Imperia Online България  
Април 27, 2024, 13:47:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Още един проблем с битка в свят v6 Mega Blitz  (Прочетена 710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bus73d
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« -: Август 01, 2014, 13:21:02 »

Абе вие сериозни ли сте вече ?

Пак с тоя морал ли ще ми излезете - с къде къде повече морал съм, бутам крепост, армията ми е 3 пъти повече и пак губя : 01.08.2014 13:18

Акаунт : bus73d

Айде сега какво се е случило ?

За какво е тоя симулатор.. слагам противника с 3 нива умения над мен и печеля битката всякак.

Ако през ден ще ми се случват такива загуби, за какво да играя ? Как с такава разлика в доблестта на 2мата той печели .. само вижте битката .. сега какво се случва .. какво правим ?

Отделно ми уби и генерала .. а тая загуба как я компенсираме, заедно с другите 32к точки дето загубих и половината си армия ? Хайде малко да се компенсираме вече, не е ли редно ?
« Последна редакция: Август 01, 2014, 13:42:16 от bus73d » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Август 01, 2014, 16:11:19 »

Абе вие сериозни ли сте вече ?

Пак с тоя морал ли ще ми излезете - с къде къде повече морал съм, бутам крепост, армията ми е 3 пъти повече и пак губя : 01.08.2014 13:18

Акаунт : bus73d

Айде сега какво се е случило ?

За какво е тоя симулатор.. слагам противника с 3 нива умения над мен и печеля битката всякак.

Ако през ден ще ми се случват такива загуби, за какво да играя ? Как с такава разлика в доблестта на 2мата той печели .. само вижте битката .. сега какво се случва .. какво правим ?

Отделно ми уби и генерала .. а тая загуба как я компенсираме, заедно с другите 32к точки дето загубих и половината си армия ? Хайде малко да се компенсираме вече, не е ли редно ?

Важна е не само бройката, а и съставът на армията. Опитайте се да разгледате по-подробно механиката на битката, да се запознаете по-добре с щетите, които даден вид единица нанася, с нейната анти единица, с функцията на крепостните съоръжения, с различните умения, които понякога дават значително преимущество. Битката е съвсем нормална, както и всички други, които ежедневно докладвате. Излизате от нея с морал 33. Армията Ви в тази битка не може да се справи с идеално укрепена крепост 7.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bus73d
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #2 -: Август 01, 2014, 16:28:25 »

Смятам, че имам право да докладвам. Чел съм достатъчно за еденици и анти-еденици - но имам доста по-голяма на брой армия от противника и както казах, достатъчно резерви, за да попълнят вече загубените машини.

Както и да е, явно просто няма смисъл да докладвам каквото и да е.

Ако искате специално ще се амбицирам да сметна с лист и химикал всичко, за да ви покажа, че грешите - по никоя логика 3 пъти по-голяма армия не може да загуби, но все тая.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Август 01, 2014, 16:32:20 »

Смятам, че имам право да докладвам. Чел съм достатъчно за еденици и анти-еденици - но имам доста по-голяма на брой армия от противника и както казах, достатъчно резерви, за да попълнят вече загубените машини.

Както и да е, явно просто няма смисъл да докладвам каквото и да е.

Ако искате специално ще се амбицирам да сметна с лист и химикал всичко, за да ви покажа, че грешите - по никоя логика 3 пъти по-голяма армия не може да загуби, но все тая.

Разбира се, че имате право. Правете го, но се опитайте да откриете грешката в начина на подготовка на битката. Сменете стратегията си, променете състава на армията, като преди това прочетете още веднъж всичко за крепостната обсада. Аз не твърдя, че не сте чели, просто Ви давам съвет.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!