Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:27:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78848 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #615 -: Ноември 27, 2014, 02:01:10 »

Иване ... понеже ме месиш а аз не бях драскал за теб ... да взема да ти дам един съвет... сипи си нещо силно и вземи си легни .... сериозно ли искаш да кажеш че алекс и стефан който даже нямат постове са ти виновни  Undecided

ПС: само да те светна за последната една година алекс аз pwnflakes  4 спечелени ери .... а ти какво имаш ? 8 мо място на националния ми евала хвала да ти е мисля че The_God ти го каза най- добре Smiley
пс: Евала за пазенете на замък 6 .... 3 млн елит на иранеца ги спирате с 1,2 млн тежки ГЕНИАЛНИ СТЕ  *rose*
И ти Каталунец изобщо не се прави на ни лук ял , ни лук мирисал . Половината глупости от профила на Клуте ги писа ти на трибуната , много станахте Сивите Лордове ...  ( предполагам че така наричат накой бездарник по сравненията с които се свързва това прозвище )
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #616 -: Ноември 27, 2014, 02:07:19 »

 limbizeto
преди 2 минути

Ще цепят армията да не ни утепат много
limbizeto limbizeto
преди 5 минути

Англия ще разбият остатъка от армията си на полева в нашия пост за злато.
http://prntscr.com/5ai2cp

НЕ МАХАЙТЕ АРМИЯТА


Такива хора се опитват да застанат на чело на националния отбор . Ама защо пък да не се утрепе малко армия като са я дарявали други хора , а не народния майстор на ИО Стефан Лимбизето ....Крепостите за красота ги ползваме ние Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #617 -: Ноември 27, 2014, 02:11:56 »

И ти Каталунец изобщо не се прави на ни лук ял , ни лук мирисал . Половината глупости от профила на Клуте ги писа ти на трибуната , много станахте Сивите Лордове ...  ( предполагам че така наричат накой бездарник по сравненията с които се свързва това прозвище )
Ти или си тъп или си мега гига тъп..... При алекс влезнах само един единствен път .... и попитах защо местите и дарявате армия на куп а не отделно .... бях писал че не е алекс а човек който го гледа .. това беше още на групите от отгава като видях какви глупости и какви тъпанари сте се събрали там повече нито съм писал нито съм влизал така,че аре недей да лаеш мн и да обвиняваш хора който нямат нищо общо с кашата която сами си надробихте и като ЛИДЕР поеми отговорност за провала а не си търси оправдания с хора без постове или с хора извън съюза !!! лека *wall* *suicide*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #618 -: Ноември 27, 2014, 02:12:14 »

limbizeto
преди 24 минути

Твърде мног озакъсняхме и от позицията на слабия не можах да ги убедя
limbizeto limbizeto
преди 24 минути

Румънците отказаха да са партия с нас срещу Иран


Докато беше в позицията на силния , това което успя да направиш , е да саботираш всяко положително нещо в отбора .



 Klute_1
преди 17 минути

ако има още световно до тогава де
Klute_1 Klute_1
преди 18 минути

при алеск,цв 11 пуснах.....в петък сутринта ще има фаланга,тръби и ел. стрели


правилно , от 3 дена се знае че няма да има , но Алекс (Клуте) може да си ги ползва у дома елитните
Готин си, продължавай  Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #619 -: Ноември 27, 2014, 02:15:14 »

 *suicide* питай некой бразилец за колко ще ти купи сините камъни?

Нямам думи....
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #620 -: Ноември 27, 2014, 02:16:41 »

Ти или си тъп или си мега гига тъп..... При алекс влезнах само един единствен път .... и попитах защо местите и дарявате армия на куп а не отделно .... бях писал че не е алекс а човек който го гледа .. това беше още на групите от отгава като видях какви глупости и какви тъпанари сте се събрали там повече нито съм писал нито съм влизал така,че аре недей да лаеш мн и да обвиняваш хора който нямат нищо общо с кашата която сами си надробихте и като ЛИДЕР поеми отговорност за провала а не си търси оправдания с хора без постове или с хора извън съюза !!! лека *wall* *suicide*
Тия ходи ги разправяй на баба си .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #621 -: Ноември 27, 2014, 02:18:15 »

*suicide* питай некой бразилец за колко ще ти купи сините камъни?

