Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:18:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиране на акаунти!  (Прочетена 7236 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #30 -: Август 22, 2014, 10:08:06 »

Въпросът не е защо са блокирани а защо крадецът вика дръжте крадеца и аджеба защо толерирате това *pardon*
Именно ..................благодаря че го представи по този начин и дано да го разберат
Активен
toto13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #31 -: Август 22, 2014, 10:08:11 »

Но все пак нека да видим какви ще са резултатите от допълнителната ви проверка  *hihi* Да не ви пришпорваме да не объркате нещо трудно се работи под напрежение  *hahaha* *hahaha*
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #32 -: Август 22, 2014, 10:10:35 »

Добре , не може да споделяте, но твърдите че искате неоспорими доказателства които аз не мога да преценя какви са.....както и да е поне отговорете на меилете, правете проверката просто по сигнал след като няма как да разберем какво се брои за доказателство.
И малкото хора, които има в този свят ще спрат да играят, щом във ваш интерес е да толерирате мултиакаунтинг вместо хората , играещи по правилата и дори купуващи си диаманти като попове, за да е всичко ок. Ваша работа Wink
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #33 -: Август 22, 2014, 10:27:20 »

Драги ми админи...................... получих отговор на ел.поща както се е по привилата.
За пореден път се убеждавам и ще го споделя че това което отговорихте е крайно убидно за мен лично и най вероятно и за други по простата причина че позволявате да играят с мулти акаунти в ера БГ16.След извършената ви проверка която не разбирам точно какво е устанавила ми се отговори че въпросния акаунт имал скорошно наказание и следователно няма да го накажете най вероятно.
Бих запитал в какво се състой това наказание ...........с мъмрене ли или с нещо друго.След като наказанието е от предната ера следоватлено той може да си играе тази без проблем така ли да го разбирам админи.
Благодаря ви за отговора по ел.поща който е така изчерпателен и ясен даже и малко дете ще го разбере какво ще предприемете по този така болезнен въпрос .......................ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО .
Няма да си наливам парите за тоз дето него е еня че има правила в тази игра и трябва да се съблюдават.
Активен
toto13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #34 -: Август 22, 2014, 10:29:44 »

ха ха значи номера е който първи плаче печели  *crazy*
Активен
toto13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #35 -: Август 22, 2014, 10:31:01 »

Дака явно има и програмка за мулти  *hahaha*
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #36 -: Август 22, 2014, 10:34:07 »

Дори и за докладване за нецензурни думи на  кореспонденцията на въпросния акаунт и по този въпрос нищоооооооо.Незнам към кой да се обърна да споделя че съм крайно разочарован от вас като админи.Аз няма да позволя да си правите лафа по ел.поща и да замазвате нещата и да ми искате доказатства след като вие си правите каквото искате .Няма да стане така
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #37 -: Август 22, 2014, 10:35:57 »

Ти пък, поне са ти писали  *hihi* Другите още чакаме
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #38 -: Август 22, 2014, 10:36:27 »

Бих помолил за телефон на който мога да се обадя и да говоря с главния ви администратор на играта.Знам че искам много но вече не виждам начин как с тези писаници ще се разберем някак
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #39 -: Август 22, 2014, 10:41:42 »

ха ха значи номера е който първи плаче печели  *crazy*
Май вече правилата в тази игра са такива
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #40 -: Август 22, 2014, 11:54:03 »

И естествено настъпи мълчане от страна на админите ...............защо ли ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #41 -: Август 22, 2014, 12:09:46 »

Смятам, че няма какво повече да се каже по темата. Дори мисля да я заключа.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #42 -: Август 22, 2014, 12:15:52 »

Естествено че ще я заключиш........................  като няма какво да ни отговорите смислено и правилно.Дори може и да ми изтриеш акаунта от БГ16 и навсякъде където играя нямам нищо против.Видях едно безсилие и субективизъм в действията ви и това ме навежда на мисълта че няма смисъл да играя тази игра повече и да си давам парите за вас. Профила ми е Dakotaz и ако прецениш че не съм прав го изтрий ще ни разбера.
Съжалявам единствено да ера БГ16 беше ера на бойци а стана ера на мултаци със съдействието ви
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #43 -: Август 22, 2014, 12:19:07 »

Два въпроса и двата без отговор ..................за какво повече да си пишем няма смисъл.
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #44 -: Август 22, 2014, 12:21:38 »

В крайна сметка аз съм си виновен че наливам пари в тази игра за пакети диаманти ..................просто очаканията ми бяха да сте коректни но явно аз се подведох драга ми Ваня
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!