Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:22:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78835 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #465 -: Ноември 10, 2014, 00:43:58 »

Щото криеш виното и ракията и си ми черен. Grin
Ем   черен сам щото сам от боята  а виното  и ракия   чаветата е продадоха   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #466 -: Ноември 10, 2014, 00:53:33 »

Ем   черен сам щото сам от боята  а виното  и ракия   чаветата е продадоха   *freak*

Аааа бат Саали гоолема си крънза, си давал ракията, си давал Сокердйесата и кербита и пиене па пиене и свирене на ВЕФа па всичкото чааве денс по баламатума...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #467 -: Ноември 10, 2014, 15:10:33 »

Галахaд, Old.School няма абсолютно никаква вина за това, че си изигра квалификациите и се класира първи. Нелепо и жалко е, хора които си кротуваха на квалификациите или въобще не участваха да хулят и сипят обвинения по човека. Добър - слаб, мотиватор или не това е човека, който в крайна сметка всички оставиха да ни бъде лидер. След като така наречените "корифей" в играта не са си и направили труда дори да участват в тези квалификации то евентуалните обиди и обвинения от тях по адрес на лидера са безпредметни и лицемерни.

Винаги съм казвал, че българите сме едни от най-интелигентните и умните нации на планетата. Но колкото природата ни е надарила генетично, толкова ни е отнела и от човечността, и самосъзнанието. На втория ден (образно казано) вече имаше избори за нов лидер. Всеки ден трибуната и обявленията са един непрестанен спам, една трибуна за егоцентричните напъни на няколко човека да покажат колко те могат и колко другите и особено лидера не могат. СПАМ, СПАМ И ПАК СПАМ - Това е единственото, което се коментира и обсъжда....

Далеч не искам да оправдавам лидера...така като гледам човека си набляга повече на неговата игра и наистина не бих казал, че има особен лидерски опит. Но това е положението и то е резултата както от действието така и бездействието на доста хора. Това дали ще е най-слабия или най-мразения играч няма абсолютно никакво значение защото това е просто една игричка, с която интелигентните и разумни хора се забавляват и отпускат, а не приемат като начин на живот.

Плюйте и обиждайте на воля, ако мислите, че сте нещо повече от Old.School
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #468 -: Ноември 10, 2014, 15:52:41 »

Галахaд, Old.School няма абсолютно никаква вина за това, че си изигра квалификациите и се класира първи. Нелепо и жалко е, хора които си кротуваха на квалификациите или въобще не участваха да хулят и сипят обвинения по човека. Добър - слаб, мотиватор или не това е човека, който в крайна сметка всички оставиха да ни бъде лидер. След като така наречените "корифей" в играта не са си и направили труда дори да участват в тези квалификации то евентуалните обиди и обвинения от тях по адрес на лидера са безпредметни и лицемерни.

Винаги съм казвал, че българите сме едни от най-интелигентните и умните нации на планетата. Но колкото природата ни е надарила генетично, толкова ни е отнела и от човечността, и самосъзнанието. На втория ден (образно казано) вече имаше избори за нов лидер. Всеки ден трибуната и обявленията са един непрестанен спам, една трибуна за егоцентричните напъни на няколко човека да покажат колко те могат и колко другите и особено лидера не могат. СПАМ, СПАМ И ПАК СПАМ - Това е единственото, което се коментира и обсъжда....

Далеч не искам да оправдавам лидера...така като гледам човека си набляга повече на неговата игра и наистина не бих казал, че има особен лидерски опит. Но това е положението и то е резултата както от действието така и бездействието на доста хора. Това дали ще е най-слабия или най-мразения играч няма абсолютно никакво значение защото това е просто една игричка, с която интелигентните и разумни хора се забавляват и отпускат, а не приемат като начин на живот.

Плюйте и обиждайте на воля, ако мислите, че сте нещо повече от Old.School
Ако се провали отбора, вината ще е при мен - аз подпалих огъня. Точка на коментарите.
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 15:59:56 от gogata2013 » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #469 -: Ноември 10, 2014, 16:06:14 »

Галахaд, Old.School няма абсолютно никаква вина за това, че си изигра квалификациите и се класира първи. Нелепо и жалко е, хора които си кротуваха на квалификациите или въобще не участваха да хулят и сипят обвинения по човека. Добър - слаб, мотиватор или не това е човека, който в крайна сметка всички оставиха да ни бъде лидер. След като така наречените "корифей" в играта не са си и направили труда дори да участват в тези квалификации то евентуалните обиди и обвинения от тях по адрес на лидера са безпредметни и лицемерни.

