Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:07:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 79073 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #375 -: Ноември 05, 2014, 22:41:48 »

А отделно камъни плюс отделно акъл?


Ами, ако не вървят заедно, то ефект не виждам. Smiley
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #376 -: Ноември 05, 2014, 22:56:10 »

Ами, ако не вървят заедно, то ефект не виждам. Smiley
Нещо като Мая и Пепа ли?  Grin Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #377 -: Ноември 05, 2014, 22:57:53 »

Нещо като Мая и Пепа ли?  Grin Grin

Да, ама не качвай снимката, че ще я изтрия  Grin Grin
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #378 -: Ноември 06, 2014, 02:07:45 »

Петродоларите кой ше ги бие?

1   SOOLTAANMAHDI       780 729    *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ако си направим майтап и успеем да му блокнеме премиума за 2-3 дни сигурно ше ние метне по 20-30к диаманта рушвет  Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #379 -: Ноември 06, 2014, 02:21:15 »

Петродоларите кой ше ги бие?

1   SOOLTAANMAHDI       780 729    *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ако си направим майтап и успеем да му блокнеме премиума за 2-3 дни сигурно ше ние метне по 20-30к диаманта рушвет  Grin
Май май се готви сам да бие бразилците  Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #380 -: Ноември 06, 2014, 03:06:24 »


Ето коментара на един македонски колега след второто световно:

После мала анализа на победата на Бугарија увидовме дека имањето дијаманти и не игра клучна улога во победата. Заради фактот што кога ќе ги споредиме донациите на Бугарија со оние на тимот на Бразил можеме да видиме гигантска разлика.
Во тој поглед Бразил има донирано 14 440 дијаманти наспроти само 2 278 на Бугарија.

Изгледа дека на крајот сепак победија искуството и стратегијата.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #381 -: Ноември 06, 2014, 11:25:06 »

какви жени бе  Grin аз не я играя тая ............. версия-вие не го ли разбрахте това-давам съвети и не е нужно да ми се заяждате-жените,айде стига сега-в тая версия без диаманти нищо не става-версия 5 и класиките дори и без камъчета може да постигнеш сравнително много,а тук не става-та така че айде тихо-бразилците както се очертава с парите,които имат ще спечелят,а и като гледам колко са интелигентни някои просто не знам-жените КАКВО трябва да значи това ГЪБО! Аз няма да се занимавам с тея глупости и просто давам съвет от минали световни какво са правили хората,които освен с пари играеха и с мозък

Не се ли уморихте да пишете едно и също във всяка тема? Просто ми е чудно. Всички знаем съдържанието на Вашите постове - версия 6 не Ви харесва (обаче продължавате да коментирате в темите за нея, включително и за СП). Защо продължавате да коментирате, като не Ви харесва, не казвате нищо ново. И моля, въздържайте се от нецензурни определения като това, което изтрих в горната Ви публикация.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #382 -: Ноември 06, 2014, 11:42:54 »

Иранският отбор май го играе 1 човек Grin

1    SOOLTAANMAHDI    781 054
3    SOLTAANMAHDI    105 851
6    SOLTAN.MAHDI    62 615

Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #383 -: Ноември 06, 2014, 15:04:12 »

Извинявам се на всички, които ми писаха да помагат, но в момента чакаме отказалите се да реагират.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #384 -: Ноември 06, 2014, 16:05:41 »

Извинявам се на всички, които ми писаха да помагат, но в момента чакаме отказалите се да реагират.
Тези които искат да помагат може да играят по двама един акаунт на тези които не са много активни . Има 3ма отказали се които ако си дадат паролите ще е много полезно . И догодина имайте предвид че тва не може да са квалификации за национален отбор . Половината отбор не знае че има обход ..
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #385 -: Ноември 06, 2014, 16:35:56 »

В "задай въпрос" много проектонационали си попълваха знанията. С глас се смеехме, по точно ревяхме от скръб и ужаст и винаги сме се чудили от къде тази арогантност, наглост и безхаберие в тези хора, да нямат елементарни познания, да нямат "дим у гъза си" както се казва, а да се мислят за Дънкън Маклауд или най малкото за Алексадър Македонски.

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #386 -: Ноември 06, 2014, 16:36:05 »

Ето коментара на един македонски колега след второто световно:

После мала анализа на победата на Бугарија увидовме дека имањето дијаманти и не игра клучна улога во победата. Заради фактот што кога ќе ги споредиме донациите на Бугарија со оние на тимот на Бразил можеме да видиме гигантска разлика.
Во тој поглед Бразил има донирано 14 440 дијаманти наспроти само 2 278 на Бугарија.

