Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:37:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До админите  (Прочетена 1566 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Holocos7
Лейтенант
***

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 122


Профил
« -: Юли 20, 2014, 09:41:26 »

С спирането на наградите х3 чрез споделяне във фац се обезмисля ера за хората които не ползват дияманти Huh?
Активен
barziq860222
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1 -: Юли 28, 2014, 12:46:49 »

za6to steme blokirali v v6 BG 18  barziq860222 nito sam ubidil nqkoi nito sam izrekal ne6to cini4no kav e problema
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2014, 14:06:29 »

za6to steme blokirali v v6 BG 18  barziq860222 nito sam ubidil nqkoi nito sam izrekal ne6to cini4no kav e problema
Multiakaunt
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #3 -: Юли 28, 2014, 14:38:35 »

Multiakaunt

  :DНаправо му отреза главата
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #4 -: Юли 28, 2014, 17:41:09 »

То е малко тъпо в един съюз да направиш два акаунта с разлика само в цифрите на края  *pardon* ,пък дажепита що стеме блокирали   Grin
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #5 -: Юли 28, 2014, 20:05:07 »

Multiakaunt
а
А той докладван ли беше или просто си проверявахте ?*tired*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bizi6
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #6 -: Юли 30, 2014, 13:10:41 »

neznam dali pisha na pravilnoto miasto no imam problem ima  dvama igra4i kudeto sa s pove4e ot edin profil stava vupros za bg 13 ediniat mi beshe naglejdach sutrinta e vliazul i mi e isteglil goliam kredit sega triabva da vurna 40m zlato diamantite mi e ishar4il vlizam v minusa molia pishete mi ili mi kajete kakvo da napravia za da si polu4at zaslujenoto i da budat blokirani tova e neseriozno  niamam dumi mola pomognete
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Юли 30, 2014, 13:19:59 »

neznam dali pisha na pravilnoto miasto no imam problem ima  dvama igra4i kudeto sa s pove4e ot edin profil stava vupros za bg 13 ediniat mi beshe naglejdach sutrinta e vliazul i mi e isteglil goliam kredit sega triabva da vurna 40m zlato diamantite mi e ishar4il vlizam v minusa molia pishete mi ili mi kajete kakvo da napravia za da si polu4at zaslujenoto i da budat blokirani tova e neseriozno  niamam dumi mola pomognete

Здравейте,

Желателно е да пишете на Кирилица във форума. Що се отнася до въпроса Ви, то ще се наложи да пишете на съпорта от регистрационната си поща,
като предоставите данни за акаунта Ви, света, в който играете и повече информация за случилото се. И-мейла на съпорта: support_bg@imperialsupport.org
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Юли 30, 2014, 20:28:34 »

Затова че си направил наглеждач не когото трябва-проблемът си е твой Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bizi6
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #9 -: Юли 30, 2014, 23:08:01 »

otna4aloto niamashe problem az otkude da znam 4e toia e izmamnik kvo moje da se napravi po vuprosa kajete da si polu4at zaslujenoto
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #10 -: Юли 31, 2014, 14:32:18 »

То ти и напусна съюза и ми остави акаунта без надзор и ме спукаха от атаки-айде не се жалвай толкова-вие дойдохте след 2 дни направихте пораженията и се изнизахте-факт е че вече не си в киллер-факт е че всички дето дойдохте или сте по други съюзи или сте се отказали-включително и въпросния за когото говориш-сега съюза ми е съсипан и от 3.5 милиона стана на 2 милиона
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #11 -: Юли 31, 2014, 15:44:20 »

Отлично знам какво е станало-но нека те питам нещо=аз не мога да пращам лични и за тва пращам тук-ти си играл с тоя човек-той ти е бил лидер в беркут що да те преебе и аз откъде да знам какво е станало-щеше да ти пратим злато за да не оставаш на минус-но ти просто напусна и ме махна от списъка си с наглеждачи
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!