Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:54:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 79010 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 09, 2014, 19:25:28 »

момци,лидера в класацията на бг е отявлен мазохист,без никаква идея за отборна игра.верно е,пари налива.но при него това е по скоро недостатък отколкото полза/.бил съм го и на лично и на съюзнно ниво.казвам го,защото колкото и да разбирам или не разбирам играта на световно не бих си позволил да ида,за да не изложа отбора.ханкрум и офснп ще го направят със сигурност.да не говорим че хана си нямаше идея как се играе петицата,а какво остава за 6 версия.която даже да е играл е било лаишки.видях кои са в отбора и реших да споделя мнението си,.дано поне виктория и другите направят нещо,щото иначе сме жив зян
Активен
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 09, 2014, 19:27:53 »

и още нещо към галахад. ако може де.не обръщаи внимание ,моля те на дребни задявки и закачки .по добре отразяваи световното.по добър от теб в това не съм виждал,с което и другите са съгласни предполагам
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 09, 2014, 19:42:33 »

http://prntscr.com/4ugjfs  бразилци
http://prntscr.com/4ugihp  мамалиги
http://prntscr.com/4ugitf    бг
http://prntscr.com/4ugkyf  хървати
http://prntscr.com/4ugl32   турци
Като цяло мн мн мн сме назад с нетото ..... да не говоря че имената който виждам са меко казано смущаващи . Cry
Grin ти какво очакваше  *pardon*  *hahaha*

Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #33 -: Октомври 09, 2014, 20:58:40 »

Кисело е гроздето....за тези,които от рано правят анализи и злорадстват.

Успех на всички участващи-забавлявайте се.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #34 -: Октомври 09, 2014, 21:55:36 »

Много слаби резултати. Първи формат ми е, лоша гледка. Не отварям още, да видя кой на къде и какво ще става.
Леко разочарование виждам в себе си, предвид високите очаквания, които имах за играчите ни. Сигурен съм, че е още рано и ще се раздвижим.  Wink
« Последна редакция: Октомври 09, 2014, 22:18:29 от Th3l3g3nD » Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 09, 2014, 22:31:02 »

Нашите играчи както винаги са ниво и то далеч пред останалите нации, но други фактори ще ги дърпат назад и ще направи невъзможна крайната победа  Wink
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #36 -: Октомври 09, 2014, 22:52:55 »

Просто формата е 1 процент класа и 99 процента пари-ето защо онея педали са много по-мощни-щото българина взима 250  евро а онея взимат по 1000,може и повече,някой да ме поправи ако греша,та както винаги-игрта е българска българите са страхотни ам нема кинти както се пееше в една песен,а и бъговете на версията спъват някои хора-аз видях за кво ств въпрос-няма да давам пари,защото знам че бразилците просто ще дадат много повече-както каза колегата по-горе забавлявайте се ако ви харесва версията-на мен не ми харесват бъговете и паричния фактор,за него и във версия 5 не ми е харесвал но ккто и да е-аз съм със версия 5,хората с версия 6 просто д си гледат кефа и да не се напрягат-онея като са болни нека дават пари с хилядите му
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Октомври 09, 2014, 23:32:22 »

Много слаби резултати. Първи формат ми е, лоша гледка. Не отварям още, да видя кой на къде и какво ще става.
Леко разочарование виждам в себе си, предвид високите очаквания, които имах за играчите ни. Сигурен съм, че е още рано и ще се раздвижим.  Wink
Трудно се играе срещу хора с повече диаманти.Опитай.Тогава може да не си толкова ироничен и надменен като ти набият канчето.
Забавлявай се и ти,желая ти го.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #38 -: Октомври 10, 2014, 00:56:13 »

Както казах, забелязвам няколко стари муцуни - грамотно играещи, можещи и знаещи. Но не стигат и за посев. Хей тук ми е кеф да видя един стар враг - Аквауотър+Йозови. Това ще е страшен плюс за отбора. Убохти също. Галин Господинов също. Цвето. Хей такива играчи има ли нищо не е изгубено. Ма няма. Затова гроздоберачите ще пият кисело вино, да не кажа - оцет.
Но  нека проследим и да видим. Може някоя магия да помогне. То пък го няма Мерлин.
Три световни бях най големия оптимист. Е на това се мъча някак си от пръсти те да изсмуча малко оптимизъм но не ми се получава.