Нямам думи....
Ако искаш да питам и за твоите ? А ти пък една стотинка не даде за отбора ..
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #622 -: Ноември 27, 2014, 02:21:53 »

Ти имаш ли акъл след като половината рийлм е засмукал минуса да казваш на всеослушание ние от къде взимаме злато и кои са ни съюзнице бре кретен?
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #623 -: Ноември 27, 2014, 02:22:21 »

Никакво триене. Миналата година имаше подобни, даже и по-грозни панаири след края на изданието, а и то както сега приключи преждевременно. Беше ясно, че и след края двата лагера ще пишат, ще постват, но то е за добро. Така тези, които не са взели учатие ще добият представа какво се е случвало на първенството. Трябва да се видят фактите, да се прочете и всеки зрител да прецени сам дали някой е прав или крив, погледнато от неговата камбанария.
Пука ли ви въобще какво ще каже г-н липса на всякаква обективност и компания в някакво си манипулативно елетронно издание? На мен не...

Не си мислете, че цялата карта да се съберете ще им направите нещо на бразилците. И 10 замъка да им вземете, на другия ден ще купят диаманти и ресурс за 2000 евро и ще вземат всички замъци обратно, но не само техните, а и на тези, които са си потрошили армиите за някаква атака. Само иранеца ще има какво да пази, защото той ще вкара 5000 евро.


Абсолютно точно виждане !
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #624 -: Ноември 27, 2014, 02:22:47 »

Тия ходи ги разправяй на баба си .
о не само тои целия киип включително и аз и чаиник писахме на стефан когато ти плюеше по нас в трибуната без да ни познаваш даже а тои знаеше че сме там и ни питаше как се чувстваме направо си жалък
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #625 -: Ноември 27, 2014, 02:25:15 »

Ти имаш ли акъл след като половината рийлм е засмукал минуса да казваш на всеослушание ние от къде взимаме злато и кои са ни съюзнице бре кретен?
Засмукал си някакви работи ти само . Кошара не можете да вземете повече , не замък . От тук се вижда как сте свикнали да играете и по сървърите .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #626 -: Ноември 27, 2014, 02:28:21 »

о не само тои целия киип включително и аз и чаиник писахме на стефан когато ти плюеше по нас в трибуната без да ни познаваш даже а тои знаеше че сме там и ни питаше как се чувстваме направо си жалък
А вие ме познавахте като плюехте по мен нали Grin Чайник , Гарафа , Воден , Сух  който от вас каже че не съм му разбивал кочината докато ми е бил в точките лев да не види . Аз лично нямаше да мразя такъв играч , щех да го уважавам . Ама вие сте други хора .... Кийп , аре у лево ..  мултаци ,интриганти , помияри , страхливци ...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #627 -: Ноември 27, 2014, 02:33:10 »

А вие ме познавахте като плюехте по мен нали Grin Чайник , Гарафа , Воден , Сух  който от вас каже че не съм му разбивал кочината докато ми е бил в точките лев да не види . Аз лично нямаше да мразя такъв играч , щех да го уважавам . Ама вие сте други хора ....
Ти не си тъп ... ти си мега гига хипер тъпо парче беееееееееее бе може да си такъв бееееееееее  биел всеки в точките ми браво къде са ти военните точки на световното бе ? къде са ? http://prntscr.com/5aii9m мамул с мамул ти знаеш кви играчи обиждаш бе ... играчи на който никога няма да им стигнеш нивото ... и лимбизето има мн медали зад гърба си и Милен  ..... ти или си найстина мн мн мн тъп или не си разбрал че това е ОТБОРНА ИГРА БЕЕЕЕЕЕЕЕ ОТБОРНАААААААА ИМАШ ЛИ СИ НА ИДЕЯ КАКВО ЗНАЧИ ОТБОР  *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
писал съм бил от алекс таратанци съм писъл един път влезнах и се отвратих от поведението на половината   Shocked
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #628 -: Ноември 27, 2014, 02:35:17 »

Засмукал си някакви работи ти само . Кошара не можете да вземете повече , не замък . От тук се вижда как сте свикнали да играете и по сървърите .
В момента не пишеш срещу мен , Алекс, КИЙП ,СУХИЯ, МОКРИЯ - в момента предаваш България и съюзниците и , които си е извоювала с годините. Махни си шибания пост от форума бре
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #629 -: Ноември 27, 2014, 02:41:53 »

А вие ме познавахте като плюехте по мен нали Grin Чайник , Гарафа , Воден , Сух  който от вас каже че не съм му разбивал кочината докато ми е бил в точките лев да не види . Аз лично нямаше да мразя такъв играч , щех да го уважавам . Ама вие сте други хора .... Кийп , аре у лево ..  мултаци ,интриганти , помияри , страхливци ...
за твое сведение никога не съм играл срещу теб или с теб в една ера :д но като чета ти и елементарни работи незнаеш щом казваш че да ти се върне армията след като си я пуснал да я даряваш и са ти взели замъка преди да стигне че е бъг си смешен да не говорим че никога не си играл на международно ниво и се биеш в гърдите колко си велик в бг еди кои си
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!