Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:36:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78857 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #195 -: Октомври 24, 2014, 18:08:05 »

Прочети му мненията във форума и ще разбереш. Недей отново да причиняваш мъка, да чета романи.
Петък е, наздраве ! Баровете са наши Smiley *beer*
Прав си и за двете  Grin

Номади му липсват на човека, тцтцтц.

Баравете, баровете, баровете ,ей...  *beer*
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #196 -: Октомври 24, 2014, 20:24:11 »

Не само номади,а относно мнението на нашия модератор,въобще не ми пука,версията е бъгава-ето това е съществената разлика,а и също така има толкова хора,които пишат разбих се,та тази версия без диаманти нищо не става-победа няма-и то в огромно количество-тука и 100 000 точки не стигам-във версия 5 и 1 милион съм стигал с по единия безплатен и дори съм печелил-и сега пак ще го направим с пичовете от съюза ми Фифа,също така както и много хора са написали като Аgainhameleon,чийто мнения оценявам дълбоко,има подвеждащи описания и бъгове в геймплея и модула Великите хора и техните функции,а относно това че е Петък и че пиша романи-да изразявам се по-пълно от човек,на който пише Глобал Модератор,винаги защитава екипа На ИО дори да са сбъркали и не може да напише повече от 2 изречения-и да наздраве за теб,пий и не се бъркай,знаеш по-добре от мен че версията си им бъговете-нека я закърпят да въведат и номадски владетели,също так едно добро предложение-нека някой АДМИН го види-във версия 7 или подобрената 6-ца нека има номади и императори,на които да се слага екипировка като героя в травиан-броня меч,ботуши и тези предмети,заедно с вродените и придобите таланти да дават бонуси на армията и императорът да се бие използвайки тези оръжия-един вид супервойник на армията.Поздрави и по-леко със заяждането,защото аз за разлика от някои хора,ако искам мога да пиша кратко както по-горе,но и имам умствената възможност да пиша и дълго-някои хора не го могат Wink Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #197 -: Октомври 24, 2014, 20:31:46 »

Пиши колкото искаш. Явно от майтап не разбираш. Обещавам ти, повече майтап към теб няма да има Smiley

Не защитавам никой, дори в ИО не работя. Както й да е  Grin

Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #198 -: Октомври 24, 2014, 20:32:57 »

Пиши колкото искаш. Явно от майтап не разбираш. Обещавам ти, повече майтап към теб няма да има Smiley

Не защитавам никой, дори в ИО не работя. Както й да е  Grin


E как да не се напие човек ? Grin *beer* *beer* *sos*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #199 -: Октомври 24, 2014, 20:37:32 »

E как да не се напие човек ? Grin *beer* *beer* *sos*

Аз се местя в бара. Grin Скучно ми е в офиса  Sad

 *beer*
Активен

elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #200 -: Октомври 24, 2014, 20:49:41 »

Не само номади,а относно мнението на нашия модератор,въобще не ми пука,версията е бъгава-ето това е съществената разлика,а и също така има толкова хора,които пишат разбих се,та тази версия без диаманти нищо не става-победа няма-и то в огромно количество-тука и 100 000 точки не стигам-във версия 5 и 1 милион съм стигал с по единия безплатен и дори съм печелил-и сега пак ще го направим с пичовете от съюза ми Фифа.

Може ли една снимка на съюза Фифа, за да видим всички какви са нетните точки на съотборниците Ви.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #201 -: Октомври 24, 2014, 20:56:26 »

Малко да отклоня темата от сюреалистичните блянове на някои съфорумци -  след 16-та вълна имаме 57 непобедени в квалификациите, което за състава и усилията, които се полагат е мноого добре. Само че конкуренцията липсва, което не е добре. Първите 4-ма в класирането се крият като партизани, к'во става бре? Да не стане похарчи 1000 да изкараш 50 000?

Достигната е максималната стойност за депозиране.   bgflag
« Последна редакция: Октомври 24, 2014, 21:02:31 от gogata2013 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #202 -: Октомври 24, 2014, 21:01:10 »

И 3-ма от топа не знаят правилата на Световното. Сигурно и доста други...

Дано като направим отбора да ги знаят, че ще се откажа. Smiley


Браво, Стефо !
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #203 -: Октомври 24, 2014, 21:32:03 »

И 3-ма от топа не знаят правилата на Световното. Сигурно и доста други...

