2014 22:57

smqtam neshto edinstveno moga da im spra edna ataka tretata no na sledvashtiqt pat vlizat
Old.School Old.School
25.11.2014 22:56

последните 2 атаки са в друга секунда
ofsnp ofsnp
25.11.2014 22:55

shtoto vij vremeto
Old.School Old.School
25.11.2014 22:55

и що да не можем да им спрем някоя от малките атаки ?
ofsnp ofsnp
25.11.2014 22:54

znam
Old.School Old.School
25.11.2014 22:54

той ще прати 5-6 атаки , трябва да вкараме нашата армия между тях
ofsnp ofsnp
25.11.2014 22:53

taka ili ina4e nemojem da sprem tqhnata kvoto i da darim
Old.School Old.School
25.11.2014 22:52

никаква по добре ли е ? после ще добавим елит от сандъците ся трябва да има армия за засечки , сложи армията в поста до замъка
ofsnp ofsnp
25.11.2014 22:52

tejka ne varshi rabota zhekov
ofsnp ofsnp
25.11.2014 22:51

ne ni trqbva armiq sega


да раздал съм задачи
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #644 -: Ноември 27, 2014, 03:26:35 »

Не знам дали си пиян , със сигурност си глупав . 150к гвардия имаше в сборния пункт до замъка , те пристигат за 2:30 . 83к паладини бях пратил от мен да отиват подкрепа за замъка , но те нямат нищо общо със засечките . Ясна ми е твоята съюзна игра " нападат ни , викайте някой да ни взима замъка " .


Копелеее ще викаш на майка ти дето те е излъгала че щъркела де е донесъл  *hahaha*
НИКОГА НЕ Е ИМАЛО 150К ГВАРДИЯ в съюзната войска до момента бре . СЕБЕ СИ ЛИ ЛЪЖЕШ?

100 пъти ви се написа кои са ни ТРАДИЦИОННИТЕ СЪЮЗНИЦИ - първата ви работа беше да опукате няколко техни акаунта. ТИКВИИИИИИИИИИИ.
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 16:48:38 от gogata2013 » Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!