Винаги съм казвал, че българите сме едни от най-интелигентните и умните нации на планетата. Но колкото природата ни е надарила генетично, толкова ни е отнела и от човечността, и самосъзнанието. На втория ден (образно казано) вече имаше избори за нов лидер. Всеки ден трибуната и обявленията са един непрестанен спам, една трибуна за егоцентричните напъни на няколко човека да покажат колко те могат и колко другите и особено лидера не могат. СПАМ, СПАМ И ПАК СПАМ - Това е единственото, което се коментира и обсъжда....

Далеч не искам да оправдавам лидера...така като гледам човека си набляга повече на неговата игра и наистина не бих казал, че има особен лидерски опит. Но това е положението и то е резултата както от действието така и бездействието на доста хора. Това дали ще е най-слабия или най-мразения играч няма абсолютно никакво значение защото това е просто една игричка, с която интелигентните и разумни хора се забавляват и отпускат, а не приемат като начин на живот.

Плюйте и обиждайте на воля, ако мислите, че сте нещо повече от Old.School


Единственото нелепо и жалко нещо е това, което беше сътворено вчера в тази тема. Това е нелепото и жалкото. Сега по второто - играта е създадена да се играе за победа иначе се обезсмисля. Кефа - да кефа от нея е голям фактор, но него можеш да си го правиш по световете където играеш, тук на Световното се играе за престиж. Понеже както каза сме интелигентни то се съмнявам да ти е обягнала тази тънкост. Относно "корифеите" в играта Grin - звучи хапливо, тези корифеи са два пъти световни шампиони и от третото им участие сега ти ще ползваш диаманти. Казах си по нагоре мнението, то не е меродавно. Но е такова, за което съжалявам. Ако направите нещо, с което да го оборите аз ще ви се извиня тук пред всички и то с голяма радост, както си изразих и мнението пред всички.
Играта наистина е за кеф и като гледам вие се кефите яко.

С Уважение...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #470 -: Ноември 10, 2014, 16:45:03 »

Идеята на всяка игра в крайна сметка е търсенето на някаква победа. Въпроса е кой какво е готов да пожертва или вложи за нея. За престижа какво да ти кажа....някой търсят престижа в риъла други по разни игрички. Не, че не е престижно да спечелиш световно макар и в някаква игра ама все пак.....
От както играя тази игра не съм вложил и една стотинка, нямам намерение и да влагам. Класирах се за световното също без никакви диаманти и съдейки по крайното ми класиране в квалификациите или матр'яла за това световно е доста лош или просто явно няма много желаещи за "престиж".
И в крайна сметка така и не мога да разбера идеята ти? - Злобейки тук по адрес на лидера и отбора с какво допринасяш за евентуално по-добро представяне и сплотяване на колектива? Като интелигентен човек предполагам разбираш, че с отношението, което показвате тук както към лидера така и към някои от членовете на отбора няма да се постигне никакъв позитивен резултат. Все пак и ти си българин, нали?

С Уважение....
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #471 -: Ноември 10, 2014, 17:01:29 »

Идеята на всяка игра в крайна сметка е търсенето на някаква победа. Въпроса е кой какво е готов да пожертва или вложи за нея. За престижа какво да ти кажа....някой търсят престижа в риъла други по разни игрички. Не, че не е престижно да спечелиш световно макар и в някаква игра ама все пак.....
От както играя тази игра не съм вложил и една стотинка, нямам намерение и да влагам. Класирах се за световното също без никакви диаманти и съдейки по крайното ми класиране в квалификациите или матр'яла за това световно е доста лош или просто явно няма много желаещи за "престиж".
И в крайна сметка така и не мога да разбера идеята ти? - Злобейки тук по адрес на лидера и отбора с какво допринасяш за евентуално по-добро представяне и сплотяване на колектива? Като интелигентен човек предполагам разбираш, че с отношението, което показвате тук както към лидера така и към някои от членовете на отбора няма да се постигне никакъв позитивен резултат. Все пак и ти си българин, нали?
С Уважение....

