Imperia Online България  
Април 30, 2024, 20:34:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За да не влизам в други теми на други потребители !  (Прочетена 4261 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« -: Август 21, 2014, 13:53:09 »

Vania
Community Manager
   
Re:Доклад....
« Отговор #9 -: Днес в 11:50:47 »
Цитат на: AgainHAMELEON в Вчера в 22:14:36
И какво точно разумно видя във предния отгоров бре колега ?
Тъй както Ванчето вижда някакъв друг различен доклад от някъде си (незнайно къде )
Къф е проблема да го видим и ние Huh?Това не е обяснение а 100% лъжа !;)
Правят ни на малоумни тука ;D И само ни прибират парите за продукт който трябва да се спре до отстраняване на конкретния проблем !!!!!! Cool
 ТОВА Е ИСТИНАТА -ДРУГОТО Е ИЗМАМА ЗА ПАРИ ! *pardon* *pardon* *pardon*

Предупреждавам Ви официално, че при следващия пост от този сорт, който не помага, не дава информация, а съобщава Ваше лично мнение, което не е ясно дали е правдиво или не, и публикуван в тема на друг потребител, ще бъдете отстранен от форума.
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #1 -: Август 21, 2014, 14:02:56 »

Е тука вече ще ти отговоря на спокойствие Grin

Когато истината казана по директен начин води до опит за запушване на устата на който и да е потребител  остане единственото ви оръжие то значи че е време да закриете и самите себе си!
 Това че не сте способни да се справите със нещо което искате да продавате за пари не е мой проблем , а ваш !
  И ако за ВАС моето мнение не е ясно дали е правилно или не е то избягвайте да го квалифицирате по какъвто и да е начин !!! Явно е че не сте на нужното ниво за това !!! *pardon*
  

 TO BI CONTINUED .....
« Последна редакция: Август 21, 2014, 14:04:36 от AgainHAMELEON » Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Август 21, 2014, 14:12:12 »

С Вашето мнение съм запозната и аз, и всички потребители на форума. Във всяка тема казвате едно и също, месите се там, където не е нужна Вашата намеса. Опитайте с конструктивна критика, с нещо, което би могло да се приложи. Освен това, честно казано, не се сещам Вие лично да сте се оплаквали напоследък за някакъв голям проблем, който да спъва играта Ви, и съответно се питам, откъде у Вас този негативизъм? Както и да е, Ваше право е да си кажете мнението, но веднъж споделено, не е необходимо да го повтаряте отново и отново, и то в служебни секции, в теми на хора, които търсят решение на своите проблеми. Предупреждението си остава в сила.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #3 -: Август 21, 2014, 14:26:15 »

Кога аз отново и отново съм се изказвал за нещо несъществуващо ?
 Това го има само когато я има и причината !
Не наказвайте следствието а си отстранете причината !
Така и аз няма да има за какво да се изкажа Wink
Колкото до конструктивността ми -  мога и такъв да бъда !
 И ще ти кажа че имате голям проблем не само със ДОКЛАДИТЕ  от битките !!!
 Имате и проблем със уменията и на Императорите !!!!
Само че там играчите не обръщат толкова голямо внимание !!!
Искате ли да си поговорим и на тая тема със умения на Император ,Губернатор и Генерал Huh??
 Там са такива бъгове че даже и не можете да ги видите и оцените !!!
Сори  за откровеността но тоз продукт не е готов за пазара от където и да го погледнете !!!!
 А описанията на отделните сгради и тяхното влияние към развитието на империите Huh?
Там пък какъв бардак е (Без извинение)!

Не съм човек който търси да се заяжда но да мине повече от ера  и основните функции във играта да са на това ниво което е при вас е под всякаква критика !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Август 21, 2014, 15:36:18 »

Съвсем откровено: смятам, че основните функции на играта работят доста добре. Има много хора, които забелязват бъгове, след което ни пишат, не за да ни охулят и оплюят, а за да обърнат вниманието ни към забелязаните от тях проблеми. Вие от тях ли сте? Не мисля. След като сте забелязали нещо, което смятате, че е бъг, докладвайте го, обяснете къде е проблемът и ние ще го отстраним (в случай че такъв съществува).
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2014, 18:23:28 »

Добре така да бъде !
1. заблуда на играещите със некоректна информация във  сградите на КЪЩИ и ФЕРМИ !

