Imperia Online България  
Април 18, 2024, 22:20:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 79005 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #480 -: Ноември 11, 2014, 00:38:05 »

Влад трие, аз ще започна да пиша. Нарочно не взех отношение по вашите спорове, нямам и намерение и сега да го правя, но по отношение на това, че се замесва моето име не мога да остана безучастен и мисля, че имам право на мнение. Не е правилно рано да ме пенсионирате. Може да ви се иска, но реалностите са други... Не може да ме укорявате, че не съм взел участие в този турнир, нито някой от другите хора играли на предните световни първенства. Дали някой ще участва или не в обикновена ера, или турнир от този ранг е негово лично решение, породено от някакви причини. Не съм изоставил и отбора. Тук и съм съм готов да помогна, но за да се случи това някой трябва да ме потърси. За съжеление никой не го е направил.
Един съвет от човек, който е участвал и видял доста в най-различни формати. Вземете се стегнете и стига сте си вяли кафевите гащи по форума. Мисля, че не е тук мястото за такъв род писания. Само от вас зависи дали ще играете като отбор, дали ще победите като отбор, дали ще загубите като отбор или ще сте сбор от единици, които са обречени на провал от началото до края.

Ще си позволя да цитирам стихотворение на великия Никола Вапцаров с надеждата да се замислите и вникнете в думите.

"Борбата е безмилостно жестока.
Борбата както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и...
                                                      толкоз.
Какво тук значи някаква си личност?!

Разстрел, и след разстрела – червеи.
Това е толкоз просто и логично.
Но в бурята ще бъдем пак със тебе,
народе мой, защото те обичахме!"
 


За малко да забравя защо влезнах тук. Искам да поздравя нашите национали за взимането на вече трети замък и това, че са започнали да вдигат влияние. bgflag
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #481 -: Ноември 11, 2014, 00:41:35 »

Хайде престанете вече, Влад с теб малко се засякохме Жоро с теб играем и в момента, престанете, никой не познавам от националния освен Стеф,това го казвам в случай ,че на някой му хрумне небивалицата , че адвокатствам на някой.а че преминахте границата е ясно на всички то не бяха обиди и унижение.Като толкова ви боли затова как ще се представи националния защо вие не сте там.Няма значение кой какво знае или не, кой колко ще вкара под формата на диаманти или не, щом са там значи са го заслужили УВАЖЕТЕ поне това , аз също се записах в квалификациите ,но ми обясниха ,че световното иска много време и пари и се отказах. Тези хора са се нагърбили със нелеката задача да се борят за БЪЛГАРИЯ докато ние си разпускаме всеки по света си УВАЖЕТЕ това, ако не можете да им помогнете то поне не им пречете. Успех на всички и много забавление. И да паднем и да бием пак ще се на пием  *cocktail*НАЗДРАВЕ
Ванка,помагам бе-мн мн мн малко,ама винаги с малко мога Smiley Обаче....нямаш си на идея колко много се използва думата АЗ там и как всичко е в ед.ч. Аз им желая Успех,това не ме кара обаче да ги мисля за ОТБОР. Тази вечер се убедих отново.Сори. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #482 -: Ноември 11, 2014, 00:51:55 »

За да няма повече провокации и веене на кирливи ризи ще заключа темата. Ванка, доверие се гради  а не се засвидетелства от нищото и заради кафяви очи.
Нямам нищо против никой в този отбор, в лично естество. Стана ми криво от прежните писания на лидера и един двама други участници. Следях отблизо предните световни първенства и бях в чатовете им. Естествено имало е напрежение, имало е може би и тук там някой друг скандал но такова чудо никога.
Браво за замъците и само така.
Желая ви успех.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #483 -: Ноември 11, 2014, 16:35:14 »

Надявам се страстите са утихнали и може вече да се пише нормално.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 16:40:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #484 -: Ноември 11, 2014, 17:12:51 »