Първо- не злобея а ми е гадно от това, което сътворихте вчера в тази тема"да ти го повтора, а, кво ще кажеш" Този форум  се чете от бразилци, поляци, хървати и всякакви народности, тоест те ви гледат сеира. Да продължим да говорим за българщината, а? Grin
Това кой как и къде търси престиж не е работа на мен или теб. Ти ако си национал гледай да си престижен и да допринасяш за престижа на отбора за които играеш а остави словесните еквилибристики и популизъма настрана.
Все пак и ти си българин, нали Tongue
С Уважение....
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 17:05:27 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #472 -: Ноември 10, 2014, 17:33:12 »

Старая се да давам най-доброто от себе си. По нетни съм около първите но почти не участвам в трибуната защото темите са крайно безинтересни и еднообразни. Както се казва "По делата ще ги познаете" Smiley
Иначе се съмнявам точно бразилците да разберат какво си говорим тук, все пак преводача не е усъвършенстван чак толкова.

Ако трябва да бъда честен това, което ме дразни адски много е писането на латиница в трибуната. Единственото, което искам от отбора ни е да пише на български език използвайки кирилицата в Трибуната и Обявленията. И оправдания от сорта "нямам кирилица" просто са нелепи и смешни. Лидер, ако четеш случайно моля те вземи отношение по този въпрос.
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 17:35:14 от voin » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #473 -: Ноември 10, 2014, 17:53:01 »

Старая се да давам най-доброто от себе си. По нетни съм около първите но почти не участвам в трибуната защото темите са крайно безинтересни и еднообразни. Както се казва "По делата ще ги познаете" Smiley
Иначе се съмнявам точно бразилците да разберат какво си говорим тук, все пак преводача не е усъвършенстван чак толкова.

Ако трябва да бъда честен това, което ме дразни адски много е писането на латиница в трибуната. Единственото, което искам от отбора ни е да пише на български език използвайки кирилицата в Трибуната и Обявленията. И оправдания от сорта "нямам кирилица" просто са нелепи и смешни. Лидер, ако четеш случайно моля те вземи отношение по този въпрос.
Е, ся и ти почна  Grin bgflag
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #474 -: Ноември 10, 2014, 18:04:01 »

Сами нема да си повярвате какви чудеса може да направите ако някак си избиете егото, ако го има, ако се изслушвате помеждуси, ако снижите гордоста си, ако заедно дискутирате стратегиите, изслушвайки се, и дори и малко кристали да имате при сговор съм сигурен че ще смажете всичко на пътя си и тогава вече ще сте големи но дори и да загубите от ония с диамантените трезори то ще ви остане удовлетворението че сте направили всичко по силите си и сте смазали всичко, което е във възможностите ви. Тогава ще сте достоен отбор и никой дума няма да хвърли срещу вас.
А това вчера мина границите.

П.П. На всяко световно бразилците имаха аташета тук във нашия форум и разбират, всичко разбират Grin
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 18:15:43 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #475 -: Ноември 10, 2014, 18:47:38 »

Четох, четох и стигнах до това...

"Пичове, още има време да спрете да играете и да не очерняте това, което други градиха с безсъние и самоотверженост. За жалост вие сте срам за НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР с малки изключения. Повечето от вас не са дорасли да играят дори в най обикновен отбор в най шибаната ера а имат наглоста да си мислят че Националния е лъжица за устата им. Лично немам против да си извадите и по едно око, ще ви ръкопляскам ако заедно с това ръкопляскаме и на победите ви. Аз ще съм първия тогава който ще заплюе всеки казал лоша дума за вас. Уви, вие не сте отбор, вие сте позор.
Успех."


Това са твой думи от вчера. Доста мотивиращи и надъхващи слова.
Както и да е. Живи и здрави пък каквото сабя покаже. Няма да изпадам в дребнави спорове, но ако случайно пък вземе та изненадаме като постигнем нещо вземи си прочети пак този пасаж, за да видиш от дистанцията на времето как ще изглежда. Жалко.
Успех на всички!
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 18:53:30 от voin » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #476 -: Ноември 10, 2014, 23:41:41 »

Цитат
Четох, четох и стигнах до това...
  Стигна до това и нищо не разбра, щото това ти нарани самолюбието и мнението че си велик. За десети път ти го повтарям - този пост беше отговор на вашите писания в темата, които са позорни. Понеже си интелигентен ти го проумяваш.


