Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:20:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко да поработим върху визуализацията на докладите от битки.  (Прочетена 1191 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« -: Юли 17, 2014, 08:40:36 »

Когато човек си смята битка със симулатора (или разглежда доклад от битка) се визуализира усредненият морал на цялата армия. В случая това не е кой знае колко полезна информация. Направете възможна визуализацията на морала на всяка група единици, за да не се налага да си го смятаме "ръчно". Така ще си спестите и 43234424 теми с въпроси "Защо армията ми избяга на 60 морал?".
« Последна редакция: Юли 17, 2014, 10:24:34 от nefto » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2014, 10:44:25 »

Предвиждат се подобни промени в симулатора, ще предам и предложението Ви, благодаря.
Активен
n1k1t089
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #2 -: Юли 22, 2014, 13:23:49 »

Здравейте това е много добре идея, но докато направят промените можете ли да обясните как смятате "ръчно" за да мога да го прилагам и аз Smiley
Благодаря предварително !
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #3 -: Юли 22, 2014, 14:40:57 »

Здравейте това е много добре идея, но докато направят промените можете ли да обясните как смятате "ръчно" за да мога да го прилагам и аз Smiley
Благодаря предварително !
В раздела "Как да играем" които се избира от менюто в играта е обяснено доста подробно как се формира морала по време на битка и кои фактори влияят,едно по внимателно прочитане и осмисляне и ще схванеш как стоят нещата  Wink.   Но при обсада е важно да имаш поне минималната бройка обсадни машини за съответното ниво крепост ,че и повече за всеки случай,за да няма избягала армия по средата на обсадата.
« Последна редакция: Юли 22, 2014, 14:43:41 от zlosterr » Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!