Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:31:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много неприятен проблем с битка в свят v6 Mega Blitz  (Прочетена 1220 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bus73d
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« -: Юли 30, 2014, 14:33:28 »

Здравейте,

Ето дата и час на битката : 30.07.2014 14:00

Акаунт bus73d срещу _grudge_

Проблема е следния - бутам 100% крепост и 100% от морала на противника, но въпреки това губя. Имах подобен случай преди време също. Моля не ми излизайте с "Паднал ви е морала и войниците Ви са избягали", защото просто няма такава армия в целия свят, дето ще бутне крепост и ще избяга .. това е все едно във футбола да си сам на празна врата и да не искаш да вкараш победен гол...!

Моля за разрешаване на проблема и компенсация в най-кратки срокове, защото на този етап и тези точки е изключително неприятна и голяма загуба!

Благодаря!

Поздрави.
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2014, 14:59:35 »

ще погледна и отговоря.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2014, 15:39:39 »

Първа линия на армията ти бяга на 39 морал в 12ти рунд. Останалите  войници са избити от стрелците в гарнизона. Защитникът в гарнизон няма морал защото няма къде да избяга.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
bus73d
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #3 -: Юли 30, 2014, 15:46:35 »

значи, 12 рунд го започвам с 82 морал и губя 4, по мои сметки все още съм на доста морал, недостатъчно за да избяга армията.

Тук просто не мога да го приема това, защото не е реално. Хайде кажете ми сега, на предния проблем нямам отговор от 7.07 до сега, сега пак получих незадоволителен, нелогичен и половинчат отговор, защо да играя ?

Сигурно и това ще оставите без отговор сега, нали ?

БРАВО!
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2014, 16:10:26 »

Моля не ми излизайте с "Паднал ви е морала и войниците Ви са избягали", защото просто няма такава армия в целия свят, дето ще бутне крепост и ще избяга ..

 *wall*

Първа линия на армията ти бяга на 39 морал в 12ти рунд. Останалите  войници са избити от стрелците в гарнизона. Защитникът в гарнизон няма морал защото няма къде да избяга.

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
значи, 12 рунд го започвам с 82 морал и губя 4, по мои сметки все още съм на доста морал, недостатъчно за да избяга армията.

Тук просто не мога да го приема това, защото не е реално.

E това как да го нарече човек ?
 Тук единия от двамата ЛЪЖЕ ! И понеже съм склонен да вярвам повече на човека от играта отколкото на този дето ни замазва очите ще кажа че е повече от ясно кой е !
Какви точно доклади гледате вие бе УБАВЦИ от екипа и от къде ги дърпате за да ги видите  а ние играещите тази игра нямаме достъп до тях Huh?
 Толкова ли сте ограничени че не разбрахте до сега че няма кой да ви се върже на лъжите !
Не е нормално вие да виждате нещо различно някъде си .............  а тези които играят тая игра да не го виждат и в същото време това да е основната движеща нишка за да се продължава да се играе  ИО.

 Направете нужното за да се играе нормално и със удоволствие това недоносено изделие за да си заслужите заплатите бе хора ! Cool 
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #5 -: Юли 30, 2014, 16:27:10 »

Подготвят се нови доклади от битки с изчерпателно-подробна информация и прочее ,имайте търпение ,ние не ви лъжем просто към момента това, което питате ще ви обяснявам.Благодаря за разбирането
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
bus73d
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #6 -: Юли 31, 2014, 08:42:14 »

Но ето, отново не получих отговор как така при вас е 39, а при мен 82 ... явно ние сме прости, че търсим обяснение и решение на проблемите.

Моля да ме извините, че ВИ напрегнах в така заетото ви ежедневие. Пратете ми наръчника от който четете заучените отговори моля, занапред няма да си правя и труда да пиша във форума, само ще отворя "ТЪПИ ИЗВИНЕНИЯ - ИО блиц издание" и сам ще си отговоря! Smiley

Айде, със здраве.

П.С. сега ако пак решите, че съм ви засегнал, може да се направите на всемогъщи като предния път и да ми отнемете правото на съобщения в играта - чувствате се като БОГОВЕ, нали ? Grin
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #7 -: Юли 31, 2014, 09:23:58 »

Но ето, отново не получих отговор как така при вас е 39, а при мен 82 ... явно ние сме прости, че търсим обяснение и решение на проблемите.

Моля да ме извините, че ВИ напрегнах в така заетото ви ежедневие. Пратете ми наръчника от който четете заучените отговори моля, занапред няма да си правя и труда да пиша във форума, само ще отворя "ТЪПИ ИЗВИНЕНИЯ - ИО блиц издание" и сам ще си отговоря! Smiley

Айде, със здраве.

П.С. сега ако пак решите, че съм ви засегнал, може да се направите на всемогъщи като предния път и да ми отнемете правото на съобщения в играта - чувствате се като БОГОВЕ, нали ? Grin
Не  се чувстваме като Богове,обясних ви грешно явно ви се визуализира битката написах ви как е в системата и колко морал имате и прочее ,подготвят се новите доклади където ще виждате всичко както си е и няма да задавате тези въпроси,но технически това отнема време за да се направи.Благодаря за разбирането...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #8 -: Юли 31, 2014, 11:11:19 »

Не  се чувстваме като Богове,обясних ви грешно явно ви се визуализира битката написах ви как е в системата и колко морал имате и прочее ,подготвят се новите доклади където ще виждате всичко както си е и няма да задавате тези въпроси,но технически това отнема време за да се направи.Благодаря за разбирането...

Няма как да получите разбиране за нещо което вие можете да ползвате за справка и обяснение а играчите - НЕ!
Като не сте готови със недоносения си вариант вече толкова време от стартирането му - спрете го !!!
Най-малкото нямате право да получавате постъпления от покупките на диаманти за нещо което не функционира нормално ! Явно ще трябва да се допитат играчите до различните комисии за надзор в държавата и не само във нея ! НАГЛОСТТА ВИ надминава всякакви граници !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!