Цитат
Сами нема да си повярвате какви чудеса може да направите ако някак си избиете егото, ако го има, ако се изслушвате помеждуси, ако снижите гордоста си, ако заедно дискутирате стратегиите, изслушвайки се, и дори и малко кристали да имате при сговор съм сигурен че ще смажете всичко на пътя си и тогава вече ще сте големи но дори и да загубите от ония с диамантените трезори то ще ви остане удовлетворението че сте направили всичко по силите си и сте смазали всичко, което е във възможностите ви. Тогава ще сте достоен отбор и никой дума няма да хвърли срещу вас.
А това вчера мина границите.

П.П. На всяко световно бразилците имаха аташета тук във нашия форум и разбират, всичко разбират Grin

Този ми пост визира случая ако недай си боже Господ е българин и съумее да ви накара да си примирите бесната гордост, която е без покритие все още, и се консолидирате та заиграете като отбор.

Бях помолен да си изтрия постовете щото ви демотивирали. Изтрих ги въпреки убеденоста си.
Сега относно "корифеите" - тези корифеи направиха от България величие в тази игра, правиха го в течение на три години и се пенсионираха. Те извършиха своето и дали ще се регнат или няма си е техна работа , не ваша. За сега сте прекалено малки и дребнави за да ги споменавате, камо ли да ги обвинявате че не са се регнали да ви изперат гащите.
Снощи тук писа човека участник н а три световни първенства и лидер на националния отбор. Не беше влизал от година и половина в този форум, влезе, прочете ви и се застреля.. Някой разпозна ли го, някой каза ли му - ела Динков, кажи нещо, дай да измислим нещо позитивно за отбора.

Сега относно това как се изказваме - виж братленце ние "кибиците" не сме ви длъжни с нищо на вас а по добре вие гледайте каква "продукция" ни предлагате. По цели дни и нощи си гризете гърлата в чатовете и си вадите очите от гордост и величие а ти си тръгнал да ми напомняш постове, които изтрих щото ви демотивирали Grin Вие никога не сте били мотивирани за да може некой да ви демотивира.
Което не се е пръчило, няма да се кози.

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #477 -: Ноември 11, 2014, 00:08:04 »

Влади,недей.Напълно съм съгласен,но щом е за добро-изтрихме.Снощи мислех да им напиша същото-да потърсят ТЕ помощ от бившите национали(да се поровят,да почетат,да се информират),не да чакат непоискана помощ,а накрая и да се сърдят.
Познавам 2ма човека от сегашния Отбор,които са там,играл съм с тях-доказали са се,вярвам им. Желая Успех на всички. *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #478 -: Ноември 11, 2014, 00:22:32 »

Влади,недей.Напълно съм съгласен,но щом е за добро-изтрихме.Снощи мислех да им напиша същото-да потърсят ТЕ помощ от бившите национали(да се поровят,да почетат,да се информират),не да чакат непоискана помощ,а накрая и да се сърдят.
Познавам 2ма човека от сегашния Отбор,които са там,играл съм с тях-доказали са се,вярвам им. Желая Успех на всички. *beer*

А Жоре, бях спрял и си изтрих постовете но интелигентния господин ми ги поства отново и ми ги хвърля в лицето щото бил явно обиден,  и то след като съм ги изтрил.
Аз доста ясно упоменах че не визирам всички и също знам 4-5 отлични играчи че и повече.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 00:24:09 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
-DENERIS-
Редник
*

Karma: +21/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #479 -: Ноември 11, 2014, 00:30:44 »

Хайде престанете вече, Влад с теб малко се засякохме Жоро с теб играем и в момента, престанете, никой не познавам от националния освен Стеф,това го казвам в случай ,че на някой му хрумне небивалицата , че адвокатствам на някой.а че преминахте границата е ясно на всички то не бяха обиди и унижение.Като толкова ви боли затова как ще се представи националния защо вие не сте там.Няма значение кой какво знае или не, кой колко ще вкара под формата на диаманти или не, щом са там значи са го заслужили УВАЖЕТЕ поне това , аз също се записах в квалификациите ,но ми обясниха ,че световното иска много време и пари и се отказах. Тези хора са се нагърбили със нелеката задача да се борят за БЪЛГАРИЯ докато ние си разпускаме всеки по света си УВАЖЕТЕ това, ако не можете да им помогнете то поне не им пречете. Успех на всички и много забавление. И да паднем и да бием пак ще се на пием  *cocktail*НАЗДРАВЕ
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!