Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:55:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78847 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
SunnyDays
Гост
« Отговор #180 -: Октомври 23, 2014, 22:30:06 »

Извинете, но как вървят кфалификациите? (нямам време да чета много-много)
Биете ли ги или те ви тупат като за последно ? Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #181 -: Октомври 24, 2014, 07:29:43 »

Хубаво е че има хора,за които кфалификациите във тази диамантена версия вървят добре,надявам се да ни донест победа-макар че за мен тази версия е непълна има хора,които я харесват и а дано успеем да преборим онея откачалки от Бразилия-от къде ги вадят тея пари не знам
Бразилците може да ги биете на карти, на билички, на не се сърди човече или на други подобни игри  Grin но на това първенство и точно в тази версия, и в този формат на провеждане на първенството нямате шанс  *freak*
« Последна редакция: Октомври 24, 2014, 07:32:06 от The_God » Активен

didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #182 -: Октомври 24, 2014, 08:57:20 »

точно в тази версия, и в този формат на провеждане на първенството нямате шанс  *freak*
Няма как да не се съглася на 100%.

Във 5-цата със всичките трикове и закачки някак си успявахте да ги спрете.
Тук обаче просто не виждам как може да стане.

Никой от нас още не е виждал как изглежда картата но за мен там има доста сериозен проблем и той е именно:
"Всички акаунти от отборите победители в Груповата фаза запазват местата си на картата."

Това значи , че най бързият и диамантен отбор който вземе пръв 4-те замъка в неговият квадрант и развие храмът то той ще има огромно приемущество срещу останалите и те ще трябва да мислят евентуално не как да пазаят замъците от своят квадрант а как да вземат тези от квадранта на бразилците за да бутнат храмът.

Именно от тук се разбира за бразилците ще спечелят ( ако имат поне грам мозък де Smiley).
Уравнението е доста просто:
Победител = Най бързият
Най бързият = Най диамтеният
Нй диамантеният = Бразилия Smiley

Силно стискам палци да се окажа грешен или да сменят правилото в което всеки отбор запазва мястото си след квалификациите. Така би имало далеч повече място за стратегии и импорвизации!!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #183 -: Октомври 24, 2014, 09:06:44 »

Бразилците може да ги биете на карти, на билички, на не се сърди човече или на други подобни игри  Grin но на това първенство и точно в тази версия, и в този формат на провеждане на първенството нямате шанс  *freak*

Грешиш Божествений, имат огромен шанс ала нямат кристали. Кака ти Аманда ще бръкне под бюстието си и ще напълни шепите си с....
...огромни, твърди....
...кристали разбира се, които ще раздава от душа и сърце на афробразилците от поречието на Амазонка. Така че и аз съм на мнението че индианските племена от амазонската джунгла ще тържествуват ако разбира се брятята хървати не се съюзят с тях а в последствие не ги изпързалят, както се е случвало нявга одавна в едно друго време и с един друг отбор.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #184 -: Октомври 24, 2014, 10:03:09 »

Именно от тук се разбира за бразилците ще спечелят ( ако имат поне грам мозък де Smiley).
Уравнението е доста просто:
Победител = Най бързият
Най бързият = Най диамтеният
Нй диамантеният = Бразилия Smiley
Имат много мозък. Те няма да са първи само заради диамантите, но и заради стратегията и уменията, които имат в играта. Покрай нас и те се научиха да играят играта и то доста качествено, като по нищо не ни отстъпват.


Грешиш Божествений, имат огромен шанс ала нямат кристали. Кака ти Аманда ще бръкне под бюстието си и ще напълни шепите си с....
...огромни, твърди....
...кристали разбира се, които ще раздава от душа и сърце на афробразилците от поречието на Амазонка. Така че и аз съм на мнението че индианските племена от амазонската джунгла ще тържествуват ако разбира се брятята хървати не се съюзят с тях а в последствие не ги изпързалят, както се е случвало нявга одавна в едно друго време и с един друг отбор.
Противоречиш си  Tongue хем имат нашите огромен шанс, хем си на моето мнение "че индианските племена от амазонската джунгла ще тържествуват" . Да попитам къде е огромния шанс на нашите? Защото аз не мога да го видя.
Нявга хърватите станаха първи заради онзи отбор в онова друго време. Тази година формата е различен, а и има други отбори, които са способни да ги оставят без медал. Те нямат качествата да си извоюват сами медала...

Активен

didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #185 -: Октомври 24, 2014, 10:23:19 »

Покрай нас и те се научиха да играят играта и то доста качествено, като по нищо не ни отстъпват.

