Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:21:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиране на акаунти!  (Прочетена 7237 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #15 -: Август 22, 2014, 02:05:54 »

И да уточня нещо относно темата ...................аз не докладвам тука във форума някой...............който съм искал съм го направил по правилата на играта Wink Тука просто искам отговор по въпрос който е болезнен за много играчи но не смеят да попитат и да удържат поради една причина за да не ги блокират или да ги махнат.В крайна сметка давам пари всеки месец равняващи се на една нормална заплата за България и имам правото да получа нормален отговор.
Мен вече ми писна и няма да си мълча и искам отговор и не на лични а тук.Ако прецените че нарушавам правилата за форумите обясните ми как и защо.Благодаря ви драги ми админи
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #16 -: Август 22, 2014, 08:53:42 »

За тези с "цели съюзи", които играят, може да ги докладвате на пощата. Ако се установят злоупотреби, то ще бъдат наказани.
Има си ред за докладване и той не е във форума:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72263.0

Windrunner, По отношение на написаното от мен за никовете и света -апелирах това да стане на пощата от потърпевшите, чиито акаунти са блокирани, като ясната цел бе, да получат яснота защо това е станало с техните акаунти. (под поста на Dakotaz).

Надявам се да няма повече спам, защото се загуби същността на проблема. Лека нощ Smiley

Спазила съм реда за докладване на проблем , за това умишлено не съм писала имена и съюзи тук! Потърпевшите също са писали.
И апелирам да не се държите с нас сякаш ние с нещо сме длъжни или не можеш да четем и не спазваме правилата!
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #17 -: Август 22, 2014, 09:13:54 »

Спазила съм реда за докладване на проблем , за това умишлено не съм писала имена и съюзи тук! Потърпевшите също са писали.
И апелирам да не се държите с нас сякаш ние с нещо сме длъжни или не можеш да четем и не спазваме правилата!
Подрепям това което си написала на 100 % ............на никого не съм длъжен особено на админите ................ спазвам правилата на играта но защо след като за едни може а за други се правят компромиси.Докладвал съм по правилата който са написани на български и ги разбирам но отговор нямам.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Август 22, 2014, 09:22:16 »

Акаунти се блокират само при наличието на неоспорими доказателства. Няма субективизъм. Досега не е блокиран акаунт заради изказано мнение на собственика му. Не се правят компромиси. Надявам се, че съм отговорила на въпроса Ви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #19 -: Август 22, 2014, 09:27:48 »

Така най сетне някой отговори.
В това мога да те оборя което твърдиш но не желая да споря излишно.След като е докладван даден акаунт и има неоспорими доказателства не се предприемат мерки а се отговаря по този начин.Имена на акаунти няма да назовавам тук защото не е редно има си начин и съм го направил.Отговор нямам и нямам и да имам............... знам какъв ще е предварително драга ми администраторе.
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #20 -: Август 22, 2014, 09:30:37 »

Подкрепям да има наказания и така е редно без правила няма честна игра Smiley Но неможе да правиет компромиси за едни а за други не . Дано след като сте си изпили кафето и имате малко време да ми отговорите както му е реда за докладването на даден акаунт.
Предварително благодаря за съдействието ви ако има такова .
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #21 -: Август 22, 2014, 09:36:23 »

Честно казано не разбирам на кой въпрос точно да Ви отговоря. От всичко написано в темата успях да открия един въпрос, на който съм отговорила.  Поставете въпроса си точно и ясно. Пуснали сте темата си снощи в 22ч> съжалявам, но не работим през нощта, т.е. не би било възможно да получите отговор по-рано от днес сутринта, както и стана.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #22 -: Август 22, 2014, 09:38:27 »

Акаунти се блокират само при наличието на неоспорими доказателства. Няма субективизъм. Досега не е блокиран акаунт заради изказано мнение на собственика му. Не се правят компромиси. Надявам се, че съм отговорила на въпроса Ви.
Относно неоспоримите доказателства вие ги имате а аз и да искам немога да ви ги предоставя по простата причина че вече не съм администратор а прост играч в тази така прекрасна игра.Мога само да докладвам както си му е реда и да ме карате да ви чакам да си изпиете кафето и даже след това да ме изкарате че аз съм виновен че желая отговор на елементарен въпрос.Затривате ера БГ16 благодаря ви аз наистина вече не желая ..........няма никакъв контрол играят си с мултаци без да се вземат мерки даже и при подадено докладване .
Живи и здрави да сте
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #23 -: Август 22, 2014, 09:42:56 »

Така драга Ваня ще напиша отново точно и ясно въпроса ми Smiley
Защо в ера БГ16 се блокират профили който играят с мулти акаунти а за акаунти за който има неоспорими доказателства от няколко ери че играят с десетки мултаци се затварят очите и не се предприема нищо по въпроса....................дори след докладването за това.Има подадено докладване по реда който си е и написано на български четливо е може и да има някъде правописна грешки но това да не е фактор.
Това е въпроса ми елементарен и ясен
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #24 -: Август 22, 2014, 09:55:47 »

Вече Ви казах, че акаунти се блокират само при наличие на доказателства. Освен това обяснения за блокиран акаунт получава само собственикът на акаунта, и то само на пощата.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #25 -: Август 22, 2014, 10:00:47 »

Вече Ви казах, че акаунти се блокират само при наличие на доказателства. Освен това обяснения за блокиран акаунт получава само собственикът на акаунта, и то само на пощата.
Това което ми каза го знам.................. след докадване е редно да получа смислен отговор мисля че така е редно..........както е докладван даден акаунт за нередност по реда и правилата редно и така да се отговори.Пак казвам аз не съм блокиран че да искам обяснение за някой.Щом сте преценили че съм поискал нещо нередно няма проблем така да бъде.
И пак не ми отговори на въпроса ми който изрично го написах наново................. няма да назовавам имена на съюззи или имена на акаунти защото не му е мястото във форума.
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #26 -: Август 22, 2014, 10:01:03 »

Проверка по ИП адрес брой ли се за неоспоримо или да си направим по няколко акаунта да ги внедрим и да дадем? Или може би да ги чакаме сами да си кажат ?
Въпроса ми е какво за вас е неоспоримо доказателство? Пита, за да знам дали да си губим времето да докладваме или да не се занимаваме .
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #27 -: Август 22, 2014, 10:03:43 »

Като няма субективизъм така да бъде спазвайте го .....................а не да гледам как играят с мултаци от няколко ери и да ги толерирате............. достатъчно прави наливам в диаманти не само в тази ера че да търпя това което става ................. но май дойде време да си бия мода и да спра да я играя играта
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #28 -: Август 22, 2014, 10:04:45 »

Не мога да Ви споделям какви са начините ни за проверка и какво се брои за доказателство и какво не. Само мога да Ви кажа, че ако даден акаунт е блокиран, значи със сигурност има основания за това, тези основания могат да се коментират само със собственика на акаунта, както вече не веднъж се каза и се е казвало.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
toto13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #29 -: Август 22, 2014, 10:05:03 »

Въпросът не е защо са блокирани а защо крадецът вика дръжте крадеца и аджеба защо толерирате това *pardon*
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!