Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 07:22:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рибарство  (Прочетена 8334 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SirTinkov
Гост
« Отговор #30 -: Май 19, 2008, 12:29:57 »

Хихихи...на Широка поляна е велико просто!Няма второ такова място!Не ми се мисли ако се съберем какво става..като почнат едни такива рибаро-имперск иистории...малии....онзи пуснал 10К фаланги да търсят сомовете..набарали някакъв 200кг....ахаааххаа
някаой си гол шаран , направил 10 ниво крепост , заградил го само с хишна риба , другия пък си хвърлил хайвера в 15 провибциии , ахахахахах  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #31 -: Май 19, 2008, 12:41:27 »

Почнат ли рибаро-имперските истории става опасно!
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #32 -: Май 19, 2008, 12:52:54 »

А за Ивайловградския язовир не съм много убеден, че ще хванете риба...на въдица, там мрежи му е майката, също както и на яз. "Арда", и двете места ми се губят във времето,   Smiley от поста ти разбирам че от 1-2г не си ходил натам? контрола там е доста засилен в момента вервай ми  *hmm* доста мрежари си изпатиха и то доста  >Sad а шараните с които го зарибяват от 2г са като калкани  *ok* тънки и широки като тави за готвене са и са над 3кг вече  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #33 -: Май 19, 2008, 13:35:28 »

Искаш ли да се обзаложим ? Познай какво става с една въдица от типа: "мухарка"  Wink

яз. Арда всъщност е: язовирен район “Арда”, който включва язовир “Студен кладенец" - с. Студен кладенец, обл. Хасковска и язовир “Ивайловград” – гр. Ивайловград, обл. Хасковска  Wink

Мерси за урока по география, аз живея в района пък досега не знаех, къде се намирам.За Ивайловградския всички местни могат да ви разкажат "легенди" за сомове-крави, които само лежали на дъното и дишали дълбоко, защото не могат да плуват.Ама я намалете от рибата, че ще гръмна децата  Grin Сега ако се поразровя ще намеря и снимки от време оного, но ме мързи...бяхме направили еко пътека към вилата на ЕРАТО  Smiley
Активен

Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #34 -: Май 19, 2008, 19:39:44 »

Ако ще ходите на реката покрай Югово,по добре подминете Лъки в посока с.Манастир ,че заради флотационната фабрика в Лъки рибата е ужасно канцерогенна
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #35 -: Май 19, 2008, 21:13:11 »

Нафтаа,викаш много рибари в империята. . . а аз за 2 дни преброих *WRITE 4-5 сериозни само  *write* нищо де,тъкмо 4-ка каре ще направим и един на скарата и бар плота  Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #36 -: Май 19, 2008, 22:16:33 »

Искаш ли да се обзаложим ? Познай какво става с една въдица от типа: "мухарка"  Wink

яз. Арда всъщност е: язовирен район “Арда”, който включва язовир “Студен кладенец" - с. Студен кладенец, обл. Хасковска и язовир “Ивайловград” – гр. Ивайловград, обл. Хасковска  Wink

опссссссс ...я сподели за мухарката ...да знам дали да я взимам ....не че се разделям с нея:)))
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #37 -: Май 19, 2008, 22:19:17 »

опссссссс ...я сподели за мухарката ...да знам дали да я взимам ....не че се разделям с нея:)))
задалжително в багажа за мухарката  Wink кефал много братле
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #38 -: Май 19, 2008, 22:23:39 »

ееее ....навихте ме Smiley)) ...аз твърдо съм на ивайловград ...та ако ще и сам да ги бъхта тия километри ...само да видя кога да яхам коня:)
Активен

djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #39 -: Май 19, 2008, 22:34:18 »

ееее ....навихте ме Smiley)) ...аз твърдо съм на ивайловград ...та ако ще и сам да ги бъхта тия километри ...само да видя кога да яхам коня:)
  *ok* ако останеш сам пиши ми на лични  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #40 -: Май 19, 2008, 22:35:01 »

Абе на мен от ПЛовдив ми идат къде 200 км,та на теб 350 не ти мърдат братле..
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #41 -: Май 19, 2008, 22:37:59 »

Абе на мен от ПЛовдив ми идат къде 200 км,та на теб 350 не ти мърдат братле..
по малко са ти братле,към 160км. до с.Дъбовец. . . . а до Малки Воден може и по малко да са  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
CrazyShit
Редник
*

Karma: +9/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #42 -: Май 20, 2008, 18:17:52 »

Аз мисля към Дунав да отидя да видя какво става,за няколко дена с екстри Wink  :cheesy:
Активен

Има само две безкрайни неща..,Вселената и глупостта,впрочем за Вселената не съм напълно сигурен.
Алберт Айнщайн
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #43 -: Май 20, 2008, 19:50:49 »

И аз мисля до дунав да отида.....да бия има няма 800км в двете посоки  *freak* *freak* ...веселба ще да е!
Активен
CrazyShit
Редник
*

Karma: +9/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #44 -: Май 20, 2008, 20:01:08 »

И аз мисля до дунав да отида.....да бия има няма 800км в двете посоки  *freak* *freak* ...веселба ще да е!

На мен ми е близо...има няма 10 километра хихихи!!Пък и съм се подготвил подобаващо Cool!!Ще има разходка с лодка   Grin [:-}
Активен

Има само две безкрайни неща..,Вселената и глупостта,впрочем за Вселената не съм напълно сигурен.
Алберт Айнщайн
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!