Imperia Online България  
Април 18, 2024, 19:29:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78999 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #525 -: Ноември 20, 2014, 16:28:27 »

Малко за разнообразие.
https://www.facebook.com/video.php?v=10153321417223747 Grin
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #526 -: Ноември 20, 2014, 18:00:36 »

аман с тия студентски глупости, ей  Grin Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #527 -: Ноември 20, 2014, 21:17:00 »

интересни неща се виждат... алекс (Русия) е развързал кисията, а метин (Турция) засега пести средства (всички знаем на какво е способен), а докато всички цъкат иранеца е 5ти и 7ми в класирането по нето  Grin двама от хърватите, както и ръмънеца също се активизирали в харченето на диаманти. Има двама италианци, както и един поляк, от които се очаква идните дни да дръпнат напред с нетото.
Рекапитулация за нашия отбор. При това харчене на финансов ресурс показва, че вече сме 7ми, с оглед на активизацията на останалите отбори. Поздравления за отбора, за това което правят досега и само напред и нагоре. Също така не може да не отбележим представянето и на нашия лидер, който успява от началото на първенството да се задържа в топ10 по нето.
Общо взето имаш ли диаманти и по-точно по едно КТБ зад гърба си може да правиш чудеса  Grin

Повече от 48 часа изминаха от началото и бразилците се излагат - не са взели замък. Дали сме ги надценили или този път босовете са направил малко по-трудна за игра версия, която изисква много по-сериозен ресурс за харчене.
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #528 -: Ноември 20, 2014, 22:54:35 »

интересни неща се виждат... алекс (Русия) е развързал кисията, а метин (Турция) засега пести средства (всички знаем на какво е способен), а докато всички цъкат иранеца е 5ти и 7ми в класирането по нето  Grin двама от хърватите, както и ръмънеца също се активизирали в харченето на диаманти. Има двама италианци, както и един поляк, от които се очаква идните дни да дръпнат напред с нетото.
Рекапитулация за нашия отбор. При това харчене на финансов ресурс показва, че вече сме 7ми, с оглед на активизацията на останалите отбори. Поздравления за отбора, за това което правят досега и само напред и нагоре. Също така не може да не отбележим представянето и на нашия лидер, който успява от началото на първенството да се задържа в топ10 по нето.
Общо взето имаш ли диаманти и по-точно по едно КТБ зад гърба си може да правиш чудеса  Grin

Повече от 48 часа изминаха от началото и бразилците се излагат - не са взели замък. Дали сме ги надценили или този път босовете са направил малко по-трудна за игра версия, която изисква много по-сериозен ресурс за харчене.
Всички им се чудим, но явно ще искат трайно да се окопаят и да не се занимават с глупости.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #529 -: Ноември 21, 2014, 00:01:46 »

Всички им се чудим, но явно ще искат трайно да се окопаят и да не се занимават с глупости.
Така го играха и в груповата фаза. Бавно, но славно. Сигурно ще развиват икономиките и тогава ще вдигат влияние... За 2 часа и половина са вдигнали към милион и половина нето, а първия около 400 к (в момента е 900к). Жалко, че не ги снимах за да имам по-точни данни.
Единия италианец е вдигнал 120к нето (станал е 250к), да видим другия като влезе какви ще ги свърши.

За статистиката. В топ20 по нето са 1 Българин, 8 бразилци, 1 руснак, 1 иранец с два акаунта, 1 италианец, 2 румънци, 2 хървати, 2 турци и 1 поляк  *xxx*

п.п. докато пишех raphambd   вдигна още 200-300к нетни и стана 1 098 445  Grin Ето го и първия играч достигнал милиона тази година.
п.п.2: докато проверявам за грешки raphambd падна на 892 870  Grin на още един бразилец е паднало нетото...  *xxx*
« Последна редакция: Ноември 21, 2014, 00:03:19 от The_God » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #530 -: Ноември 21, 2014, 00:16:29 »

Значи шъ превземат вече...само двама Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #531 -: Ноември 21, 2014, 00:31:35 »