Мисля , че точно тук грешиш и за това казах ако имат поне грам мозък който да има даде липсващите им 2% за спечелването на медалите ( останалите 98% им го дават кристалите )

Доста различните правила на това световно със сигурмност изискват стратегия и предварителна подготовка а това изискв мисъл и планиране а не само познаниен относно играта!
Надаявам да не успеят да се ориентират и адаптират на своевременно.
Но ще оставя времето да покаже.

« Последна редакция: Октомври 24, 2014, 13:01:50 от didoqwert » Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
gogata2013
Гост
« Отговор #186 -: Октомври 24, 2014, 11:05:21 »

 Grin Кой ни мрази - под нас да лази  Grin

Ше бием бре, ако ще и центъра няколко пъти
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #187 -: Октомври 24, 2014, 12:42:07 »

Имат много мозък. Те няма да са първи само заради диамантите, но и заради стратегията и уменията, които имат в играта. Покрай нас и те се научиха да играят играта и то доста качествено, като по нищо не ни отстъпват.

Противоречиш си  Tongue хем имат нашите огромен шанс, хем си на моето мнение "че индианските племена от амазонската джунгла ще тържествуват" . Да попитам къде е огромния шанс на нашите? Защото аз не мога да го видя.
Нявга хърватите станаха първи заради онзи отбор в онова друго време. Тази година формата е различен, а и има други отбори, които са способни да ги оставят без медал. Те нямат качествата да си извоюват сами медала...


Никакво противоречие. Българите са добри стратези, тактици и едни от най-грамотните играчи.Шанса им е огромен ако имат диаманти. Но съм на твоето мнение защото ги нямат а игра  в тази версия на "голо дупе с чифте пищови" е обречена. Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #188 -: Октомври 24, 2014, 13:05:32 »

Ако някой ми беше казал, че на квалификациите тежките копия ще са ми основна единица- щях бая да му се посмея в началото, ама нямаше да съм прав.  Grin Shocked

това ще е в планинско гориста


а горе-долу това и се случи на Мименцето и в двете провки



« Последна редакция: Октомври 24, 2014, 13:36:33 от gogata2013 » Активен
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #189 -: Октомври 24, 2014, 14:20:50 »

http://prntscr.com/4z7osu
http://prntscr.com/4z7oz8

po 9M от желязо.дърво доход Smiley
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #190 -: Октомври 24, 2014, 14:41:59 »

Ще се строи почти 4-ри дена което значи ще ще стане готова едва  няколко дена преди краят на квалификациите но мисля довечера да пусна една 8-ца в столицата Smiley

Така като гледам май атаките на MimiPG бяха последните които се спират със 7-ци ( в случаите когато атаката е на 190% и отгоре ).
Не са малко ресурсите за 8-цата особенно с оглед малкото време в което ще влезе в действие но все пак ми се струва добра инвестиция.

Днешната я спрях и в двете провинции със балисти :

Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #191 -: Октомври 24, 2014, 14:47:51 »

Добра работа, Дидо!  Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
gogata2013
Гост
« Отговор #192 -: Октомври 24, 2014, 16:19:18 »

Ще се строи почти 4-ри дена което значи ще ще стане готова едва  няколко дена преди краят на квалификациите но мисля довечера да пусна една 8-ца в столицата Smiley

Така като гледам май атаките на MimiPG бяха последните които се спират със 7-ци ( в случаите когато атаката е на 190% и отгоре ).
Не са малко ресурсите за 8-цата особенно с оглед малкото време в което ще влезе в действие но все пак ми се струва добра инвестиция.

Днешната я спрях и в двете провинции със балисти :


Не се знае, имам още мегдан за укрепяване на 7-ците  Grin при тези атаки не вдигах стена и форт
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #193 -: Октомври 24, 2014, 17:53:19 »

Хубаво е че има хора,за които кфалификациите във тази диамантена версия вървят добре,надявам се да ни донест победа-макар че за мен тази версия е непълна има хора,които я харесват и а дано успеем да преборим онея откачалки от Бразилия-от къде ги вадят тея пари не знам
Какво и липсва на версията, я сподели? И вече си прехвърлих каквито диаманти останаха от квалификациите в бг17 - при 50 млн. злато за лихва диаманти ми не требет вече.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #194 -: Октомври 24, 2014, 18:01:39 »

Какво и липсва на версията, я сподели?

Прочети му мненията във форума и ще разбереш. Недей отново да причиняваш мъка, да чета романи.
Петък е, наздраве ! Баровете са наши Smiley *beer*
Активен

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!