Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:32:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битка на Ера 3  (Прочетена 2688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Segami
Гост
« -: Септември 19, 2014, 12:04:29 »

Тъй като приключва лятната ера, публикувам най-кървавата битка (според мен е много добра!)
И двамата играчи са на много високо ниво и смятам че трябва да уважим времето и ресурса който са дали за да видим това!

Активен
karsa_orlon
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #1 -: Септември 19, 2014, 21:59:57 »

Приятелю мисля, че тази битка е по-добра, съотношението на загубите го доказва Wink, но все пак аз не съм ти шеф и те разбирам Smiley, а ето я и самата битка Tongue
http://prntscr.com/4ococ3
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Септември 21, 2014, 12:11:28 »

На тази скучна ера, само съюзните битки си струват до момента. Smiley

Тия паладини се правят за 3 дни, даже 226к съм пуснал, ама тая армия вчера дето я разбихте за 1 млн. военни точки, надали се прави толкова време Smiley

Невенчо да пуска новата партида, че мачове има и няма да го чакам цял ден  Grin
Активен

universalniq
Редник
*

Karma: +3/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #3 -: Септември 21, 2014, 16:54:51 »

Браво на Кинофф  за битката
« Последна редакция: Септември 21, 2014, 18:49:52 от universalniq » Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #4 -: Септември 22, 2014, 05:32:56 »

На тази скучна ера, само съюзните битки си струват до момента. Smiley
То на тая версия само съюзните битки са интересни.

Тия паладини се правят за 3 дни, даже 226к съм пуснал, ама тая армия вчера дето я разбихте за 1 млн. военни точки, надали се прави толкова време
Точно толкова се прави - все пак е съюзна армия.
Дадоха ми ги, разбих ги.. Това им функцията на тия войници - да мрът и понякога да побеждават..  Tongue

Невенчо да пуска новата партида, че мачове има и няма да го чакам цял ден  Grin
Пуснал съм, отивай на мач.  Tongue

Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #5 -: Септември 22, 2014, 12:44:25 »

  То за кога вече да се пуска, като гледам тия 73 процента влияние, едва ли ще ги упущят, така че в края на месеца ще я зафатаме наново bgflag
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Септември 22, 2014, 19:37:10 »

  То за кога вече да се пуска, като гледам тия 73 процента влияние, едва ли ще ги упущят, така че в края на месеца ще я зафатаме наново bgflag

Скучни са последните 2 ери тук. В първата имаш яко бой,ама яко. Сега е лигава работа..но и хората са си виновни за това Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Септември 22, 2014, 20:21:14 »

Скучни са последните 2 ери тук. В първата имаш яко бой,ама яко. Сега е лигава работа..но и хората са си виновни за това Smiley
Напълно съгласен.Давам пример с моя акаунт-при играене с ограничено количество диаманти=цяла ера копане за смешния елит и когато го изкараш и трябва да се биеш,то дошло време за даряване Grin Скучно,едва ли ще го повторя някога.
п.п. И двете битки горе са със заспали нападащи Wink Хубави иначе....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Септември 22, 2014, 21:51:22 »

Напълно съгласен.Давам пример с моя акаунт-при играене с ограничено количество диаманти=цяла ера копане за смешния елит и когато го изкараш и трябва да се биеш,то дошло време за даряване Grin Скучно,едва ли ще го повторя някога.
п.п. И двете битки горе са със заспали нападащи Wink Хубави иначе....

Да, аз няма да се оправдавам, че гледах Лудогорец и снимах на 9-тата оставаща минута до връщането на армията ми в столицата  Grin Grin
Би ме, амбицира ме да си оправя армията и така. На Еленита организацията беше на ниво, ама не ми се рови за снимка. Скука !
Само касички бия -това е. Боят е на друго място -там кой спи и кой работи не е ясно   *hihi*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!