иранеца преточи кладенеца и вдигна 500к нето с двата акаунта  Grin и продължава да качва, като на първия е качил 350к нето (сега е 608), а на втория само 250к (сега е 495)  Grin


https://www.facebook.com/video.php?v=10152726020834722 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Ноември 21, 2014, 00:33:06 от The_God » Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #532 -: Ноември 21, 2014, 09:11:31 »

Всичко се развива според очакванията. Бразилците са със скромните 7 замъка и 3,5 М нето отгоре (сега са 8,4М) Grin Иранеца продължава да преточва нефтения кладенец, Метин развирза кесията, като от 130к, в момемнта е 530к нето. Румънците очаквано се движат силно.
Става интересно, кой от преследвачите на Бразилия пръв ще вземе замък.
Активен

UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #533 -: Ноември 21, 2014, 10:15:46 »

Те другите докато съберат армии за замъци бразилците дали нема да вземат всичко Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #534 -: Ноември 21, 2014, 12:33:49 »

Абе това световно да не свърши до понеделник с темпото което налагат бразилците  *hahaha*  вече с 11 замъка,Хърватите и те са си взели замък Smiley
« Последна редакция: Ноември 21, 2014, 18:25:22 от kataluneca89 » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #535 -: Ноември 21, 2014, 19:04:32 »

Бразилците добре правят. Сега ще решат в кои замъци ще се укопаят и за тях световното приключи благополучно. А на хърватите стратегията е ясна. Имат надежда да се доберат до медал с нея, но аз не мисля, че тая година ще им се получи. Сега взимат замък и ще налеят армия вътре да го пази, междувременно ще вдигат влияние. Сигурно ще вземат и втори или трети замък със същата идея. В един момент даряват всичко налично така че да не може никой да им вземе замъците и играта за тях приключва, поне на съюзно ниво. Аз мисля, че все пак са си взели поука от миналата година и няма да си блокират армията и всичко съюзно, като излезнат рано рано на минус. А и не само те, всички бяха като тях, някой по-рано други на по-късен етап...

Мен определено хърватите ме изненадаха, че точно те взеха втори замък, да видим кой ще е трети, четвърти...
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #536 -: Ноември 21, 2014, 20:46:01 »

Бразилците добре правят. Сега ще решат в кои замъци ще се укопаят и за тях световното приключи благополучно. А на хърватите стратегията е ясна. Имат надежда да се доберат до медал с нея, но аз не мисля, че тая година ще им се получи. Сега взимат замък и ще налеят армия вътре да го пази, междувременно ще вдигат влияние. Сигурно ще вземат и втори или трети замък със същата идея. В един момент даряват всичко налично така че да не може никой да им вземе замъците и играта за тях приключва, поне на съюзно ниво. Аз мисля, че все пак са си взели поука от миналата година и няма да си блокират армията и всичко съюзно, като излезнат рано рано на минус. А и не само те, всички бяха като тях, някой по-рано други на по-късен етап...

Мен определено хърватите ме изненадаха, че точно те взеха втори замък, да видим кой ще е трети, четвърти...
Нещо по-различно от предишните световни да се е случило, че да даваш такива големи надежди за Бразилия?
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #537 -: Ноември 21, 2014, 21:00:09 »

бийте ли бе момчета и момичета я разкажете ко има по световните  bgflag мене нема ли включите в отбора  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #538 -: Ноември 21, 2014, 21:29:45 »

Нещо по-различно от предишните световни да се е случило, че да даваш такива големи надежди за Бразилия?
Много неща Grin А най-голямата разлика е, че този път ще са първи, докато на предните издания въпреки големия финансов ресурс, с който разполагаха не успяха да стъпят на най-голямото стъпало на стълбата Wink
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #539 -: Ноември 21, 2014, 21:47:06 »

Много неща Grin А най-голямата разлика е, че този път ще са първи, докато на предните издания въпреки големия финансов ресурс, с който разполагаха не успяха да стъпят на най-голямото стъпало на стълбата Wink
12 замъка ги имат за повече от 12 часа - колко влияние спечелиха? Отговор: 77 Ще дадат замъците на гюме на другите съюзи
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!