Какво точно имам във предвид:
Във сграда ФЕРМА!
Текущо владение
Всички владения
Капацитет на фермите   146 500
Общ капацитет   146 500
Капацитет на Къщите   259 155
Трудоспособно население   213 255
Базов прираст   882
Загуби поради липса на Ферми на час   -162
Емиграция   0
Прираст на населението   720

 В същото време във сграда КЪЩИ :

Текущо владение
Всички владения
Население   213 291
Капацитет на Къщите   225 000
Трудоспособно население   213 291
Бездомно население   0
Емиграция   0
Базов прираст   
720

Забелязвате ли разминаването Huh?Huh?
Най-вероятно -ДА

При мен това не е проблем защото не съм във противоположната ситуация когато действителния лимит на КЪЩИТЕ е по-голям от този на Фермите и тогава объркването е ПЪЛНО !!!
 Какво трябва да направите ли ? Ще ви кажа !
Във сграда ФЕРМА няма място за Капацитет на Къщите
 На неговото място трябва да пише Капацитет на ФЕРМИТЕ !

 Защото играчите са вкарани така във заблуда и вместо да си вдигнат нивата на фермите когато това е нужно  то инфото във тази секция ги кара да вдигат нива на КЪЩИ което в случая не е необходимо !
« Последна редакция: Август 21, 2014, 20:39:51 от AgainHAMELEON » Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2014, 18:36:34 »

2.  Императори , Губернатори и Генерали!

Четох някъде че ако Императора ми е и генерал и ходя да бия с него то тогава си губя бонусите от уменията му !(За мен това няма логика но нека е така щот Вие така сте го решили !)
  Щом това правило е в сила за него какво ви кара да оставите генералските умения да са във действие откъм защитни функции на генералите когато те са на поход Huh?(Не го разбирам това )
  И понеже ще кажете да се конкретизирам ще го направя веднага :

Умението Гарнизонен стратег и Пазител на крепости защо остават активни когато същия Генерал тръгва на поход със армия в атака ?
 Къде е тука логиката тогава ?
Ако ли пък тия умения се губят във действителност тогава защо се изписва на инфото във крепоста че влиянието е във сила ? Кога ни заблуждавате и защо ?

Сега ще спра до тук и като отстраните тези неуредици ще ви дам още  има не е като да липсват Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #7 -: Август 22, 2014, 13:02:35 »

В момента разполагате със 100%, защото имате губернатори, даващи бонус към ефективността. За да отключите постижението, трябва ефективността на колониите да е 100% без влияние на губернатор.


 Grin:D:D Поредната глупост тук ! Задачата е да е 100%  а по какъв начен ще я постигне отделния играч е право на негов избор !!!
Нали за това ги носим тея глави на раменете си Grin
Явно при някои хора те са ползват като основа за поставяне на шапки , обици , пиърсинги , очила и т.н.

Спрете се вече с тея смешни обяснения или давайте изчерпателни указания за прищевките си Grin:D:D
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #8 -: Септември 04, 2014, 11:55:36 »

Мдаа доста време мина от заявените тука проблеми ама и по тях няма резултат Sad
Явно че невъзможността ви да се справите е пословична !
Дерзайте Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #9 -: Септември 04, 2014, 18:25:45 »

Пич не се трови,има по-лесен начин-з не играя версия 6-тъпа ми е с тея бъгове и идиотщини дето се случват,версия 5 си ми е много по-добре-има 2-ра раса номадите има си замъци всичко-тази версия 6 е класика но с бъгове и императори-премахнати били номаите-номадите бяха най-страхотното въведение след стереотипните класики където не се избира раса,сами версия 5 има номади-другите версии са само имперци,но във класиките поне няма бъговете на 6-цата и както съм казвал и преди-във версия 6 се регват 10 000 човека от които играят докрая 300,че и по-малко-във 5-цата са се регвали доста повече и до края са играли към 800-900 човека,ама тая 6-ца съсипа 2 версии и 5-цата,която няма бъгове,и самата себе си-6-цата излезе-регват се хората играят и понеже във 6-цата без камъчета не може и там се отказват-и моля не ми пишете че със 400 тарана 120 катапулта 60 балсти и 30 тербушера не може да се бута 7-ца,като разбира се и има мечоносци които поддържат машините,и после хората търсят решение,защо загубих,а вие-ама не,избягала ви е армията на 79 морал,а пише 79 щото тва е морала н последните оцелели
Активен
Segami
Гост
« Отговор #10 -: Октомври 01, 2014, 10:59:08 »

Мдаа доста време мина от заявените тука проблеми ама и по тях няма резултат Sad
Явно че невъзможността ви да се справите е пословична !
Дерзайте Smiley

Според теб как се отстраняват бъговете?
Нека да те светна малко (предполагам процедурата е такава (може да има и допълнителни неща които не знам)):
• първо трябва да се открие проблема дали е важен и дали изобщо съществува (голяма част от проблемите се получават от слаб интернет, стар браузер или нещо свързано с персоналното устройство на играча;
• После трябва да се намери къде е точно проблема;
• После да се пренапише парчето код;
• да се тества дали не влиза в конфликт с друга функционалност;
• и накрая да се ъпдейтне в официалната версия на играта.

