Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:53:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78844 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #255 -: Октомври 28, 2014, 12:15:13 »

Добро утро. Някой за подсилване? Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
gogata2013
Гост
« Отговор #256 -: Октомври 28, 2014, 12:16:46 »

Добро утро. Някой за подсилване? Smiley
Само мен недей  Grin
Активен
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #257 -: Октомври 28, 2014, 12:23:08 »

Няма, няма  Grin
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #258 -: Октомври 28, 2014, 12:30:10 »

Добро утро. Някой за подсилване? Smiley


и аз не искам
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #259 -: Октомври 28, 2014, 12:55:45 »

Карлос чел съм я тази тема братле , няма какво да кажа за това и не съм спамил . Общо взето съм съгласен с основното мнение който изхарчи най-много диаманти ще победи ,  не се успивам , не чакам последния момент да си преместя армията , не ми трябва подсилване  Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #260 -: Октомври 28, 2014, 12:57:01 »

Добро утро. Някой за подсилване? Smiley
Към мен ако може Smiley
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #261 -: Октомври 28, 2014, 12:58:05 »

Карлос чел съм я тази тема братле , няма какво да кажа за това и не съм спамил . Общо взето съм съгласен с основното мнение който изхарчи най-много диаманти ще победи ,  не се успивам , не чакам последния момент да си преместя армията , не ми трябва подсилване  Wink
И като я чете какво прецени? Че сме ти под нивото да драснеш един ред или какво?
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #262 -: Октомври 28, 2014, 13:04:49 »

И като я чете какво прецени? Че сме ти под нивото да драснеш един ред или какво?
Не Гога , няма какво да кажа за това чета и си мълча . Ако имам какво да кажа няма да чакам покана . За разлика от някои хора аз не давам оценки без да съм видял с очите си , то ще се види кой колко струва в това съм убеден  *ok* .
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #263 -: Октомври 28, 2014, 13:09:02 »

Не Гога , няма какво да кажа за това чета и си мълча . Ако имам какво да кажа няма да чакам покана . За разлика от някои хора аз не давам оценки без да съм видял с очите си , то ще се види кой колко струва в това съм убеден  *ok* .
Тъй де, според всеобщото мнение ти струваш теглото си в диаманти, лошо няма. Каква е визията ти за първи етап от световното?
Активен
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #264 -: Октомври 28, 2014, 13:14:50 »

Добро утро. Някой за подсилване? Smiley
Ако може бутни Smiley
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #265 -: Октомври 28, 2014, 13:21:30 »

Тъй де, според всеобщото мнение ти струваш теглото си в диаманти, лошо няма. Каква е визията ти за първи етап от световното?
Според всеобщото мнение... Може да си сигурен че армията ми е минавала през всеки замък на всеобщото мнение (който ми е бил х2 естествено ) , за това имам толкова фенове . Визията ми няма никакво значение , нито ще я споделя тука . Стратегията която ще избере отбора е важна , аз мога да дам предложения . Трябва да се обсъди за това казах който ще играе да ми прати на лично скайпа си примерно и да мислим . До тук виждам само болни амбиции , нищо позитивно ..
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #266 -: Октомври 28, 2014, 13:26:52 »

Според всеобщото мнение... Може да си сигурен че армията ми е минавала през всеки замък на всеобщото мнение (който ми е бил х2 естествено ) , за това имам толкова фенове . Визията ми няма никакво значение , нито ще я споделя тука . Стратегията която ще избере отбора е важна , аз мога да дам предложения . Трябва да се обсъди за това казах който ще играе да ми прати на лично скайпа си примерно и да мислим . До тук виждам само болни амбиции , нищо позитивно ..
Скайп дискусия вече има, но ако ти държиш да създадеш нова- няма проблем.  95% от хардкор играчите от България няма да се включат на това световно. Според мен е наложително дискусията да се започне от тук.  Тези "глави" не са за подценяване.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #267 -: Октомври 28, 2014, 13:31:49 »

Скайп дискусия вече има, но ако ти държиш да създадеш нова- няма проблем.  95% от хардкор играчите от България няма да се включат на това световно. Според мен е наложително дискусията да се започне от тук.  Тези "глави" не са за подценяване.
Не знаех , ще ти пратя скайпа ми да ме добавиш . Естествено всяка добра идея е добре дошла .
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #268 -: Октомври 28, 2014, 13:44:35 »

Трябва да се признае, че на тези квалификации ни беше дадена възможност да се позабавляваме...щом дори днешните базови атаки се спират с по 10к коне и стрелци и за играчите без претенции/като мен/ дори няма нужда от диаманти. Психологически добър подход, класирането ми е никакво, но е кеф да знаеш, че си издържал до края....или почти *pardon*
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #269 -: Октомври 28, 2014, 13:44:40 »

Хора защо така с рогата напред всеки път ??

Не виждам защо ще си показвате кой е по добър и кой колко може един на друг?
Покажете ни го на нас , играейки като отбор вместо да си мерите ония работи за пореден път!

Това е световно , няма аз , няма ти. Има Ние и мисля , че е крайно време всеки от вас класиралите се , да даде всичко от себе си за да помогне за изграждането на една добра комуникация която да спомогне за бъдещата стратегия защото с оглед на новите правила , определнео има нужда от такава.


Стегнете се малко , организирайте се и покажете какво можете като отбор изграден от опитни  и мотивирани играчи.

По погрешка се регнах за друг национален отбор и честно казано силно съжалявам за това защото въпреки всичкте 'лайна' аз исках да представям моята си страна .
Замислете се над горното и разберете , че тук вие не сте Old.School ; ratanasov1 ; cyberghost1 ; limbizeto и т.н.
Вие сте Българският национален отбор!

Доста се изписа за опитът на Old.School и това , че има пропуски във версия 6 тъй като е минало известно време от последно активните му участия.
Но нека не се лъжем , най важното за лидерът на един съюз не е да бъде с най големите познания за играта.
Много по важно е да умее да сплотява всички в съюзът около едничката цел , а именно крайната победа. А това се прави с много компромиси , тактичност и едно дтуго умение което не се описва с думи ( или го имаш или го нямаш ).
В този ред на мисли , днес Old.School отвори тема със призивът вие всички да се съберете и да поговорите за да може в крайна сметка да стане ясно дали Лидерът има качества да бъде такъв.и дали отделните играчи могат да преглътнат егото си и да застанат зад него въпреки личното им мнеине , че те повече заслужават тази позиция ( без знаение дали това наистина е така или не ).

И помнете , ние всички ви стискаме палци ( дори тези които ще играем за други държави ).


Поздрави и успех !
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 14:01:36 от didoqwert » Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!