Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:22:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бъг с ферми и умения на генерал  (Прочетена 1066 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
favorita909
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« -: Юли 13, 2014, 10:11:55 »

здравейте искам да получа обяснение на следния бъг или просто е час от играта  до вчера  имах 315к населние а днес съм с 275к колкото ми е капацитета на къщите  и фермите генерала ми е с точно такива умения  но точно вчера един от наглеждачите ми е пратил  точно него на  битка и вапроса ми е може ли да  е довело до това да загубя над 50к население след като великия човек не е умрял а само е напуснал  столицата и след това пак се връща проверете ми и кажете какво да  направя аз мерси !!!
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Юли 13, 2014, 10:47:08 »

Преди изпращането на генерал в атака системата предупреждава какво ще загубите, няма как да се възстанови вече загубеното население. Населението ще продължи да нараства отново след като губернаторът е отново в империята
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #2 -: Юли 13, 2014, 13:12:43 »

Поредната недомислица на екипа ! *crazy*
Това че императора не е в столицата за момента не го прави мъртвец за да се губят неговите бонуси !
Или искате да си мислим че само той като наличен в столицата играе като ферма или като къща Huh?
Ами малко мозък вкарайте в тая игра бре ! Cool
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Юли 13, 2014, 14:59:50 »

Част от играта е това и не е бъг. Развийте си генерали, с които да атакувате без да ги слагате да са губернатори във владение
и няма да имате проблеми с губенето на население, като в този случай.

Да, излиза съобщение, че ако атакувате с въпросния Велик човек, ще загубите бонусите му. Така, че е най -добре да си развиете генерали и да
се пускат атаки с тях.

Активен

favorita909
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #4 -: Юли 13, 2014, 21:11:42 »

само не мога да го разбера това кои ..... го е  измислил  ми за кво ми е този гобернатор в столицата ако играя все  атакуващ нищо нема да зема от него за къф чеп ми е а той не може да се махне или  да се направи някой др заместник като гобернатор  като е на похот за да не се губят  вапросните  бонуси поне в  столицата  все пак е  столица трябва се  води с някви привелегии от др  профки а тя е на същия принцип в това отношение

Пестете си квалификациите, Моля.
« Последна редакция: Юли 14, 2014, 01:51:54 от Th3l3g3nD » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!