Играчи, регнали се на квалификациите ако ти постна да прочетеш какви въпроси задават в "задай въпрос" ще се гръмнеш с нафтова пушка. На дали ще се забавляват дори. Магия и вещерство ще ни трябват Жоре, и то по много от всичко. За еврата да не говорим.

Арженти, това издание вестоносци няма да има. Ще гледаме в тубата репортажите от Отон на добър английски език Wink Grin
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 01:06:57 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #39 -: Октомври 10, 2014, 03:01:55 »

Момчета, класирането е по нации - дали първият българин ще е на 3000 нетни или на 3 000 000 - има ли въобще значение в квалификациите?
От гледна точка на формата на провеждане на световното и шансовете първите противници да са " буфосинхронисти" - има ли смисъл да се харчат диаманти до последната фаза?
Не гоним рекорд в квалификациите - трябва да сме поне едно над 31-вия *pardon*

Хардкор играчи си требет, що си мислите , че няма да "изгреят"след 4-тата вълна?
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 03:10:26 от gogata2013 » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #40 -: Октомври 10, 2014, 03:08:53 »

Просто формата е 1 процент класа и 99 процента пари-ето защо онея педали са много по-мощни-щото българина взима 250  евро а онея взимат по 1000,може и повече,някой да ме поправи ако греша,та както винаги-игрта е българска българите са страхотни ам нема кинти както се пееше в една песен,а и бъговете на версията спъват някои хора-аз видях за кво ств въпрос-няма да давам пари,защото знам че бразилците просто ще дадат много повече-както каза колегата по-горе забавлявайте се ако ви харесва версията-на мен не ми харесват бъговете и паричния фактор,за него и във версия 5 не ми е харесвал но ккто и да е-аз съм със версия 5,хората с версия 6 просто д си гледат кефа и да не се напрягат-онея като са болни нека дават пари с хилядите му
Преди да плещиш абсолютни простотии, погледни темите за световно 2013 - поне да си оправиш малко  "пропорцията".
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 03:18:50 от gogata2013 » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #41 -: Октомври 10, 2014, 08:13:06 »

Лежерно, лежерно, после в груповата фаза ще се навакса. Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #42 -: Октомври 10, 2014, 11:31:59 »

Преди да плещиш абсолютни простотии, погледни темите за световно 2013 - поне да си оправиш малко  "пропорцията".

А така капитана, накарай се на сержанта публично Grin  Диамантите разказват играта, ей това е. Преди значението им беше по-слабо отколкото сега. Само като вземат по един голям пакет от 399 йоро, дори само 5 човека от чуждестранските съюзи и иди ги гони. Ще има и за тях и да раздават във следващата фаза и на съотборниците си. Могат да си гласят каквото си щат, и идеални императори генерали с каквито им скимне умения и абе всичко каквото пожелаят.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 10, 2014, 11:47:11 »

Трудно се играе срещу хора с повече диаманти.Опитай.Тогава може да не си толкова ироничен и надменен като ти набият канчето.
Забавлявай се и ти,желая ти го.

Няма да играя и да ми бият канчето -бъди спокоен. Нямам време.

Лек ден, Жоро.  Забавлявай се и ти  Cool
Активен

AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #44 -: Октомври 10, 2014, 11:50:26 »


[/quote]
Трудно се играе срещу хора с повече диаманти.Опитай.Тогава може да не си толкова ироничен и надменен като ти набият канчето.
Забавлявай се и ти,желая ти го.

 Тя неговата цел е съвсем различна Wink
 
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!