Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:59:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как губя ?!  (Прочетена 1715 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
takahiro
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Юли 27, 2014, 00:46:53 »

[battleRep=31999]Koyunderliev срещу krasimir.panov.[/battleRep] как става това ... 12 рунд имам 86 морал и армията ми си тръгва защо?!
Активен
takahiro
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #1 -: Юли 27, 2014, 08:37:07 »

оправете си играта плс
[battleRep=32073]Koyunderliev срещу krasimir.panov.[/battleRep] този път си заминават на 69 морал GL&HF до тука бях с тази игра ...
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #2 -: Юли 27, 2014, 14:37:38 »

до тука бях с тази игра ...

 Много правилно решение си вземал ! *bravo*
 Така се прави когато не получаваш удоволствие а само ядове  *pardon* Това е истината тука !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #3 -: Юли 27, 2014, 19:51:12 »

Погледни си внимателно рундовете и ще видиш кога ти е избягала част от  армията,този морал в доклада е глобалния  и не показва коректно морала по различните линий на армията,предполагам си бил с малко обсадни машини за съответното ниво крепост и тя е била пълна ,та по някое време са останали само меле едениците и за това,но това е само предположение понеже този линк който си дал не се вижда тук,него виждат само съюзниците ти когато го пратиш на лични...
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
takahiro
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #4 -: Юли 27, 2014, 22:41:12 »

братле нападам 7 левел крепост със 420 катапулта + 150+ тарана и 70к тежка войска .... просто 86 морал си заминава цялата армия остават само стрелците ...
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #5 -: Юли 27, 2014, 22:44:47 »

братле нападам 7 левел крепост със 420 катапулта + 150+ тарана и 70к тежка войска .... просто 86 морал си заминава цялата армия остават само стрелците ...
Зависи какъв е гарнизона ,но при тази армия би трябвало да влезеш,отделно ако е имало и полева армия да те подпре - тогава вече въпроса е с каква  армия и на колко морал си почнал обсадата....
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
mo4itos
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #6 -: Юли 27, 2014, 22:54:29 »

http://prikachi.com/images.php?images/179/7498179K.jpg eto vijte i az taka moje sa mi e malka armiqta no po sushtiq na4in mi iz4ezva voiskata i ostavat samo strelcite
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #7 -: Юли 27, 2014, 23:07:59 »

http://prikachi.com/images.php?images/179/7498179K.jpg eto vijte i az taka moje sa mi e malka armiqta no po sushtiq na4in mi iz4ezva voiskata i ostavat samo strelcite
тука няма никакви катапулти и балисти ,то още никои няма тежки тая ера ,ама мога да ти кажа със сигурност че морала не ти е стигнал
ПС: сега обърнах внимание че този скрийн е на друг потребител  от v6bg18 ,по надолу отговорите са за него
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 00:16:16 от zlosterr » Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
mo4itos
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #8 -: Юли 27, 2014, 23:54:51 »

az li4no se 4uvstvam izmamen i tova e pove4e nikoga nqma da si kupq nishto v taq igra
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #9 -: Юли 28, 2014, 00:12:07 »

По скрийна който си дал ,с оборудвана крепост и тази армия която те среща нормално да загубиш,не се ядосвай,а гледай хубаво другия път когато атакуваш някой,ползвай калкулатора и завишавай винаги показателите на противника с поне 1-2 нива ако не си сигурен какви са му проучванията и дори да ти даде попеда ако си под 50 морал не рискувай,че тогава си е чисто тото......
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
ibryam93
Редник
*

Karma: +0/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #10 -: Юли 28, 2014, 10:38:18 »

А колко тарани и катапулти доло горе трябва за да влезеш в крепост 7 с фулл стени и т.н.

и ако в крепоста има около 5-6 хиляди тежки стрелци
 
Активен
mo4itos
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #11 -: Юли 28, 2014, 15:12:11 »

az zatova se nervq zashtoto na tova nivo na igrata i to4kite koito ima protivnikat mi i 6 provincii i takava krepost edva li ima pove4e prou4vaniq ot moite no vupreki vsi4ko az ggi dadoh na 10 11 i kalkulatora mi dade 1000 puti 4e pe4elq i to ostavam s moral nad 60 molqvi se ne pasa treva znam kak da smqtam toi nqma nikakvi strelci  za kakva garnizonna armiq govorite toi v 6 krepost kolko garnizon ima nishto nqma . Tova si e 4ist bug v igrata za koito az si plashtam cenata. ne mi puka za armiqta ne mi puka za tova 4e zagubih no se nervq 4e seda po celi noshti da sabiram res i nakraq nqkakav bug da mi srine vsi4ko. ei zatova se qdosvam as znam 4e nqma koi da mi vurne armiqta i resursa no iskam da se opravqt tiq problemi !!!!!!!
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #12 -: Юли 28, 2014, 16:18:36 »

Няма да се оправи нищо приятел-тва им е интереса-ще ти отговорят че армията е избягала поради мисък морал и че това накрая е морала на неизбягалите стрелци а дугата армия е избягала и затова се показва такъв морал-толкова теми със същия бъг и админите все едно и също говорят
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #13 -: Юли 28, 2014, 17:53:40 »

Е той провките нему бяха толкова когато пусна битката,пък и не каза кое ниво крепост е били,пълна 6 ца или дори гола 7 -ца с тези тарани няма как да бутнеш,отделно че ти е подложил армия на полева което допълнително ти смъква морала,тези 800 стрелци може и да не са много ама ако са били в гарнизона стигат да ти бият по армията,ако ще и с 30к коне да беше дошъл пак да е било същото....  Нямаш ли достатъчно обсадни машини и подържаща войска не се чуди защо става така,които се интересува да отвори Как да Играем от гейм менюто и там си пише колко машини ,от какво се влкяе морала и т.н.
За крепост 6 са 125 тарана ,пък смятай....
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!