Imperia Online България  
Април 29, 2024, 13:04:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Доблест  (Прочетена 544 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Edrenalin
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« -: Юни 30, 2014, 06:49:44 »

Как най бързо да си вдигна доблестта ?(четох в сайта за помощ, но не всичко ми стана ясно)
Благодаря предварително и моля за ясен и точен по въпроса отговор, както и бърз, понеже се намирам в безизходица! (-273 доблест)

Послепис: Не знаех за правилата на доблестта преди да ги прочета, но обещавам да си взема поука.
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 07:07:34 от Edrenalin » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Юни 30, 2014, 08:20:58 »

След като сте прочели правилата, трябва вече да сте наясно че трябва да атакувате и побеждавате противници, които са Ви в обхват х2.
При тези битки трябва сте загубили поне 10% от нетните точки на собствената Ви войска (без жертви няма награда) за да получите съответните точки доблест.
Ползвайте симулатора за да прецените с каква войска ще получите такъв резултат. Включвайте в тези атаки копия - най-лесно умират.
Няма бърз начин за наваксване на доблест - бързо се губи, трудно се възстановява.
Активен
Edrenalin
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #2 -: Юни 30, 2014, 08:47:56 »

Благодаря за отговора, можели да ми обясните за х2 обхвата, тъй като не съм много запознат какво е?(доколкото знам това са нетните точки на играч разделени на 2)
Когато се бия няма ли да ми пречи това че имам много -доблест ? (както когато съборя стена и войската се оттегли)
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Юни 30, 2014, 09:12:10 »

Да, обхвата е точно това.
Отрицателна Доблест:
Когато Доблестта падне под -100, ежедневното наказание за щастието е 5.
Всеки -10 Доблест отнемат 1 точка морал. Максималното наказание за морал от отрицателна доблест е -50.

При -273 доблест, ще Ви отнема 28 морал при атакуване и това ще ви затрудни още повече при атаката. Предпочитайте полевите битки, защото при това наказание за морала трудно ще осъществите разграбване. Когато моралът падне под 50, всеки момент войската може да се разбяга и да загубите битката.
При атаката сложете генерал, който има умение морал да компенсира поне част от наказанието
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 09:14:18 от elena » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!