Imperia Online България  
Април 26, 2024, 21:20:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защо губя  (Прочетена 923 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mo4itos
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Юли 27, 2014, 21:39:48 »

[battleRep=32192]mo4itos срещу LosferatusI[/battleRep]  нека някой админ ми обясни !!!!!!!  mo4itos
 v6 BG 18 27.07.2014 21:08  *wall* *wall* *wall*
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 22:42:19 от mo4itos » Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #1 -: Юли 27, 2014, 22:30:03 »

Този линк го виждат само съюзниците ви, посочете Ник/Свят и час на битката за ди ви отговорят админите .....
Иначе без да знам какъв е случая мога да посоча няколко причини за евентуална загуба- малко обсадни машини за съответното ниво крепост или гарнизона е силен и морала бързо пада и част от армията се разбягва ,иначе изчакайте утре да погледне админ и да си каже мнението.
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
mo4itos
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Юли 27, 2014, 23:02:01 »

http://prikachi.com/images.php?images/179/7498179K.jpg eto i snimka no nemislq 4e e normalno tova po4ti zagubvate edin revnosten igra4 da znaete nemislq da igraq bezmislici v koito ne se znae dali shte pobedish ili shte padnesh nemoje s 60 moral da mi zavurshi bitkata az tika ne spq po celi noshti i zashto nakraq edna bitka da mi skape neshtata ne e pravilno opravete si bugovete i nestiga 4e tova drazni ami i se 4udq zashto vi plashtam za diamanti da stavam za rezil taka li Huh?Huh?Huh?Huh?Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #3 -: Юли 28, 2014, 00:43:08 »

http://prikachi.com/images.php?images/179/7498179K.jpg eto i snimka no nemislq 4e e normalno tova po4ti zagubvate edin revnosten igra4 da znaete nemislq da igraq bezmislici v koito ne se znae dali shte pobedish ili shte padnesh nemoje s 60 moral da mi zavurshi bitkata az tika ne spq po celi noshti i zashto nakraq edna bitka da mi skape neshtata ne e pravilno opravete si bugovete i nestiga 4e tova drazni ami i se 4udq zashto vi plashtam za diamanti da stavam za rezil taka li Huh?Huh?Huh?Huh?Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Като гледам най вероятно е просто недоглеждане от ваша страна,това че не сте си проверили предварително не значи че играта е виновна,доста такива разбивания имаше пролетта когато въведоха новите правила,а това че военния доклад не показва коректно морала си е друг въпрос,уж обещаха да се показва и морала по линий но за сега няма нищо такова и при почти равностоина битка си е чисто гадаене дали ще мине атаката или не ....
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!