Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:43:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #600 -: Ноември 26, 2014, 22:12:36 »

Никакво триене. Миналата година имаше подобни, даже и по-грозни панаири след края на изданието, а и то както сега приключи преждевременно. Беше ясно, че и след края двата лагера ще пишат, ще постват, но то е за добро. Така тези, които не са взели учатие ще добият представа какво се е случвало на първенството. Трябва да се видят фактите, да се прочете и всеки зрител да прецени сам дали някой е прав или крив, погледнато от неговата камбанария.
Пука ли ви въобще какво ще каже г-н липса на всякаква обективност и компания в някакво си манипулативно елетронно издание? На мен не...

Не си мислете, че цялата карта да се съберете ще им направите нещо на бразилците. И 10 замъка да им вземете, на другия ден ще купят диаманти и ресурс за 2000 евро и ще вземат всички замъци обратно, но не само техните, а и на тези, които са си потрошили армиите за някаква атака. Само иранеца ще има какво да пази, защото той ще вкара 5000 евро.


Как пък не излезе един читав играч, стъпил здраво на краката си и с ума си от тоя Бургас, а само комплексари, само не разбрах. Меден рудник ви е в кръвта.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #601 -: Ноември 26, 2014, 22:43:06 »

Искаш да кажеш че миналата година сте се псували на майка, викали сте си шибаняци, педали и ебалници, тъй ли?
По спомени не сме. Все пак успяхме да запазим добрия тон, въпреки всичко. За разлика от някои от таз годишните представители... Аз все си мисля, че има мяра, която трябва да се спазва при комуникация и диалог...

Как пък не излезе един читав играч, стъпил здраво на краката си и с ума си от тоя Бургас, а само комплексари, само не разбрах. Меден рудник ви е в кръвта.
Това е твое мнение, за щастие не е меродавно за всички Grin

А и аз като здраво стъпил на земята горд Бургаски представител и с целия си ум ви казвах, че максимума ви е пето място, че Бразилия ще е шампион и още много други неща, преди да започне СП и как така почти не сбърках  Grin Единствено не можах да предивя иранеца, само защото не знаех, че има  правило позволяващо да се купува и харчи неограничен ресурс. Моя грешка, че не съм се запознал с всички тънкости за версия 6. А и е трудно да се прогнозира колко е готов да похарчи един човек за игра като тази преди да го видиш на какво е способен.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #602 -: Ноември 26, 2014, 22:46:19 »

Успех.
« Последна редакция: Ноември 26, 2014, 23:26:34 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #603 -: Ноември 26, 2014, 22:49:18 »

Тихо,че ни се карат.Аз тази тема вече я прескачам.Успех.
Grin Crazy Forest from Onetown не са ли интересни?
Активен
urtalana_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #604 -: Ноември 27, 2014, 00:06:37 »

Момчета, успех ви пожелавам. Малко се скарахте, но къде ли не става така. Тук е ясно, гответе се за следващото световно. Аз ако играя, ще помагам, само да видя, че има смисъл.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #605 -: Ноември 27, 2014, 01:15:47 »

По спомени не сме. Все пак успяхме да запазим добрия тон, въпреки всичко. За разлика от някои от таз годишните представители... Аз все си мисля, че има мяра, която трябва да се спазва при комуникация и диалог...
 Това е твое мнение, за щастие не е меродавно за всички Grin

А и аз като здраво стъпил на земята горд Бургаски представител и с целия си ум ви казвах, че максимума ви е пето място, че Бразилия ще е шампион и още много други неща, преди да започне СП и как така почти не сбърках  Grin Единствено не можах да предивя иранеца, само защото не знаех, че има  правило позволяващо да се купува и харчи неограничен ресурс. Моя грешка, че не съм се запознал с всички тънкости за версия 6. А и е трудно да се прогнозира колко е готов да похарчи един човек за игра като тази преди да го видиш на какво е способен.

Ти да не си пиеш кафето в заведенията на Жеков?  Grin Grin
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #606 -: Ноември 27, 2014, 01:29:51 »

Вместо да ни предлагат да мълчим като мишки, не е ли по-правилно админите да санкционират такъв "играч", който псува на майка най-безсрамно? Или защото е ВИП-клиент и диамантен платец на него всичко му се позволява? Нямаше ли някакви правила, морални норми елементарни? Или те парите не миришат, дами и господа админи?
А имат ли място играчи които на световно първенство не си изпълняват квотата за даряване , дарили са по 3к тежка армия за превземане на замък ? Да плюят тия които са дарили 300к , много ми е грозно на мен ... И какво , ама бил ги дарил щото бил с диаманти ? Еми да , не ги е изпил по кръчмите а ги е похарчил за отбора .Никога , никога нямаше една точка влияние да има отбора пък ако ще да ме наричате нарцис , каси като Pawnflakes и Каралунеца шоколад да ядат до безкрай , Всичките сте ми били каси , колкото и да не ви е приятно . Да живее България !
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #607 -: Ноември 27, 2014, 01:31:16 »

Ти да не си пиеш кафето в заведенията на Жеков?  Grin Grin
Ти за какво си пиеш кафето с всичките национали Стефане като с нищо не помогна на отора ? Да се правиш на лъв във форума ли ? Канцеларска мишка си , сори .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #608 -: Ноември 27, 2014, 01:33:40 »