Дано като направим отбора да ги знаят, че ще се откажа. Smiley


Браво, Стефо !
Grin не се отказвай  Grin някои от участниците до края на първенството няма да ги научат   *hahaha* *freak*

 *beer*
Активен

AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #204 -: Октомври 24, 2014, 22:04:46 »

Какво и липсва на версията, я сподели? И вече си прехвърлих каквито диаманти останаха от квалификациите в бг17 - при 50 млн. злато за лихва диаманти ми не требет вече.

Grin всичко и е ШЕСТ на версията !
Само че като започне реалната надпревара между държавите няма кой да те остави да си лихвиш на спокойствие Wink
 А да не говорим че поне 50% от бразилците ще имат такива лични армии че ще пускат по две а може и по три едновременни атаки към замъци на други държави и тогава ще те питаме КАК Е ? СТИГАТ ЛИ ТИ ДИАМАНТИТЕ И МОЖЕШ ЛИ ДА ИМ НАСМОГНЕШ НА БРАЗИЛСКИТЕ ХАРЧОВЕ? *hi*
 Толкова е недопустимо да се ограничава  вместимостта на армия в замъците и в същото време да няма никакво ограничение на числеността на атакуващата армия когато тя е лична че само това обезсмисля целия труд който ще вложи някой за да притежава замък ако не разполага със неограничено количество диаманти !!!
 Добре помислете върху това положение преди изобщо да почнете да играете във тази надпревара Wink
 УСПЕХ Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #205 -: Октомври 24, 2014, 22:24:28 »

Вижте сега,след миналото Световно и голямото мрънкане на бразилците,последвало от голяма загуба на диаманти за ИО,сега всичко е ясно-те са.Както е и ясно че Марто почти никъде не играе,но играе навсякъде Grin Наздраве и внимателен уикенд за бат Стефо *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #206 -: Октомври 25, 2014, 10:14:48 »

Grin всичко и е ШЕСТ на версията !
Само че като започне реалната надпревара между държавите няма кой да те остави да си лихвиш на спокойствие Wink
 А да не говорим че поне 50% от бразилците ще имат такива лични армии че ще пускат по две а може и по три едновременни атаки към замъци на други държави и тогава ще те питаме КАК Е ? СТИГАТ ЛИ ТИ ДИАМАНТИТЕ И МОЖЕШ ЛИ ДА ИМ НАСМОГНЕШ НА БРАЗИЛСКИТЕ ХАРЧОВЕ? *hi*
 Толкова е недопустимо да се ограничава  вместимостта на армия в замъците и в същото време да няма никакво ограничение на числеността на атакуващата армия когато тя е лична че само това обезсмисля целия труд който ще вложи някой за да притежава замък ако не разполага със неограничено количество диаманти !!!
 Добре помислете върху това положение преди изобщо да почнете да играете във тази надпревара Wink
 УСПЕХ Smiley
Ако не ме лъже паметта, на световното 2013 атаките на лични армии към съюзни замъци бяха забранени.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #207 -: Октомври 25, 2014, 12:35:17 »

проучвания на защитника: атака стрелец 15, брони и мелее по 13. формация " Укрепен Център"



Следващите две атаки се спират със 7-ци, но доста укрепени (ров 10, доп.стена10, форт 12+) и провки с бонус на крепостта.

Нещо не ми харесва спирането с гарнизон като военне приход, така че едната ще е на полето (от алчност)  Grin Grin
« Последна редакция: Октомври 25, 2014, 12:37:09 от gogata2013 » Активен
Red_Skorpion
Редник
*

Karma: +19/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #208 -: Октомври 25, 2014, 14:09:26 »

Не,не са били забранени атаки от личен акаунт по съюзен замък,но атаките от личен акаунт бяха ограничени до 3 млн. войска,както и на съюзно ниво.  *rose*
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #209 -: Октомври 25, 2014, 14:16:48 »

Не,не са били забранени атаки от личен акаунт по съюзен замък,но атаките от личен акаунт бяха ограничени до 3 млн. войска,както и на съюзно ниво.  *rose*

Както е  редно да бъде.

Именно това показва , че ИО си дава ясна сметка колко неправилно е сегашното статукво след като на голям форум каъвто са световните игри това правило бива премахнато ( въпреки ,че не се знае дали и и тази година ще е така).

Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!