Момчета и момичета - национали, искам да ви отправя няколко въпроса на които не държа да отговорите, даже съвсем не искам отговори. Просто ... ги прочетете:
Можете ли да забравите комплексите и проблемите си за малко, можете ли да потиснете някой черти от характера си, да скриете егото си някъде, можете ли да дадете знанията и уменията си , които притежавате за Империя Онлайн - безвъзмездно, без въобще да ви мине през ума наистина, че ще получите нещо та било то и потупване по рамото и за един малък период от съзнателния си живот , да играете за една кауза - националния отбор на Световното първенство!!!
Колко ще е нужно да се жертвате за да направите една работеща машина(отбора), толкова ли много трябва за да синхронизирате знания и умения, без да ви дреме че никой няма да ви забележи или че има хора - дразнители!
Може да звучи тъпо или тривиално но един съюз/отбор е като едно семейство - в него трябва да се правят компромиси, трябва да има лоялност, уважение, саможертва ако трябва, просто забравяте за индивидуализма ... и всичко това въпреки всичко и всички!
Имали сте колеги предполагам , които са ви дразнели само с присъствието си, но за да вървят нещата гладко на работното ви място, където прекарвате една голяма част от нормалния ден, да не си вгорчавате живота , предпочитате да не обръщате внимание на дразнителя, ако има начин дори да го игнорирате но работния ви ден да е приятен и съвместно да свършите задълженията си(разбира се, ако сте в зависимост един от друг по отношение на работа и задължения). Представете си дори за миг че в момента сте с някой такъв колега но фирмата зависи от вашата съвместна работа. Шефа ви не му дреме дали вие се харесвате. Той иска резултати от вашата обща работа. На вас ви трябва работата ,защото трябва да плащате сметки, да издържате семейство и тн и тн.  Та при тези обстоятелства, толкова често срещани в живота , как реагирате вие!?

Пожелавам ви успех, момчета и момичета!
Надявам се да пренебрегнете дразнителите, да сработите и да направите една машина, да проявите лоялност , да сте способни на компромиси, да забравите за собственото си АЗ,  в името на една кауза - Националния отбор на България в Империя Онлайн !


Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #485 -: Ноември 11, 2014, 23:33:10 »

Топ 10 на даренията по държави
1   Brazil    25920
2   Turkey    1290
3   Russia     820
4   Latvia     570
5   Poland     400

 Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #486 -: Ноември 11, 2014, 23:58:01 »

Положението е Халифакс Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #487 -: Ноември 12, 2014, 00:56:31 »

Синджиро си иде, козъта я нема...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #488 -: Ноември 12, 2014, 16:10:53 »

Вървим добре, въпреки дългото време за напасване Топ10 е главна цел за да си платим вересийте към предишните национали.  bgflag
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #489 -: Ноември 13, 2014, 22:55:34 »

Поздрав за кървавото торнадо http://www.youtube.com/watch?v=7iF-UFhjKO0  *HUNTER* >Grin bgflag
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #490 -: Ноември 14, 2014, 06:58:29 »

Поздрав за кървавото торнадо http://www.youtube.com/watch?v=7iF-UFhjKO0  *HUNTER* >Grin bgflag
предпочитам тази http://prntscr.com/5661mi  bgflag
« Последна редакция: Ноември 14, 2014, 07:04:39 от gogata2013 » Активен
zezii
Гост
« Отговор #491 -: Ноември 15, 2014, 15:23:12 »

didoqwer моля да се свърже с мен

zez@abv.bg
https://www.facebook.com/zvezdomir.zahariev

България WC2014 има нужда от него
Активен
zezii
Гост
« Отговор #492 -: Ноември 15, 2014, 15:32:45 »

проба
Активен
zezii
Гост
« Отговор #493 -: Ноември 15, 2014, 18:59:30 »

 Smiley
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #494 -: Ноември 15, 2014, 23:38:48 »

Днес ми беше доста натоваренко и не съм отварял фодумът Smiley
Останаха само още 2 дена до краят и след като отборът на Кувейт ни пр***а тотално показа какво правят диамантите в тази версия , двама играчи с десетки хиляди кристали , успяха да вземат замък и да го окупаят с толкова елитна армия , че 30 акаунта от скромният Американски отбор , сега стискаме палци да се класираме по точки Smiley

Ще се разбере скоро.

Много успех на Бг отборът във 2-та фаза!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!