Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:07:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няколко простички подобрения  (Прочетена 1421 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Maska7a
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« -: Август 06, 2014, 12:56:44 »

Здравейте хора Smiley От известно време няколко неща ми бъркат в душата, а са толкова простички и лесно поправими. Надявам се да обърнете внимание. Ако намеря още такива ще ги споделя и тях Wink

1. Изпращане на ресурси:
Тук не е толкова проблем, колкото предложение за улесняването на играчите Smiley Знам за другите (кратки) начини за изпращане на ресурси, но в конкретния пример говорим за товарната станция и нейната функционалност, а именно :
1 - Това може да са бутони, които да запълват на макс всички полета на всички провинции/колонии и т.н. от този тип ресурс.
2 - Това още не съм разбрал каква е логиката да има пряк път до отделните провинции/колонии, но според мен ще е много по-практично, ако станат бутони, които запълват полетата на тази провинция/колония с максимално преносимия ресурс.



2. Подравняване на картата:

Както сами можете да забележите полето с информация не отчита края на картата и се вижда наполовина. Дори с простите ми познания по css и java мога да кажа, че това е 5 минути работа за човек, който разбира  Wink

3. Централизиране на прозорците:
Тук отново не е толкова проблем, колкото досадни и ненужни движения. За какво говоря ли? Ами много просто, на по-малките екрани, когато излезе нов прозорец той закрива някои, ако не всички бутони за кратки пътища на главната страница. На снимката съм отворил нов прозорец извиквайки гарнизонната си армия, което както виждате сега ме принуждава да преместя прозореца, ако искам да използвам бутоните за бързо повикване на другите армии. Това не е само в този случай, но и когато използваме товарната станция. Предполагам, че ако просто настроите прозорците да се отварят с 10% по-надолу от "top" всичко ще се оправи Smiley Или направо ги централизирайте винаги при първото им отваряне.
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #1 -: Август 06, 2014, 13:43:46 »

Много уместни предложения ! *bravo*
Дано има кой да ги прочете и задейства Cool
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Август 06, 2014, 13:48:37 »

Ще предам предложенията Ви. Благодаря. Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2014, 21:59:23 »

Съгласен съм с колегите-това са супер предложения дано им ефект,предадени са,сега остава да бъдат одобрени и приложени
Активен
Maska7a
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2014, 10:30:23 »

№2 и №3 вече забелязах, че са въведени, за което благодаря  Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!