Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:51:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Загубени точки на мой съюзник  (Прочетена 1697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Септември 16, 2014, 18:34:17 »

Здравейте,уважаеми администратори,вчера благодарение на горе споменатия съюзник и неговите точки станахме на 5 милиона и създадохме пунктове-след като дари армия играчът остана на 1.6 милиона точки-ЛИЧНО ГО видях в профила му-днес се будя аз влизам в империята-на мен акаунта ми ок ама на него му е паднал със 400 000 точки-не е бил нападан,защото хората които са му в обхват да го нападат също са от нашия съюз,той писа на съпорта-те му били казали че той никога не е достигал това развитие-а аз го видях с очите си,той каза че е все тая и че ще се възстанови,коет си е така при неговия опит и развитие,НО се чудя какво е това нещо-човека ви дава доста голям процент от заплатите с покупките си,както и по-голяма част от съюза-накрая от него да изчезват 400 000,защото видиш ли дарил 50 000 армия за пункта-е тва да не е златната армия бе-невиждано нето 400 000 за 49 500 войника-искам някой админ бързо да вземе мерки,защото човека най-малкото плаща за камъчетата ви и е номер 1,освен тов е страхотен съюзник и лидер,и някакси да се изпаряват 400 000 нето-това са глупости,надявам се проблема да бъде разрешен-защото той вчера беше на толкова-1л6 милиона след като дари войската в пункта.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Септември 16, 2014, 20:41:25 »

Привет,

Играчът да хване да напише 1 и-мейл от регистрационната си поща на имейла на ИО: support_bg@imperialsupport.org
Да посочи всички доказателства за проблемите, ник и свят и да комуникира директно с екипа.

Много по -лесно се извършва комуникацията така, от колкото през трето лице. Smiley

Приятна вечер.  Smiley
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #2 -: Септември 16, 2014, 20:49:14 »

Еми те му казаха че не е имл такива точки-да не мислите че щом пиша тук във форума той вече преди това не е писал на пощата-резултата няма-такива точки не е имл тоя човек
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Септември 16, 2014, 21:16:29 »

Админи ви пишат и на двете места -на пощата и във форума. Щом там е започнала комуникация с екипа, няма нужда от тема тук.
Нека всичко се изясни там. Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!