Imperia Online България  
Април 25, 2024, 02:08:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: моля обърнете внимание :o  (Прочетена 1569 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ninovbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« -: Юли 22, 2014, 16:22:26 »

не ви знам какви са ви интернет доствчиците но натискам на мигновенно строене на зграда която и остават под 15 минути цъкнах 2 пъти бутона защото почна да мисли и ми взе 27 диаманта и ми завърши и следващата зграда фермата 11то ниво в провинция 3 ако може да ми се върат диамантите и да се поднови строежа от нула , акаунта ми е  ninov.gofishing 
Активен
ninovbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #1 -: Юли 22, 2014, 16:25:06 »

и другото което забравих изключително бавно зарежда играта и мисли по 100 часа само с империя онлайн имам такъв проблем,всички други сайтове ми ги отваря на секундата включително и вашия форум  всичко става мигновенно.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #2 -: Юли 22, 2014, 18:27:03 »

Вече го оправиха,но докога тъксото ще държи залепено оборудването на доставчика им,това е друг въпрос  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
ninovbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #3 -: Юли 22, 2014, 18:35:19 »

сега нямам проблеми със връзката ама защо да губя по такъв начин 27 диаманта Smiley
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #4 -: Юли 22, 2014, 18:54:24 »

Тук проблема не е само до интернет връзката към и от сървъра,от миналата ера още си има проблеми с "постоянното мислене" на някои скриптове използвани в сайта на играта,просто флаша не е оптимизиран като хората и понякога цикли без причина...
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
ninovbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2014, 19:33:43 »

бе натиснах един път мисля че мономент вдигах 0 диаманта пишеше под 15минути оставаха , почна да мисли затворих прозореца и го отворих отново пак излезна мономент цъкнах пак 0 диаманта ми искаше и пак замисли и гледам после че ми се е дигнала фермата и ми липсват 27 диаманта кво да ти кажа повече Smiley
Активен
ninovbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #6 -: Юли 30, 2014, 18:45:50 »

Айде поне напишете едно няма да ти върнем нищо и да спра да проверявам темата . една седмица чакам отговор.
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #7 -: Юли 31, 2014, 09:20:30 »

Не е констатиран проблем от този момент при нас.Съжалявам,без компенсация
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!