Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:28:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с съюзната армия  (Прочетена 1581 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« -: Юли 04, 2014, 18:02:54 »

имам сериозен въпрос
 при атака над саюзен замак преди малко ...обеснявам
 на 18 мин от замака на противниковата атака почнах да местя конницата . растовари се в замака и я пуснах към саъзно владение на 5 мин растояние. на 4 мин дадох назад и конницата на момента се озова в крепоста . пуснах я отново и след 30 сек пак я върнах и тя пак на секундата беше в крепоста . пуснах я трети път , и я върнах на сецундата след първия удар, армията ми пътуваше назад 10 сек, и изведнъж се озова по средата на картата в друго владение без да патува ... след падане на крепоста .... как е възможно тва да се случи. загубихме саюзен замък, а армията ни си лети кога си иска  
 очаквам с нетърпение отговора
Активен
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #1 -: Юли 04, 2014, 22:20:34 »

некой админ нема ли да се включи тука , загубихме замък, заради ненормално и непредвидимо движение на саюзната армия , тук хора влагат ресурс и време , и заради некъв бъг всичко заминава . не може веднъж като дадеш връщане армията да пътува назад , а друг път да си прелита 4 мин и на момента да се прибира , или да се оказва на час път от там където е била без да пътува ....
 
Активен
moonlord84
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2014, 17:23:22 »

Сигурен съм, че админчетата в момента проверят усърдно и размишляват.... или просто се занимават с обичайните си неща, а именно " бичат айляка" по цяяял ден!
Активен
gAmA
Сержант
**

Karma: +2/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 57



Профил
« Отговор #3 -: Юли 05, 2014, 17:57:58 »

Телепорт.. няма друго бяснение Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Юли 07, 2014, 15:10:23 »

имам сериозен въпрос
 при атака над саюзен замак преди малко ...обеснявам
 на 18 мин от замака на противниковата атака почнах да местя конницата . растовари се в замака и я пуснах към саъзно владение на 5 мин растояние. на 4 мин дадох назад и конницата на момента се озова в крепоста . пуснах я отново и след 30 сек пак я върнах и тя пак на секундата беше в крепоста . пуснах я трети път , и я върнах на сецундата след първия удар, армията ми пътуваше назад 10 сек, и изведнъж се озова по средата на картата в друго владение без да патува ... след падане на крепоста .... как е възможно тва да се случи. загубихме саюзен замък, а армията ни си лети кога си иска  
 очаквам с нетърпение отговора

Не разбирам много добре поставения проблем. Моля, уточнете, като дадете за пример координати на съюзни владения, от които/към които сте местили, както и име на акаунт, от който да може да се провери.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #5 -: Юли 07, 2014, 15:23:15 »

ce230 от моя акаунт местих армията . всичко стана на североизточния замък, имахме и два саюзни поста до него .  след падането на крепоста конницата която се местеше от замака кам 5ти пост , в непосредствена близост до него , и имаше команда връщане назад, преди крепоста в замака да падне , се оказа в саюзно владение до източния замак , без да патува.по време на самата атака при местене на конницата това нещо се повтори 2 пъти , а третия път когато и дадох връщане , когато вече требваше да посреща противник , конницата взе че почна да си патува до крепоста точно толкова колкото е пътувала в обратна посокоа, както си му е реда по принцип.
Активен
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #6 -: Юли 07, 2014, 15:31:38 »

http://clip2net.com/s/it0xDp тва са първите 2 атаки от обшата атака при която ни отнеха замака. тук е времето и датата на битките
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Юли 07, 2014, 15:55:30 »

Описаната от Вас ситуация може да се случи тогава, когато владението, към което пращате е пълно. В такъв случай армията се пренасочва към друго произволно владение. Имаше ли армия в замъка, колко и каква? Може да ми пишете и лично, ако не желаете да споделяте публично тази информация.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #8 -: Юли 07, 2014, 16:15:51 »

Smiley саюзно 5 е празно, в замъка има само гарнизон , а аз се опитвам да обесня че армията се телепортира 3 пъти ,и веднъж не се ,  а  тва го нема в правилата
Активен
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #9 -: Юли 07, 2014, 17:20:13 »

Публикуването на лична кореспонденция с член на екипа е забранено.


 общия брой на съюзната армия и към момента е под 600К . няма как да имаме пълно владение,освен пълно с празни места . замъка под атака беше само с гарнизон , на крепост 6, не пълен.  НЕ Е ИМАЛО МЕСТЕЩИ СЕ АРМИИ. АРМИЯТА СЕ ТЕЛЕПОРТИРА 3 ПЪТИ, И МЕН ЛИЧНО ТРЕТИЯ ПЪТ ВОБЩЕ НЕ МЕ КАСАЕ , А МЕ БЪРКАТ ПЪРВИТЕ ПЪТИ КОГАТО ОЩЕ ВЛАДЕЕХМЕ ЗАМАКА.
 И АЗ СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ ВЕРСИЯ 6 НЕ СТРУВА , И ЧЕ НИКОГА НЕМА ДА СИ КУПЯ ДИАМАНТИ ЗА ТУК
« Последна редакция: Юли 08, 2014, 09:06:02 от Vania » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!