Imperia Online България  
Април 20, 2024, 02:13:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВЕТОВНОТО 2014  (Прочетена 79069 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tojara90
Редник
*

Karma: +16/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 36



Профил
« Отговор #270 -: Октомври 28, 2014, 13:57:23 »

Три пъти УРА за didoqwert!
Много точно казано. Стискам палци на всички наши сънародници и ще помагам с каквото мога.
 Smiley
Активен

Нищо велико на света не е извършено без страст.
gogata2013
Гост
« Отговор #271 -: Октомври 28, 2014, 14:03:01 »

Хора защо така с рогата напред всеки път ??

Не виждам защо ще си показвате кой е по добър и кой колко може един на друг?
Покажете ни го на нас , играейки като отбор вместо да си мерите ония работи за пореден път!

Това е световно , няма аз , няма ти. Има Ние и мисля , че е крайно време всеки от вас класиралите се , да даде всичко от себе си за да помогне за изграждането на една добра комуникация която да спомогне за бъдещата стратегия защото с оглед на новите правила , определнео има нужда от такава.


Стегнете се малко , организирайте се и покажете какво можете като отбор изграден от опитни  и мотивирани играчи.

По погрешка се регнах за друг национален отбор и честно казано силно съжалявам за това защото въпреки всичкте 'лайна' аз исках да представям моята си страна .
Замислете се над горното и разберете , че тук вие не сте Old.School ; ratanasov1 ; cyberghost1 ; limbizeto и т.н.
Вие сте Българският национален отбор!

Доста се изписа за опитът на Old.School и това , че има пропуски във версия 6 тъй като е минало известно време от последно активните му участия.
Но нека не се лъжем , най важното за лидерът на един съюз не е да бъде с най големите познания за играта.
Много по важно е да умее да сплотява всички в съюзът около едничката цел , а именно крайната победа. А това се прави с много компромиси , тактичност и едно дтуго умение което не се описва с думи ( или го имаш или го нямаш ).
В този ред на мисли , днес Old.School отвори тема със призивът вие всички да се съберете и да поговорите за да може в крайна сметка да стане ясно дали Лидерът има качества да бъде такъв.и дали отделните играчи могат да преглътнат егото си и да застанат зад него въпреки личното им мнеине , че те повече заслужават тази позиция ( без знаение дали това наистина е така или не ).

И помнете , ние всички ви стискаме палци ( дори тези които ще играем за други държави ).


Поздрави и успех !

Събрахме се вече и имаме очаквания за теб- да си третият в четата  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Октомври 28, 2014, 14:05:48 от gogata2013 » Активен
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #272 -: Октомври 29, 2014, 10:03:45 »

Toй ще играе за УСА Smiley Иначе как ви мина днешната отбрана Smiley

http://prikachi.com/images.php?images/438/7691438Y.png

Това е без нито 1 купен диамант - само с дневният Smiley - 43то място
И 1 загуба по невнимание в началото ( армията беше в друга провка) Smiley

Доход от днес по 20М дърво и желязо
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #273 -: Октомври 29, 2014, 10:36:39 »

Браво бре Smiley

Бая коне си напускал SmileySmiley

Аз с оглед на фактът , че за елит и дума не може и да става , заложих на балисти и копия.




Даде по 25,5м от ресурс и даже реших лекичко да усиля утрешните атака , че ще ги спирам на крепостна .
За сега се движа добре но се опитвам да намеря контакти на другите момчета от отборът да видим дали биха имали нещо против да съм им лидер , че ще е кофти да ги поставя пред свършен факт .
Мислех дари да не пусна последните атаки и да се смъкна до 2-ро или 3-то място но сърце не ми даде с армията която съм направил Tongue
Ако пък чак толкова ги смущава , винаги може да гласуваме смяна след старта.


Лека за сега .

!!!!!'Българи Юнаци !!!!!!!
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #274 -: Октомври 29, 2014, 22:57:49 »

Българи Юнаци !!!!!!!

Стягайте се. Smiley
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #275 -: Октомври 30, 2014, 00:50:08 »

 Grin *xxx* Само Левски, завалиите, що им требваше да идват в Михайловград
« Последна редакция: Октомври 30, 2014, 00:52:07 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #276 -: Октомври 30, 2014, 10:54:56 »

Здравейте! Разумно проведени квалификации според мен. Никой не се е набутвал за диаманти. Гледам по моето представяне, което е постигнато с отваряне на до 4 сандък и 10 часов, когато беше изгодно. За самото световно, надявам се на добра игра от всички. Успех!
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #277 -: Октомври 30, 2014, 12:29:32 »

Днес са първите елитни , след работа ми се спи, не съм ги смятал, но видях, че като сложа по 11-12к от всичко ги спирам.Утре ли е последната атака....останаха ми трийсетина диаманта ще взема да ги прехвърля.
Активен
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #278 -: Октомври 30, 2014, 12:33:00 »

Това може да не е последната вълна , има време за още една атака Smiley
Активен
didoqwert
Лейтенант
***

Karma: +10/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #279 -: Октомври 30, 2014, 12:40:44 »

Утре вечер е последната атака и силно стискам палци да успея да я спра със 8-ци защото иначе не виждам от къде ще набавя толкова армия Smiley
Иначе от тези 4-ри пожара мисля да пусна поне два защото иначе загубите са големи а ще ми трябват единици за утре .
Активен

"Never wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it"
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #280 -: Октомври 30, 2014, 12:56:13 »

Е като ще е последната атака, да харчим банките Grin
Активен
UtherX
Сержант
**

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 61



Профил
« Отговор #281 -: Октомври 30, 2014, 13:32:43 »

Появи ли се елит-а става тежичко Smiley И аз мисля 1 или 2 провинции да спирам - ще сметна как ще е добре
Активен
ico78
Сержант
**

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

hooked member


Профил
« Отговор #282 -: Октомври 30, 2014, 14:26:17 »

От номадските нашествия Хаос е винаги последен,иначе и аз им загубих бройката.Ще посрещна само едната.Бих пропуснал и четирите , ако не е толкова късна битката да не губя от точките.
Активен
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #283 -: Октомври 30, 2014, 17:14:44 »

Не знам дали сте гледали лайв-а. Тази атака е предпоследна. Утре ще е последната атака. Ресурсите от последната атака няма да могат да се харчат. Направете си сметките, да няма изненадани. Аз почвам да си харча банката за аскер Smiley Поздрави!
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #284 -: Октомври 30, 2014, 17:18:03 »

Не знам дали сте гледали лайв-а. Тази атака е предпоследна. Утре ще е последната атака. Ресурсите от последната атака няма да могат да се харчат. Направете си сметките, да няма изненадани. Аз почвам да си харча банката за аскер Smiley Поздрави!
Дам добре прав си добре че след 5 тия път в който питаш Вики реши да ми отговори и да уточни този въпрос Smiley
btw   отвсякъде българи и всеки втори чужденец валят похвали и добри отзиви за теб Smiley Браво  *ok*
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!