Изгледа дека на крајот сепак победија искуството и стратегијата.
Тези които искат да помагат може да играят по двама един акаунт на тези които не са много активни . Има 3ма отказали се които ако си дадат паролите ще е много полезно . И догодина имайте предвид че тва не може да са квалификации за национален отбор . Половината отбор не знае че има обход ..

 Lips Sealed
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #387 -: Ноември 06, 2014, 17:05:15 »

Защо коментирам ли,защото въпреки коментарите ми нищо не се променя към добро,версията продължава да е все така бъгава еднообразна без друга раса,все със грешки и огромния диамантен фактор-когато я свалите от пазара оправите я и въведете нещо ново освен великите хора тогава ще ви кажа Браво,справихте се-направете номадски ханове,като велики хора-все пак сме българи и компанията е българска,а както знаем или поне аз като горд българин го знам, титлата на владетелите до покръстването е кан(хан),дори княз Борис първи Михаил е бил хан,преди да бъде покръстен от императора и да приеме името му-Михаил-Версията не работи както трябва-самите Вие Ваня,не можете да отречете колко много са темите свързани с това че има бъгове,а и какъв е смисъла играта да се връща назад-имаше една раса,това се промени,и сега като изключим Великите хора,по които трябва да също да се работи,та като изключим тях тази версия е стъпка назад-от 2-те раси 1-Има хора,които обичат импереца-НЕКА го играят,но да имат избор и хората,които обичат номада-Още на откриването казахте-ние ще въведем нови неща,но ще запазим и любимото на нашите най-стари фенове.Та ето пак ви улеснявам-направете Велики хора-това е страхотно между другото и ви похвалвам и вас Ваня и целия ви екип за това,но въведете номадски ханове,оправете бъговете трайно и тогава ще играя версията и ще си давам парите за нея-ето вместо д го мъдрите аз ви предлагам съвсем структурирано и изчерпателно какво да направите-Поздрави от Теодор Р. Казанджиев,успех и дано ме послушате,вместо да се заяждате  Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #388 -: Ноември 06, 2014, 17:49:30 »

Ееее Теди, Ваня къде и е вината за някой нередности в играта. Да не би тя да я е правила. Никой не може да вини някого че защитава това в което вярва. Можехме да я виним ако не правеше това. Чесно казано сега комуникацията екип-потребители е в пъти по-добра отколкото преди години. Ако ние така се изказвахме преди години на секундата да сме зависнали с перманентен бан до девето коляно.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #389 -: Ноември 06, 2014, 17:57:14 »

Защо коментирам ли,защото въпреки коментарите ми нищо не се променя към добро,версията продължава да е все така бъгава еднообразна без друга раса,все със грешки и огромния диамантен фактор-когато я свалите от пазара оправите я и въведете нещо ново освен великите хора тогава ще ви кажа Браво,справихте се-направете номадски ханове,като велики хора-все пак сме българи и компанията е българска,а както знаем или поне аз като горд българин го знам, титлата на владетелите до покръстването е кан(хан),дори княз Борис първи Михаил е бил хан,преди да бъде покръстен от императора и да приеме името му-Михаил-Версията не работи както трябва-самите Вие Ваня,не можете да отречете колко много са темите свързани с това че има бъгове,а и какъв е смисъла играта да се връща назад-имаше една раса,това се промени,и сега като изключим Великите хора,по които трябва да също да се работи,та като изключим тях тази версия е стъпка назад-от 2-те раси 1-Има хора,които обичат импереца-НЕКА го играят,но да имат избор и хората,които обичат номада-Още на откриването казахте-ние ще въведем нови неща,но ще запазим и любимото на нашите най-стари фенове.Та ето пак ви улеснявам-направете Велики хора-това е страхотно между другото и ви похвалвам и вас Ваня и целия ви екип за това,но въведете номадски ханове,оправете бъговете трайно и тогава ще играя версията и ще си давам парите за нея-ето вместо д го мъдрите аз ви предлагам съвсем структурирано и изчерпателно какво да направите-Поздрави от Теодор Р. Казанджиев,успех и дано ме послушате,вместо да се заяждате  Smiley

Избягвам заяждането, по принцип рядко пиша в Общи приказки и се меся на потребителите, но не мога да се стърпя. Ето пак един поглед по диагонал на публикацията Ви и ми е ясно. Тук хората обсъждат Световното първенство, не бъговете на версия 6, не това как сме се справили досега, не това че сме българи, не номад вс. имперец. Това, че Вие смятате, че версия 6 е еднообразна и т.н. си е Ваше мнение, ние всички - редовните участници във форума го знаем вече и не искаме отново и отново да четем едно и също. Пиша всичко това с най-добри чувства.  Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!