Момчета, успех ви пожелавам. Малко се скарахте, но къде ли не става така. Тук е ясно, гответе се за следващото световно. Аз ако играя, ще помагам, само да видя, че има смисъл.
Никога през живота си не съм попадал в отбор с толкова много хора с претенции без никакво покритие .
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #609 -: Ноември 27, 2014, 01:36:38 »

Ако не бил Иван, нямали и в топ10 да сме. Ако те нямаше теб и останалите дето не са и играли в6, а са се заредили с диамантчета за квалификациите, можеше и да вземем повече замъци и дори да си ги вардим. Иване, ти някога взимал ли си еричка, та си тръгнал националния да представляваш?? Тук ти не си фактор с диамантите си, конкуренцията е повече от голяма и това да прахосваш диаманти напразно е не само глупаво, а и срамно. Аз също играх на квалификациите, погледнах класирането и като видях кой ще ни води се отказах от тази амбицията. Ти не можеш да играеш, не знаеш елементарни неща, не знаеш откъде да започнеш, камоли как да продължиш! Съюза ти виновен, но рибата се вмирисва откъм главата.
Чакам те тебе още , да дойдеш да ми върнеш , ама ти сигурно във форума си имал предвид като си обяснявал на хората . Донор измислен , ей такива най-много ги обичам като тебе , дето търсят армия 5к някъде забравена да я бият за военни точки ...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #610 -: Ноември 27, 2014, 01:39:04 »

А имат ли място играчи които на световно първенство не си изпълняват квотата за даряване , дарили са по 3к тежка армия за превземане на замък ? Да плюят тия които са дарили 300к , много ми е грозно на мен ... И какво , ама бил ги дарил щото бил с диаманти ? Еми да , не ги е изпил по кръчмите а ги е похарчил за отбора .Никога , никога нямаше една точка влияние да има отбора пък ако ще да ме наричате нарцис , каси като Pawnflakes и Каралунеца шоколад да ядат до безкрай , Всичките сте ми били каси , колкото и да не ви е приятно . Да живее България !
Иване ... понеже ме месиш а аз не бях драскал за теб ... да взема да ти дам един съвет... сипи си нещо силно и вземи си легни .... сериозно ли искаш да кажеш че алекс и стефан който даже нямат постове са ти виновни  Undecided

ПС: само да те светна за последната една година алекс аз pwnflakes  4 спечелени ери .... а ти какво имаш ? 8 мо място на националния ми евала хвала да ти е мисля че The_God ти го каза най- добре Smiley
пс: Евала за пазенете на замък 6 .... 3 млн елит на иранеца ги спирате с 1,2 млн тежки ГЕНИАЛНИ СТЕ  *rose*
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 01:41:44 от kataluneca89 » Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #611 -: Ноември 27, 2014, 01:41:27 »

 limbizeto
преди 24 минути

Твърде мног озакъсняхме и от позицията на слабия не можах да ги убедя
limbizeto limbizeto
преди 24 минути

Румънците отказаха да са партия с нас срещу Иран


Докато беше в позицията на силния , това което успя да направиш , е да саботираш всяко положително нещо в отбора .



 Klute_1
преди 17 минути

ако има още световно до тогава де
Klute_1 Klute_1
преди 18 минути

при алеск,цв 11 пуснах.....в петък сутринта ще има фаланга,тръби и ел. стрели


правилно , от 3 дена се знае че няма да има , но Алекс (Клуте) може да си ги ползва у дома елитните
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #612 -: Ноември 27, 2014, 01:44:05 »

Иване ... понеже ме месиш а аз не бях драскал за теб ... да взема да ти дам един съвет... сипи си нещо силно и вземи си легни .... сериозно ли искаш да кажеш че алекс и стефан който даже нямат постове са ти виновни  Undecided

ПС: само да те светна за последната една година алекс аз pwnflakes  4 спечелени ери .... а ти какво имаш ? 8 мо място на националния ми евала хвала да ти е мисля че The_God ти го каза най- добре Smiley
пс: Евала за пазенете на замък 6 .... 3 млн елит на иранеца ги спирате с 1,2 млн тежки ГЕНИАЛНИ СТЕ  *rose*
ZEZII  е твоя човек , аз тая армия не съм я пипал . И да , pwnflakes  и Клуте са точно такива играчи , да се скрият в някой силен съюз и на края на ерата , да печелят битки във форума . Същото се отнася и за теб .
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 01:46:21 от Old.School » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #613 -: Ноември 27, 2014, 01:48:00 »

Кажи Алекс и Стефан ли са единствените виновници за провала на световното ?
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #614 -: Ноември 27, 2014, 01:53:58 »

Кажи Алекс и Стефан ли са единствените виновници за провала на световното ?
Не , основния проблем са диамантите . Алекс и Стефан отказаха половината отбор да играе с болните си амбиции , саботираха отбора с постояннните си скандали защо те не са лидери , саботираха отбора с нежеланието си да помагат като командири понеже не са лидери  , с недаряване на армия , с недаряване на ресурси , с пораженческо мислене ,  с постоянно създаване на напрежение за абсолютно издребнели работи .
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 01:56:52 от Old.School » Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!