Imperia Online България  
Април 18, 2024, 07:19:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как може да се играе с мулти акаунти и да не те усетят  (Прочетена 3116 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« -: Август 22, 2014, 12:40:44 »

 Smiley обяснете ми моля ви ................голям проблем ми е
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2014, 13:05:47 »

Премести си темата във ОБЩИ ПРИКАЗКИ  идоста народ може да ти помогне !
Тая тема тук е специализирана и екип ще ме накаже ако ти пиша в темата WinkGrin
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #2 -: Август 22, 2014, 13:08:07 »

Ами за мен е проблем и затова е тук ...............ако искат да ме наказват или да заключват темата все ми е тая.Решил съм че е проблем в ера БГ16 и това е .Ще си понеса наказанието с триене на акаунта ми това ми е ясно  Smiley
Активен
toto13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #3 -: Август 22, 2014, 13:15:05 »

Добре явно нещо сбъркано  и аз играя мулти хванете ме блокирайте и мен явно с признания да ви помогна щом уменията за друго не ви стигат  Grin и за да не ви затрудня преди да заключите темата ще ви кажа и ника да не се затормозите много  ""Bigpapa"  Figo leonsero  хайде давайте !!!!
Активен
toto13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #4 -: Август 22, 2014, 13:18:15 »

Писна ми от заплатаджий ходим си на работа колкото да си вземем надницата !!! А иначе халхабер си нямаме и даже не си правим труда да се научим !!!!!Дано ви задържът до пенсия че ..................... не ми се мисли  *rose* *rose* *rose*
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #5 -: Август 22, 2014, 13:33:24 »

И с признания не става ...........................субективизъм има и това ееееееееееее нема какво да ми обясняват че се правили проверки и тем подобни ..........на всички се отговаря с copy и paste на ел.пощи ................ до там стигнахме да ни третират като някой който са длъжни да им се молим или да се кланяме за да се спазват правилата на играта.................не са познали аз на никого не свалям шапка особено на тия админи дето даже и не те отрязават и ходят само да си вземат заплатата..............заплата въз основа на закупените диаманти мамка му и кво пак ние сме сбърканите че им ги даваме............. нямам мултита иначе с удоволствие и аз щях са ги постна тук да се знаят и да ме блокират
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #6 -: Август 22, 2014, 13:40:44 »

Ера БГ16 за мен вече е минало и аз бия мода и се махам писна ми от безхаберие
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Август 22, 2014, 13:40:58 »

Честно казано, не разбирам какво желаете от мен, какво искате да направя, Вие знаете ли? Искате да Ви кажа, как се играе с повече от един акаунт, без да те хванат, така ли? Питате грешния човек, аз съм тук за да отговарям на логични въпроси, да помагам на когото мога и с каквото мога. Изписахте една купчина думи, без да кажете нищо. Скоро ще заключа и тази тема, а ако публикувате друга със същото/подобно съдържание, ще бъда принудена да я изтрия и да наложа наказания според правилата на форума.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #8 -: Август 22, 2014, 13:43:52 »

Няма смисъл тази тема е послесловол на темата който заключи вече ................... имаше логични въпроси но останаха без отговор..... Затова аз няма да игра повече в тази ера и край с моя съюз и мо профил и на още няколко приятели
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #9 -: Август 22, 2014, 13:52:24 »

Горе долу към 10 души ще напуснем тази ера .................. причините драга ми админстраторке са ти ясни и без да ти обяснявам и ако накой ме попита ща кажа че заради вас се отказвам и което си е самата истина .Приятно copy и paste ти пожелавам. Аз не съм такъв да се кланям или моля на вас
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #10 -: Август 22, 2014, 13:56:39 »

И аз знам какво искам много добре за да пиша във форума което ми се случва май за първи път.Но вие не знаете или се правите какво да предприемете по въпроса .Приятен ден от мен ,едно бивш фен на ера БГ16
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Август 22, 2014, 14:03:24 »

Не, Вие, извинете ме, не можете да формулирате въпросите си, това, което открих като въпрос в миналата тема, получи отговор. В тази досега не откривам: казахте, че сте писали на пощата. Аз не съм запозната със случая Ви, не казвате имена, никаква конкретика, само неопределени, нахвърляни думи. Съжалявам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #12 -: Август 22, 2014, 14:04:14 »

