Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:16:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 3  (Прочетена 24489 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #60 -: Октомври 05, 2014, 17:12:39 »

Grin
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #61 -: Октомври 05, 2014, 22:04:38 »

колко жалко  *freak* а се надявах тая ера да се бием мулташки.. май-мода зове
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #62 -: Октомври 05, 2014, 22:48:51 »

Излезе нещо по-важно от играта.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #63 -: Октомври 05, 2014, 22:51:57 »

Едине и пини да има  па играт на последен  план   *beer* *beer* *freak* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #64 -: Октомври 09, 2014, 13:24:54 »

nasko baq nalql gledam ghost 2 koj li e polzval za mulenze?az imam podozreniq ama ste iz4akam  Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 11, 2014, 23:50:23 »

nasko baq nalql gledam ghost 2 koj li e polzval za mulenze?az imam podozreniq ama ste iz4akam  Grin
Не трябва да чакаш.Аз му помогнах за наливането.От де да знам че тази ера няма да има толкова пожарникари.Че и ти дори поне за сега не се проявяваш.Не че държа де не ме разбираи погрешно Cool Дори и аз заради простотиите ВИ предната ера си позволих лукса да се поналея.
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #66 -: Октомври 13, 2014, 14:52:47 »

Не трябва да чакаш.Аз му помогнах за наливането.От де да знам че тази ера няма да има толкова пожарникари.Че и ти дори поне за сега не се проявяваш.Не че държа де не ме разбираи погрешно Cool Дори и аз заради простотиите ВИ предната ера си позволих лукса да се поналея.

vseki igrae kakto si re6i ,nqma nujda da se opravdava6,tova koeto sam si napravi6 nikoj nemoje da ti go napravi(razbira se ne sum go izmislil az),neka ako iskat komentirat moralnite igra4i chingiz,ceco,doting
mejdu drugoto tazi era koj ste q provali?

Във форума се пише само на Кирилица. Бъдете така добри, да спазвате правилата.
« Последна редакция: Октомври 13, 2014, 21:50:33 от Th3l3g3nD » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 14, 2014, 11:34:48 »

За съжаление нямам необходимото време и желание, за да направя играта, която искам и която мога. Поради тази причина пуснах мод и искам да пожелая успех на настоящите ми съюзници както в играта, така и в залаганията  Wink Късмет момчета  *beer*
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #68 -: Октомври 14, 2014, 16:02:43 »

vseki igrae kakto si re6i ,nqma nujda da se opravdava6,tova koeto sam si napravi6 nikoj nemoje da ti go napravi(razbira se ne sum go izmislil az),neka ako iskat komentirat moralnite igra4i chingiz,ceco,doting
mejdu drugoto tazi era koj ste q provali?

Във форума се пише само на Кирилица. Бъдете така добри, да спазвате правилата.
Оправдавам се?Huh??Къде го видя просто го казвам.Да малко са останали играчи пред който да се чуствам виновен и да се оправдая за постъпката си.
Относно това кой ще провали ерата предната я опропастих те с морганка.Тя явно се стресна че хората могат да извадят повече мулета от нея самата предполагам.А на този етап не виждам някои да търчи с множество акаунти и да пали картата на ред...
Активен

a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #69 -: Октомври 14, 2014, 23:16:16 »

Oxи имаш специални поздрави от перошан с "...Покажи на тия хора как се мяташ,как го движиш,как го бараш..."  и https://www.youtube.com/watch?v=0WN79cA4Cds  *rose*
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #70 -: Октомври 14, 2014, 23:36:03 »

Оправдавам се?Huh??Къде го видя просто го казвам.Да малко са останали играчи пред който да се чуствам виновен и да се оправдая за постъпката си.
Относно това кой ще провали ерата предната я опропастих те с морганка.Тя явно се стресна че хората могат да извадят повече мулета от нея самата предполагам.А на този етап не виждам някои да търчи с множество акаунти и да пали картата на ред...
*freak*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #71 -: Октомври 15, 2014, 07:35:22 »

Oxи имаш специални поздрави от перошан с "...Покажи на тия хора как се мяташ,как го движиш,как го бараш..."  и https://www.youtube.com/watch?v=0WN79cA4Cds  *rose*
http://vbox7.com/play:0f4b1299  Tongue
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #72 -: Октомври 17, 2014, 18:36:33 »

Много интересно как titov беше капитулирал от mi4o , пък сега след ден-два , флагчето изчезна и в момента не е капитулирал . Дали защото видя че мичо няма повече войска и по някакви си негови начини е хакнал играта да махне флага, или просто играта си тъпа и развалена Huh??
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #73 -: Октомври 18, 2014, 07:46:57 »

Много интересно как titov беше капитулирал от mi4o , пък сега след ден-два , флагчето изчезна и в момента не е капитулирал . Дали защото видя че мичо няма повече войска и по някакви си негови начини е хакнал играта да махне флага, или просто играта си тъпа и развалена Huh??
Вашия  саюз    им  беше   обявоил  война    и     нали знаеш  че   при  война нема  капитолаци    *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #74 -: Октомври 18, 2014, 09:03:47 »

проблемът е ,че вече БЕШЕ КАПИТУЛИРАЛ , затова войната им беше обявена !!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!