Imperia Online България  
Април 18, 2024, 15:58:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем  (Прочетена 3804 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Август 14, 2014, 23:57:00 »

Здравейте мили админи и модератори!

Вчера имах проблеми с профила ми - постоянно ми даваше съобщение, че е блокиран заради грешно въведена парола и то 5 пъти !!! Само за уточнение - използвам Google Chrome с управление на паролите, което прави абсолютно нулев шанса проблема да е в мен. Очевидно проблема е, че е имало намеса от външно лице. Смених си паролата 2 пъти вчера, но ефекта беше същият. Междувременно, цялата ми войска беше разбита ... 2 пъти, от лице, с което нямам пряк контакт. Тук става интересно - същия този персонаж пък е лидер на съюза, чиито член понастоящем е "Човека", на когото бях дал паролата си. Не бих Ви писал иначе, но мой колега-играч наскоро, също беше подложен на такъв тип атаки, въпреки че при него беше осъществен достъп до акаунта от други хора, докато при мен - не.

Пиша Ви с превантивна цел - не е нормално да бъде забраняван достъпа до акаунта за по 15 минути при грешно въведена парола. Та не може ли по този начин да бъде осъществена постоянна атака над даден профил, с цел възпрепятстване на влизането в акаунта си? Моля Ви, предприемете мерки за съществуващия проблем.
« Последна редакция: Август 15, 2014, 00:06:08 от validated » Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #1 -: Август 15, 2014, 00:03:11 »

думата бесен мина границите,ако искате да се модирае и имате служебни медали действаите,,за кво не кажахте кои ми откраднал ацц то .аз бях согласен подрет виновните от всекаде да се наказват,и след 2 дни наново и да се подиграват
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2 -: Август 15, 2014, 00:12:19 »

Аз нищо не ви разбрах.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #3 -: Август 15, 2014, 00:17:33 »

Кое не разбираш, приятелю?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Август 15, 2014, 00:27:33 »

Не разбрах какво иска да каже Бубсве. На теб мога да ти кажа,че няма как някой да ти блокира паролата,освен ако не е в другата стая. Wink  А защо си си дал паролата,като много други в този свят биещи се в гърдите? Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #5 -: Август 15, 2014, 00:32:23 »

Нека админите да прегледат дали профила ми е бил блокиран или не. Дал съм си паролата, защото в момента нямаше възможност да ме наглеждат, а този на когото я дадох нямаше свободни места за наглеждач. Както и да е - веднага след това си смених паролата с нова Smiley.
А Бубсве просто си изразява гнева, че виновници не са били намерени за неговата ситуация, в която се озова преди няколко дни.
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #6 -: Август 15, 2014, 00:39:05 »

 нямах достап до ацц то 7 дни забравил сам пощата от преди многу години от свят 1, добре порано ,за пазар по 2дни не заклучвахте,мен без да ми знаят паса е сменет и распусната армия и други глупости
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Август 15, 2014, 01:15:53 »

Здравейте,

Моля поставете си ник и свят под описанието на проблемите в темата, за да може да бъде направена проверката и да не се губи
време за изискване на тази информация от Админите.

Благодаря. Smiley
Активен

vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #8 -: Август 15, 2014, 01:18:34 »

 пука ли му на някои,доволен сум по не разбраха че ацц то е мое
Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #9 -: Август 15, 2014, 10:37:35 »

validated, свят БГ 17 ...
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #10 -: Август 15, 2014, 10:45:06 »

Здравейте мили админи и модератори!

Вчера имах проблеми с профила ми - постоянно ми даваше съобщение, че е блокиран заради грешно въведена парола и то 5 пъти !!! Само за уточнение - използвам Google Chrome с управление на паролите, което прави абсолютно нулев шанса проблема да е в мен. Очевидно проблема е, че е имало намеса от външно лице. Смених си паролата 2 пъти вчера, но ефекта беше същият. Междувременно, цялата ми войска беше разбита ... 2 пъти, от лице, с което нямам пряк контакт. Тук става интересно - същия този персонаж пък е лидер на съюза, чиито член понастоящем е "Човека", на когото бях дал паролата си. Не бих Ви писал иначе, но мой колега-играч наскоро, също беше подложен на такъв тип атаки, въпреки че при него беше осъществен достъп до акаунта от други хора, докато при мен - не.

Пиша Ви с превантивна цел - не е нормално да бъде забраняван достъпа до акаунта за по 15 минути при грешно въведена парола. Та не може ли по този начин да бъде осъществена постоянна атака над даден профил, с цел възпрепятстване на влизането в акаунта си? Моля Ви, предприемете мерки за съществуващия проблем.
Ще проверя къде е проблема и ще ви отговоря.Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #11 -: Август 15, 2014, 11:52:43 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72193.msg551285#msg551285,http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72396.msg552907#msg552907
Чакай си отговор,аз още чакам.Просто си нямат хабер как да го оправят и си мълчат
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #12 -: Август 15, 2014, 11:59:48 »

Акаунтът ти се блокира за грешна парола само от твоето IP,ти си я бъркаш по някакъв начин, а не че някой ти влиза в акаунта. Няма проблем...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #13 -: Август 15, 2014, 12:49:44 »

добре, нали писах че използвам управление на паролите от гуугъл хром; браузъра ли е виновен тогава? като се блокира само от моето ИП, защо сте го направили да се блокира профила за 15 минути? Напълно безсмислено е в такъв случай, проблем ИМА !!!!
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #14 -: Август 15, 2014, 13:43:12 »

добре, нали писах че използвам управление на паролите от гуугъл хром; браузъра ли е виновен тогава? като се блокира само от моето ИП, защо сте го направили да се блокира профила за 15 минути? Напълно безсмислено е в такъв случай, проблем ИМА !!!!
Не се блокира профила. Блокират се за 15 минути опитите за влизане от ИП-то, от което са направени 5 поредни грешки на паролата. Т.е. от всеки друг ИП адрес може да се влиза в акаунта.Пишете паролата без да ползвате функциите на браузъра и ще видите, че няма проблем.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!