Хайде чао ви край с БГ16 аз приключих
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #13 -: Август 22, 2014, 14:11:57 »

Ваня не съм седнал да си пиша глупости .......................точно и ясно попитах няколко пъти..................... тенденциозно се отклонява темата .............. както и да е щом не си запозната ясно колко те интересува.............провери колко пари давам на месец за тази игра моля............. и накрая да получа такова отношение не благодаря край .................СПИРАМ ДА ИГРАЯ В ЕРА БГ16 ЗАРАДИ АДМИНИСТРАТОРСКО БЕЗХАБЕРИЕ ЗА ПРОБЛЕМ ........................... и съм сигурен че доста приятели ще ме последват и мислят като мене........... Хайде успех Ваня и ти пожелавам да обърнете внимание за този проблем защото и в други ери се надига недоволство
ПРОБЛЕМА Е ЗАЩО НА НЯКОЙ ТЕНДЕЦИОЗНО СЕ ПОЗВОЛЯ ДА ИГРАЯТ С МУЛТИТА А ЗА ДРУГИ ВАЖИ ПРАВИЛОТО ЧЕ НЕ Е В РАЗРЕЗ С ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
ВТОРИЯ ПРОБЛЕМ Е ЗАЩО СЛЕД КАТО Е НАКАЗВАН НАСКОРО ИГРАЧ ЧЕ Е НАРУШИЛ ПРАВИЛАТА НЕ СЕ НАКАЗВА.................. А СЕ ОСТАВЯ ДА СИ ПРАВИ КАКВОТО ИСКА ................... ТОВА НЯКАКВО НОВО ПРАВИЛО ЛИ Е В ТАЗИ ИГРА АКО СИ НАКАЗВАН ПРЕДНАТА ЕРА СЕГАШНАТА ДА ИМАШ ПРАВО ДА СИ ПРАВИШ КАКВОТО ИСКАШ
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Август 22, 2014, 14:17:45 »

Ваня не съм седнал да си пиша глупости .......................точно и ясно попитах няколко пъти..................... тенденциозно се отклонява темата .............. както и да е щом не си запозната ясно колко те интересува.............провери колко пари давам на месец за тази игра моля............. и накрая да получа такова отношение не благодаря край .................СПИРАМ ДА ИГРАЯ В ЕРА БГ16 ЗАРАДИ АДМИНИСТРАТОРСКО БЕЗХАБЕРИЕ ЗА ПРОБЛЕМ ........................... и съм сигурен че доста приятели ще ме последват и мислят като мене........... Хайде успех Ваня и ти пожелавам да обърнете внимание за този проблем защото и в други ери се надига недоволство
ПРОБЛЕМА Е ЗАЩО НА НЯКОЙ ТЕНДЕЦИОЗНО СЕ ПОЗВОЛЯ ДА ИГРАЯТ С МУЛТИТА А ЗА ДРУГИ ВАЖИ ПРАВИЛОТО ЧЕ НЕ Е В РАЗРЕЗ С ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
ВТОРИЯ ПРОБЛЕМ Е ЗАЩО СЛЕД КАТО Е НАКАЗВАН НАСКОРО ИГРАЧ ЧЕ Е НАРУШИЛ ПРАВИЛАТА НЕ СЕ НАКАЗВА.................. А СЕ ОСТАВЯ ДА СИ ПРАВИ КАКВОТО ИСКА ................... ТОВА НЯКАКВО НОВО ПРАВИЛО ЛИ Е В ТАЗИ ИГРА АКО СИ НАКАЗВАН ПРЕДНАТА ЕРА СЕГАШНАТА ДА ИМАШ ПРАВО ДА СИ ПРАВИШ КАКВОТО ИСКАШ

Не се наказват акаунти тенденциозно. Ако няма доказателства в нашата система за докладвания от Вас акаунт (доколкото разбирам сте докладвали и не сте получили отговор, който Ви устройва), то ние не можем да го накажем. Няма правило, че ако е бил наказан предишната ера, сега не може да бъде повторено наказанието.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!