Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:31:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как може да се играе с мулти акаунти и да не те усетят  (Прочетена 3117 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #15 -: Август 22, 2014, 14:36:59 »

Ваня отговора дали ме устройва или не ми е все тая..............на 100% се играе с мултита и има доказателства и отговора не е правилен просто е вратичка и субективизъм............... знаете го и дали някой си върши работата или си пие кафето и пуска такива отговори по пощите ми е все тая вече...................... аз няма да играя тази игра щом за едни се прави изключение за други не ................... и тази провелка айде моля ви се направете я като хората ...........има IP има прехвъляне на ресурси от мултита по едно и също време и начин и с програми.................и пак ми казвате няма даказателства е няма да стане това че някой не се гледа работата а си дига краката за да си почива на стола е друга работа.......няма какво повече да пишааааааааааааа аз няма да играя тази ераааааааааааа БГ16 няма да си харача парите за диаманти при това положение ....................или да ви се моля да си гледате работата .Съжалявам че ме отказахте от играта
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!