Така това е само за 1 проблем...

Представи си хората които работят в тази област колко малко проблеми имат да решават. Мисля че няма да назначат специален екип само за твоите проблеми Smiley  Имай търпение и малко разбиране към хората които работят! Все пак не са те карали насила да играеш ИО. Намери начин да се забавляваш - игра е Smiley

и един съвет от мен: Голяма част от проблемите, докато ги има, могат да се използват  Grin ама за това трябва да помислиш малко Wink
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 01, 2014, 17:15:45 »

Използването на проблем е незаконно,така че в момента казваш неща които не само са глупави,но и неверни и незаконни,а темата на колегата не е от вчера или оня ден,а вече доста време очевАдно,няма решение,така че въобще не бива да е търпелив,пък и за мен тая версия е толкова прогнила с бъгове че въобще не я играя,а и в крайна сметка като е бъгава,просто я свалят от пазара оправят я и като е готова пак я качват,а не тя пълна с бъгове вече световно ще има,направо супер,а и въобще не си прав-до 1 седмица проблема трябва да е решен-а то е минало много повече от седмица
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #12 -: Октомври 01, 2014, 17:19:34 »

Освен това е абсолютно несериозно вече месец и 9 дена да няма отговор на човека от админ,така че не ми оправдавай ама те имат много работа-ко е толкова бъгава играта просто не трябва да съществува,но какво-искаш да ми кажеш че за 1 месец не може да се стигне до този проблем-еми това е тъпо,колегата е прав,а ти не си да защитаваш екипа,който един месец не може да реши такива проблеми-21 август е започната темата
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 01, 2014, 18:05:39 »

2.  Императори , Губернатори и Генерали!

Четох някъде че ако Императора ми е и генерал и ходя да бия с него то тогава си губя бонусите от уменията му !(За мен това няма логика но нека е така щот Вие така сте го решили !)
  Щом това правило е в сила за него какво ви кара да оставите генералските умения да са във действие откъм защитни функции на генералите когато те са на поход Huh?(Не го разбирам това )
  И понеже ще кажете да се конкретизирам ще го направя веднага :

Умението Гарнизонен стратег и Пазител на крепости защо остават активни когато същия Генерал тръгва на поход със армия в атака ?
 Къде е тука логиката тогава ?
Ако ли пък тия умения се губят във действителност тогава защо се изписва на инфото във крепоста че влиянието е във сила ? Кога ни заблуждавате и защо ?

Сега ще спра до тук и като отстраните тези неуредици ще ви дам още  има не е като да липсват Wink

Създателите на играта решават кога и какви умения да действат. Когато Вие създадете игра, ще определяте сам правилата, сега можете да давате предложения, но екипът не е длъжен да се съобразява с тях.
Губернаторските и военните умения са съвсем различни и ако сложите велик човек за генерал, а той е губернатор, коректно Ви изписва какви умения ще загубите.
Когато пращате генерал-защитник в атака, това са все военни умения и създателите са решили да важат. Ако имате пример че сте пратили такъв генерал в атака и в този момент са Ви нападнали и в доклада няма информация за неговите умения и евентуално жизнените точки на крепостта са по-малко (ако той разбира се има това умение) тогава посочете този пример и това ще бъде бъг - другото е само непотвърдено предположение.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 01, 2014, 18:15:53 »

Използването на проблем е незаконно,така че в момента казваш неща които не само са глупави,но и неверни и незаконни,а темата на колегата не е от вчера или оня ден,а вече доста време очевАдно,няма решение,така че въобще не бива да е търпелив,пък и за мен тая версия е толкова прогнила с бъгове че въобще не я играя,а и в крайна сметка като е бъгава,просто я свалят от пазара оправят я и като е готова пак я качват,а не тя пълна с бъгове вече световно ще има,направо супер,а и въобще не си прав-до 1 седмица проблема трябва да е решен-а то е минало много повече от седмица

Непрекъснато давате мнение колко лоша е версия 6 - колко ери сте изиграли?
Аз играх първата ера - наистина имаше много бъгове, пропуснах втората ера и се включих в третата. Разликата е много голяма. Има някои малки  пропуски, но те не са от съществено значение за развитието на играчите.
Поиграйте малко версия 6, дайте конкретни примери за бъгове, а не някаква генерална оценка за игра която не играете.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!