Imperia Online България  
Април 18, 2024, 20:57:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 79001 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #450 -: Ноември 09, 2014, 22:54:40 »

Узунов, Стефане бре, Воден, къде се набутахте, мамка му. Бегайте колко ви краката държат.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #451 -: Ноември 09, 2014, 23:05:11 »

Пичове, още има време да спрете да играете и да не очерняте това, което други градиха с безсъние и самоотверженост. За жалост вие сте срам за НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР с малки изключения. Повечето от вас не са дорасли да играят дори в най обикновен отбор в най шибаната ера а имат наглоста да си мислят че Националния е лъжица за устата им. Лично немам против да си извадите и по едно око, ще ви ръкопляскам ако заедно с това ръкопляскаме и на победите ви. Аз ще съм първия тогава който ще заплюе всеки казал лоша дума за вас. Уви, вие не сте отбор, вие сте позор.
Успех.
Стига говори  щупоти  бре 
Секи  трябва да опита   кво лошо има  бия пдат о си е игра да не би и ти постояно да си бил и теб са те били
И  старите кучета  трабва да на учат  нещо младите
Може  да ви бият  но с високо дигната глава а не  да слушате  веро остапници    *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #452 -: Ноември 09, 2014, 23:08:50 »

Що се не регна да те бият теб братле.  Grin Сеиро мое си глеаш и по нето и на телевизоро.
« Последна редакция: Ноември 09, 2014, 23:11:54 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #453 -: Ноември 09, 2014, 23:14:31 »

Много ги разбирате нещата отстрани.Тези имали диаманти,онези много я умеели играта,версия 6 била диамантена или пък нямала номади.2 купи имаме вярно,класни и много по добри играчи са ги спечелили и това може да е вярно,обаче е вярно и друго достраша ги и се скриха никакви ги няма.Затова ще ни изтърпите сега нас докато си намерим стрелкичките за какво служат,докато се накараме като в детската градина,докато изгоним лошите извънземни от замаците и всички останали глупости които успеем да сътворим.Следващотото световно опитаите и вие пък да ви покажа аз тогава как се плюе отстрани.

До тогава можете да ни помогнете с някои друг съвет защото отбора носи името България не Петър Гошо или Драган.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #454 -: Ноември 09, 2014, 23:16:36 »

Добре казано. *bravo* страх ги било, а Grin
« Последна редакция: Ноември 09, 2014, 23:24:25 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #455 -: Ноември 09, 2014, 23:28:30 »

Може и да не е страх,знам ли може безсилие да е или пък да си имат друга работа хората.
Просто така като гледам не ги виждам,а вие?
Активен
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #456 -: Ноември 09, 2014, 23:35:59 »

Чудесно значи и сам можеш да ги питаш и да пишеш да знаем ,ако не е тайна де.И да им благодариш за класирането им миналата година благодарение на него може и да не сме последни тази година.Все пак 50к диаманти е много добра зестра  Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #457 -: Ноември 09, 2014, 23:37:32 »

 Grin Ужъст *freak*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #458 -: Ноември 09, 2014, 23:53:02 »

Ало   Писимистите  защо   като сте толква големи  играчи  не играте вия  ами само намирате мана  на хората
Стига  ния Българите мамата  сме си е*** ли ако  няма кои да ни оплюе  ния сами се плюем  ма то си е  и вродено в нас
Игра е се пак стига стесе  вживявали толква
 А  Галахате  аз версия  6  нея харесвам не сам  някои си  играч  голям   но  не сам  и писимист   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #459 -: Ноември 10, 2014, 00:04:54 »

Защо пък някой за нещо да мие виновен не ми е ясно.Вина нито търся в някои нито му вменявам такава.Само писах ако може да помагате а не да плюете,защотото ако имате възможност да помислите може да установите че плюете и върху себе си.Имаше квалификации и поради някаква причина се класирах седми и така попаднах в отбора.За това вината си е моя и поемам одговорност.Незнам как стана истината е че дори не се напъвах много,но според вас това едва ли е възможно Smiley .Понякога си мисля че сме играли 40 човека 30 се класирахме 3 резерви и 7 отпаднаха такъв небивал интере имаше.

Та ако има виновни за нещо аз ще съм единия от къде накаде вие.

ПП.Версия 6 даже не бях играл,но ми помагаха малко.
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 00:11:14 от ico78 » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #460 -: Ноември 10, 2014, 00:11:45 »

Ало   Писимистите  защо   като сте толква големи  играчи  не играте вия  ами само намирате мана  на хората
Стига  ния Българите мамата  сме си е*** ли ако  няма кои да ни оплюе  ния сами се плюем  ма то си е  и вродено в нас
Игра е се пак стига стесе  вживявали толква
 А  Галахате  аз версия  6  нея харесвам не сам  някои си  играч  голям   но  не сам  и писимист   *pardon*

Щото немам времето и парите за такъв формат. Не чете ли на зад кво си хортуват ората  в темата. Ета откъде да загребеш оптимизъм.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #461 -: Ноември 10, 2014, 00:29:22 »

Срамота *suicide*
Активен

един живот не стига ...
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #462 -: Ноември 10, 2014, 00:32:35 »

Щото немам времето и парите за такъв формат. Не чете ли на зад кво си хортуват ората  в темата. Ета откъде да загребеш оптимизъм.
От  искрицата  надежта в  хората които   бодуват  и играя  от  там
Но ти  мне   не искаш   и да чуеш
Добре я кажи ти тогава  защо  старите играчи  не  им се играеее  на си си   Ио  репортер   пак и не виждам  никави новини от теб
Почти  секи  играч  няма  време  и  пари  но не се оплаква  
Незнам  само едно  що се ядем  взаимно   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #463 -: Ноември 10, 2014, 00:36:52 »

От  искрицата  надежта в  хората които   бодуват  и играя  от  там
Но ти  мне   не искаш   и да чуеш
Добре я кажи ти тогава  защо  старите играчи  не  им се играеее  на си си   Ио  репортер   пак и не виждам  никави новини от теб
Почти  секи  играч  няма  време  и  пари  но не се оплаква  
Незнам  само едно  що се ядем  взаимно   *pardon*

Щото криеш виното и ракията и си ми черен. Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #464 -: Ноември 10, 2014, 00:41:22 »

Old.School:



Лека нощ. Надявам се утре да чета разумни неща в трибуна, обявления, чатове, форуми и седмицата да започне на чисто.
Активен

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!