Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:52:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78832 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #435 -: Ноември 09, 2014, 19:11:26 »

Със стена нито диалог се води, нито се спори....закъсахме го яко.  *crazy*
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #436 -: Ноември 09, 2014, 19:20:03 »

Аз не съм пуснал защото нямах никой в точките , но пък осигурих шпионажа .
 Grin Grin Grin  Голямо весело на това Световно.  
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #437 -: Ноември 09, 2014, 19:23:44 »

Куманов ти го е написал, че няма ред, Хвала за което. Ама ти и това няма да прочетеш, Иване.

Хвани стегни националите бе, какъв Лидер си ти ?? Не те ли е срам Huh?

Росен цял ден 1 сметка не можа да направи като хората.

Като не можете -кажете си, че не можете. Като не ви се занимава -кажете, че не ви се занимава. Какво се пъчите като глисти ?!

Ей, срам ме е, че се събрах с ************** да играя. С изключение на няколко човека.

.....
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #438 -: Ноември 09, 2014, 19:30:37 »

Значи,този път съм напълно съгласен.Убедих се и аз.Такова нещо не бях виждал.Мисля че Отон е съботирал отбора и е вкарал вътре по незнайни причини,големи недорозумения Grin Grin
ВКАРАЛ Е ДОНОРИ НА КРИСТАЛИ БОЛИ ГИ ДА НЕ КАЗВАМ КОЕ ЗА НИВОТО НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР .... НА ТЯХ ИМ ДАЙ САМО $$$$$$$$
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #439 -: Ноември 09, 2014, 19:40:50 »

Директен въпрос към Лидера на България:Имаш ли идея и стратегия за развитие на отбора в различните етапи на борбата?

Чакай да пита Росен да му разчете въпроса, че тук разни неща са много сложни за решение. Аз питах нещо в 9:51 часа и още нямам отговор,
даже съм го написал просто, за да е прекалено ясно за всички умствени потенциали...  *crazy*  Grin

Абе вас от къде са ви изкопали беееееееее един иска да биете крепостите с балисти и коне и някой друг таран...
друг смята че за замък ви трябва армия показва симулация на която излизате на 21 морал друг мисли че замъка е извънземен направо как може такова нещо не не не не направо не мога  Undecided Undecided

Всичко четеш ти, хиено  Grin Grin
Активен

Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #440 -: Ноември 09, 2014, 19:48:16 »

Май ще излезе за добре ,че се спрях на време  Cool
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #441 -: Ноември 09, 2014, 20:24:09 »

Да, няма как да гласуваш за него, защото не търпиш критика, а уж уважаваше чуждото мнение ?!?!
Или уважаваш мнението на тия, дето ти се милват на ЛС в играта и скайп, ей това са подмолни работи.

И спри с това "хейтъри" -мейтъри. Хората извън съюза с този диалог, който се води във форума, прозряха що за стока си и колко е умряло положението на СП.

Да не говорим, че втори ден в трибуна, е пълна анархия и не за друго, а защото ти не си човек на място. Ако търпеше критика и вникваше в нея,
то нямаше да се стига до тук. Това, че имаш възможности, не те прави пич, нито пък играч. Трябва АКЪЛ и преглъщане на Егото.

Спри да плюеш Стефан, защото не си играл с него, за да разбереш, че не греши и никога не казва нещо с цел да подведе хората !!!!
Активен

tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #442 -: Ноември 09, 2014, 20:27:01 »

https://www.youtube.com/watch?v=qdJZy_mnxaQ
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #443 -: Ноември 09, 2014, 20:35:47 »

С мен не си играл , предполагам на каква база е оценката ти .  Аз ли не говоря на български , не мога да разбера . Има правила тая игра , да си спечели лидерското място .

Да, сега ти търпя щуротията, то ми е достатъчно да си изкарам изводите какво е да играя 1 ера някъде с теб...мерси !  *crazy*
Като цяло, акцентирах върху търпението ти на критиката, а не за правилата и за лидерския вот. Аз ги знам перфектно, за разлика от 1/2 отбор. Но не се бия в гърдите!!
И, ти като си лидер в момента, за 20-и път ще ти го напиша, хвани стегни редицата. Дано и ти да можеш да четеш български.
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #444 -: Ноември 09, 2014, 20:42:13 »

Ето от тези глупости се притеснявах-от спорове,заради липсата на ветераните от 5-цата-просто защото 6-цата е различна и......знаете мнението ми за тази версия-и сега за огромно нещастие хора,членове на националния отбор на държавата,от която произлиза играта със всичките и версии се карат за простотии от невъзможност и въобще от диамантения фактор,който за разлика от версия 5 е много по-голям-пак казвам и се повтарям-във версия 5 съм печелил без пари,тук и 100 000 нето не достигам-но хора,съвет от мен-сплотете се,че тук в тая версия дето ако имаш пари си цар,трябва да сте задружни,включително и с другите държави,за да съборите бразилците.Аз не харесвам тази версия,но това не значи че принципите от старите първенства не важат.
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #445 -: Ноември 09, 2014, 20:48:42 »

@Четох , четох и разбира се не мога да взимам страна тъй като не  знам цялата история и мислех да не пиша нищо.........ноооооооооооо просто не можах да се сдържа когато teddykazandjiev отново подхвана темата за 5-цата и титаните  *hahaha*
Теду , вечен си и неповторим приятелю !

И аз имах тежък ден в играта за това пожелавам на всички ни по малко ядове и повече усмивчици.

Лека вечер на всички и най добре да излезете от форумът и от играта и да се насладите на вечерта вън от това мръсно животно наречено Империя Онлайн. Както се казва утрото е по мъдро от вечерта .

Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #446 -: Ноември 09, 2014, 20:54:27 »

По същата причина и аз не искам да съм лидер и реално АЗ НЕ СЪМ ЛИДЕР , аз съм просто един играч от националния отбор който е събран от кол и въже .Който иска да става лидер . Аз за хора които разцепват отбора вместо да го сплотяват няма да гласувам .

Искаш или не Искаш -ти си ЛИДЕРЪТ и ще си преглътнеш Егото и ще вдигнеш отбора.
Скачай на въже ако щеш, ако си човек на място, ще го направиш.  Wink
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #447 -: Ноември 09, 2014, 21:04:52 »

Отборът в момента е първи в групата , няма по-високо стъпало . Хората се учат . Ако спрете да обвинявате мен , за това че трети човек не може да постигне целта си може би ще имам повече време .

Аз го написах, ще го напиша и пак -ако има някой неясноти, вместо да отваря теми във форума и всички да му се смеят и/или да задава въпроси в "Попитай играч",
нека ни пита и ще му помагаме.

Ама, това че сме първи в групата, какво ? На това ли разчиташ след няколко дни ? Grin Айде стига...  Grin

Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #448 -: Ноември 09, 2014, 21:46:52 »

http://vbox7.com/play:e1164e7e  bgflag
Активен

-DENERIS-
Редник
*

Karma: +21/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #449 -: Ноември 09, 2014, 22:08:24 »

Страхотна реч *ok*

Направо не е за вярване, вместо да сте задружни и да си помагате кой с каквото може вие се дърлите като малки деца заради някакви глупости.Толкова много неща искам да ви кажа,че останах без думи, цялата ситуация е срамна за всички участници в нея, няма прави и невинни. Намерете път един към друг и довършете започнатото.Успех на ОТБОРА
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!