Imperia Online България  
Април 16, 2024, 17:51:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 78956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #345 -: Ноември 05, 2014, 15:24:51 »

необходимо и достатъчно условие е кандидатите да знаят правилата на версия 6  Grin Grin  *suicide*

xaxa  Grin Grin Не се сдържах  Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #346 -: Ноември 05, 2014, 15:46:57 »

След леко побутване вчера, аржентинците се събудиха. Mен явно ме нарочиха като "медийна звезда" и първата паднала крепост от отбора беше моята, та после ми се наложи да възстановявам "репутация" по най-близкия аржентинец в обхват. От гледна точна на часови зони групата е супер - до последно ще се грабим когато другите са off.

В момента има трима отпаднали от отбора, чийто акаунти са поети от съотборници: един въобще не влезе, наглеждач разби армията на втори в независим град и момчето се отказа, и трети, който на втори ден се отказа поради липса на време. Така че , има свободни акаунти за желаещи.
 
Другото не е за казване още  Grin Grin Grin
Че те тия 3 мата зако изобщо са играли тези квалификации  *scratch* *scratch* *scratch* *scratch* *scratch*
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #347 -: Ноември 05, 2014, 15:58:52 »

 Grin Grin Grin
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #348 -: Ноември 05, 2014, 16:01:00 »

аз само си предлоjих услугите , нищо друго моля без обиди  *stop*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #349 -: Ноември 05, 2014, 16:48:10 »

необходимо и достатъчно условие е кандидатите да знаят правилата на версия 6  Grin Grin  *suicide*
аз не ги знам, но гаранция, че ще се справя по-добре от някои от другите участващи Grin  *freak*


Ами изкарвайте повече инфо от кухнята щото не всеки знае английски за да следи Предаванията на Отон, а и знаем добре че тяхната истина и виждане на събитията не се покриват точно с нашите виждания на реално протекли събития. но може и да греша Grin
Влад много добре знаеш, че и тази година няма да е по-различно от никоя друга. Още е скучно, заради новия формат. Да минат груповата фаза тогава ще стане интересно Wink Засега очаквано водят в групат без конкуренция и без да си дават зор ще се класират...



В Първа група е интересно, но би трябвало поляците да успеят да спечелят първото място, освен ако немците не трансферират Цвето към тях Grin На мен ми е интересно какво се случва в Осма група, засега там е най-оспорвана битката. Дали сърбите се пазят за втората фаза или сме свидетели на изненада, предстои да видим...
« Последна редакция: Ноември 05, 2014, 16:55:34 от The_God » Активен

dimka_330
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #350 -: Ноември 05, 2014, 16:54:53 »

Smiley
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #351 -: Ноември 05, 2014, 16:55:15 »

аз не ги знам, но гаранция, че пак ще се справя по-добре от някои от другите участващи Grin  *freak*

Влад много добре знаеш, че и тази година няма да е по-различно от никоя друга. Още е скучно, заради новия формат. Да минат груповата фаза тогава ще стане интересно Wink Засега очаквано водят в групат без конкуренция и без да си дават зор ще се класират...



В Първа група е интересно, но би трябвало поляците да успеят да спечелят първото място, освен ако немците не трансферират Цвето към тях Grin На мен ми е интересно какво се случва в Осма група, засега там е най-оспорвана битката. Дали сърбите се пазят за втората фаза или сме свидетели на изненада, предстои да видим...
Вярвай ми няма скука тука, всеки ден се изненадваш все повече и повече.  Grin Grin
Има поне двама българи при швабите  Grin Grin Grin
Активен
dimka_330
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #352 -: Ноември 05, 2014, 16:58:06 »

естествено в цял свят има българи Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #353 -: Ноември 05, 2014, 17:04:05 »

естествено в цял свят има българи Wink
ама не всички цъкат ИО в бг рийлм  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #354 -: Ноември 05, 2014, 17:18:32 »

Нема лошо и Цвето да играе за Доичланд. Wink Grin Ще е интересно.

Има ли дарители?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #355 -: Ноември 05, 2014, 17:19:49 »

Нема лошо и Цвето да играе за Доичланд. Wink Grin Ще е интересно.

Има ли дарители?
И кръводарители няма, всички се пазят , мамицата му.  Grin Grin

Нямам никакво желание да играя срещу Цвето на световното, как да му пусна палеж кат ше ме изгони от съюза  Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #356 -: Ноември 05, 2014, 17:25:57 »

 Grin Grin
Уаоу, сега загледах Амазонците. Богати са поданиците на Дилма Русев. Двойно на нашето нето че и више.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #357 -: Ноември 05, 2014, 17:27:56 »

Grin Grin
Уаоу, сега загледах Амазонците. Богати са поданиците на Дилма Русев. Двойно на нашето нето че и више.
Имаме теологичен спор кога то точно се отварят едни неща, ама ше го решим във втората фаза, когато и аз започна да ги отварям всичките  Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #358 -: Ноември 05, 2014, 17:31:43 »

Кой е лидер на БГ?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #359 -: Ноември 05, 2014, 17:34:46 »

Кой е лидер на БГ?
http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/groupphase/  - първият в калсирането по нетни в групата
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!