Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:57:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Понятието "отговорност" съществува ли в тази държава?  (Прочетена 1036 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« -: Юни 27, 2014, 13:30:55 »

Хей, създава се масова психоза от разни драскачи и от разни "бизнесмени"! Що за общество сме - от тъпаци! Погледнете колко глупаци има в ИО и ще видите, че и в света навън те със сигурност преобладават. Дотегна ми от бабички, старци, цигани, хора с основно образование и разни там други идиоти, които всъщност се оказва, че управляват живота ми! За какъв чеп хукват да си теглят парите, когато банките ни са едни от най-стабилните въобще. Една банкова система се гради върху доверието към нея и ако то изчезне, тя неминуемо ще колапсира. И сами си го набиваме отзад, като общество! На мен ми омръзна да живея в общество на глупаци! Започвам да не издържам вече. Разни псевдо бизнесмени, които нарочно са потънали в кредити, драпат за онези прекрасни моменти, в които системата рухва и от сумите за връщане не остава нищо, а от активите, купени с тях - всичко. Няма ли някой да бъде тикнат в затвора, няма ли някой да поеме отговорност, няма ли някой да го заболи, задето се пише на голям хитрец? Няма ли там разните му драскачи, жълта преса, всякаква гнилоч, бореща се за статута на "независима преса", да бъдат изметени или наказани поне веднъж за простотиите си, които ръсят? Въобще как едно общество може да обръща такова внимание на тях, как е възможно да не кредитира сериозната си преса, ако въобще има такава? Как е възможно да не се носи отговорност за това? В ИО е ясно - защо и въобще трябва да се занимават с разните му долни хлебарки, които трупат своето величие върху честната игра на останалите, в светове без печалба или до такава степен, че да не гарантират парична възвращаемост на усилията си? Но навън, в реалността, не ми е ясно - тези долни хлебарки следва да бъдат смачкани, за да знаят останалите долни хлебарки какво ги чака, ако не държат антените си свити! Сами си създаваме проблемите, това ни е в психиката!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Юни 27, 2014, 14:37:08 »

КОЙ, КОЙ,КОЙ създавава паника???

е как кой - великият комбинатор Остап Бендер.  Grin Grin Grin

« Последна редакция: Юни 27, 2014, 14:52:49 от gogata2013 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!